Invia Business

INVIA.BUSINESS

Pre koho je určená a čo ponúka

Invia Business je služba určená predovšetkým pre firmy, ktoré potrebujú ľahko, efektívne a hlavne úsporne riešiť nákup cestovných služieb na jednom mieste.

Široká ponuka ubytovania, leteniek a poistenia pre firemnú klientelu

Vďaka Invia Business získate prístup k najširšej ponuke ubytovania na Slovensku a vo svete, najširšej ponuke leteniek do celého sveta (vrátane nízkonákladových dopravcov), k sprostredkovaniu cestovného poistenia, prenájmu automobilov, zabezpečeniu transferov z / na letisko, k zabezpečeniu vízového servisu, sprostredkovaniu cestovných lístkov a k rade ďalších služieb, ktoré sa Vám môžu hodiť na Vašich cestách.

V rámci Invia Business získate zvýhodnené ceny našich služieb, zjednodušenie fakturácie a jednoduchý systém objednávok.

Celkové úspory, ktoré vďaka tomuto programu získate, môžu dosiahnuť až niekoľko tisíc korún na jednej objednávke!

Hlavné výhody programu Invia Business

  • Nižší servisný poplatok za vystavenie letenky
  • Nákup leteniek bez nutnosti okamžitej úhrady služieb od objednania, možnosť fakturácie s dĺžkou splatnosti 14 dní
  • Bonus vo forme parkovania pri letisku Václava Havla Praha ku každej letenke na 12 dní úplne zadarmo (úspora viac ako 700 €)
  • Zľava na zájazdy pre zamestnancov
  • Sprostredkovanie výhodného cestovného poistenia so zľavou
  • Zaistenie vízového servisu

Neváhajte nás kontaktovať

Obráťte sa na profesionálov, obráťte sa na Invia.sk, a.s., kvalita našich služieb je overená stovkami spokojných firiem, pre ktoré je Invia.sk partnerom pri zabezpečovaní všetkých cestovných služieb. Zárukou Vašej spokojnosti je certifikát kvality služieb ISO 9001 v oblasti cestovných služieb.

Pre zapojenie do programu Invia Business stačí iba podpísať zmluvu, ktorá vás k ničomu nezaväzuje, iba Vám zabezpečí vždy najvýhodnejšie ceny na trhu v oblasti cestovných služieb. V prípade záujmu o službu Invia Business nás kontaktujte na bussines@invia.cz