Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Pavel V.
Overená recenzia (Invia.cz) Dátum pobytu: September 2025
Serena Beach Hotel & Spa Hodnotenie: 4/5
V hotelu jsme strávili příjemnou dovolenou. Celkově musíme vyzdvihnout velmi milý a profesionální personál – všichni byli ochotní, vstřícní a vždy připraveni pomoci. Jídlo naprosto odpovídalo standardu pětihvězdičkového hotelu, nabídka byla pestrá a kvalitní.Lokalita hotelu i pláž byly na dobré úrovni, vhodné pro klidný odpočinek.
Co nás ale zklamalo, byl systém all inclusive. Hotel nepoužívá klasické náramky, a tak musíte při každé objednávce znovu uvádět číslo pokoje a podepisovat účtenky – po 8–9 dnech se to stává opravdu otravné. Navíc je nutné si při každém objednávání aktivně říci o all inclusive menu, jinak vám může být jídlo a pití naúčtováno. Tento systém není příliš komfortní a kazí celkový dojem ze služeb, které by měly být na této úrovni plynulejší.
Zkušenost s cestovní agenturou bohužel nebyla bez problémů. Měli jsme let s přestupem v Etiopii, ale již na letišti ve Vídni nám bylo oznámeno, že máme vystavené letenky pouze do přestupní destinace – tedy do Etiopie – a dále jsme pouze na "stand by" seznamu. Po kontaktování informační linky nám bylo sděleno, že se jedná o standardní postup, což nás velmi zaskočilo.
V Etiopii jsme si museli sami najít stánek letecké společnosti a vyřešit si další navazující let. Pro někoho, kdo neovládá angličtinu, by to byl velmi stresující a obtížně zvládnutelný zážitek.
Dalším nepříjemným překvapením byl návrat z hotelu – transfer na letiště jsme si museli sami domluvit. Místo jasných instrukcí jsme od delegáta dostali jen kontakt na místní transfer, což považujeme za nedostatečné. U cestovní kanceláře bychom očekávali větší podporu a zajištění všech částí cesty, včetně jasné organizace přestupů i transferu.
V hotelu jsme strávili příjemnou dovolenou. Celkově musíme vyzdvihnout velmi milý a profesionální personál – všichni byli ochotní, vstřícní a vždy připraveni pomoci. Jídlo naprosto odpovídalo standardu pětihvězdičkového hotelu, nabídka byla pestrá a kvalitní.Lokalita hotelu i pláž byly na dobré úrovni, vhodné pro klidný odpočinek.
Co nás ale zklamalo, byl systém all inclusive. Hotel nepoužívá klasické náramky, a tak musíte při každé objednávce znovu uvádět číslo pokoje a podepisovat účtenky – po 8–9 dnech se to stává opravdu otravné. Navíc je nutné si při každém objednávání aktivně říci o all inclusive menu, jinak vám může být jídlo a pití naúčtováno. Tento systém není příliš komfortní a kazí celkový dojem ze služeb, které by měly být na této úrovni plynulejší.
Zkušenost s cestovní agenturou bohužel nebyla bez problémů. Měli jsme let s přestupem v Etiopii, ale již na letišti ve Vídni nám bylo oznámeno, že máme vystavené letenky pouze do přestupní destinace – tedy do Etiopie – a dále jsme pouze na "stand by" seznamu. Po kontaktování informační linky nám bylo sděleno, že se jedná o standardní postup, což nás velmi zaskočilo.
V Etiopii jsme si museli sami najít stánek letecké společnosti a vyřešit si další navazující let. Pro někoho, kdo neovládá angličtinu, by to byl velmi stresující a obtížně zvládnutelný zážitek.
Dalším nepříjemným překvapením byl návrat z hotelu – transfer na letiště jsme si museli sami domluvit. Místo jasných instrukcí jsme od delegáta dostali jen kontakt na místní transfer, což považujeme za nedostatečné. U cestovní kanceláře bychom očekávali větší podporu a zajištění všech částí cesty, včetně jasné organizace přestupů i transferu.
Co nás ale zklamalo, byl systém all inclusive. Hotel nepoužívá klasické náramky, a tak musíte při každé objednávce znovu uvádět číslo pokoje a podepisovat účtenky – po 8–9 dnech se to stává opravdu otravné. Navíc je nutné si při každém objednávání aktivně říci o all inclusive menu, jinak vám může být jídlo a pití naúčtováno. Tento systém není příliš komfortní a kazí celkový dojem ze služeb, které by měly být na této úrovni plynulejší.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Łukasz G.
Overená recenzia (Travelplanet.pl) Dátum pobytu: August 2024
Mombasa Continental Hodnotenie: 4/5
Krásná příroda
Krásná příroda
Krásný písek, ale pláž je trochu špinavá.
StravaVelmi dobře
UbytovanieJak je popsáno.
SlužbyNa nejvyšší úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.