FAKTOR 100 - poistenie proti krachu cestovnej kancelárie

Faktor 100 Vám garantuje odchod na dovolenku

Invia prináša na slovenský trh exkluzívne poistenie FAKTOR 100, revolúciu v nákupe dovolenky! Vďaka poisteniu FAKTOR 100 sa Váš nákup dovolenky stane najbezpečnejším nákupom dovolenky na Slovensku! Je to vďaka jedinečnej vlastnosti poistenia FAKTOR 100, ktoré úplne pokrýva riziko spojené s nákupom dovolenky a následným neuskutočnením z dôvodu krachu organizujúcej cestovnej kancelárie.

Faktor 100 - záruka na vrátenie peňazí do 30 dní a v plnej výške

Unikátne poistenie Faktor 100, ktoré garantuje poisťovňa AXA-ASSISTANCE, zaručuje, že v prípade krachu organizujúcej cestovnej kancelárie klient obdrží späť 100 % svojich uhradených peňazí najneskôr do 30 dní! A teda má aj naďalej dosť času, aby si mohol kúpiť nový zájazd u inej CK a užiť si v pokoji svoju dovolenku.

Vďaka FAKTOR 100 už nebudete čakať niekoľko mesiacov na výplatu Vašich peňazí za zrušenú dovolenku, navyše BEZ OBÁV akú čiastku dostanete späť. Invia Vám vyplatí vždy celú sumu Vášho zájazdu a to vo forme poukazu na nákup služieb u Invia, ktorý má platnosť 1 rok a nie je vymeniteľný za hotovosť.

Faktor 100 - úplne zadarmo a len u Invia

Nikto iný, okrem Invia neponúka na Slovensku túto unikátnu a jedinečnú ochranu klientov proti rizikám spojeným s prípadným krachom organizujúcej cestovnej kancelárie! Iba u Invia si tak môžete vybrať bez obáv zájazd od viac ako 300 cestovných kancelárií a nemusíte sa báť akýchkoľvek ťažkostí pri ich prípadnom krachu.

Faktor 100 - dvojité istenie Vašej dovolenky

Poistenie Faktor 100 Vám zaručuje 100% istotu, že svoje finančné prostriedky za neuskutočnený zájazd obdržíte späť v plnej výške a navyše veľmi rýchlo. Bohužiaľ súčasná legislatíva negarantuje klientom skrachovaných cestovných kancelárií, že dostanú späť všetky finančné prostriedky. Pokiaľ nie je organizujúca cestovná kancelária poistená dostatočne, tak klientom často hrozí, že o svoje peniaze prídu. S Faktorom 100 sa Vám toto už nikdy nestane. Invia Vám vyplatí plnú cenu zájazdu aj v prípade, že je cestovná kancelária podpoistená. Nákup dovolenky s poistením FAKTOR 100 je tak najbezpečnejší spôsob nákupu dovolenky na Slovensku.

S Faktorom 100 vždy odídete na dovolenku

Poistením Faktor 100 Vám garantujeme odchod na Vašu dovolenku a to aj v prípade krachu organizujúcej CK. Ak ste už v cieľovej dovolenkovej destinácii a Vaša CK sa dostane do problémov, potom sa o Vašu repatriáciu a ďalšie náležitosti musí postarať poisťovňa, u ktorej bola skrachovaná CK poistená, a to bez ohľadu na sumu, na akú bola CK poistená. Táto povinnosť poisťovne vyplýva zo zákona.

Faktor 100

Ako uplatniť FAKTOR 100 v prípade problémov CK?

V prípade, že sa predsa len stane, že organizujúca cestovná kancelária skrachuje, zamestnanci Invia kontaktujú všetkých svojich klientov s informáciami o tom, čo sa stalo, ako majú postupovať a vysvetlia im možnosti na získanie svojich peňazí za neuskutočnený zájazd späť v čo najkratšom čase. Každému klientovi bude ponúknuté využitie poistenia FAKTOR 100, ktoré dáva klientom 100% záruku vrátenia všetkých uhradených prostriedkov a ktoré Invia dáva zadarmo ku každému predanému zájazdu bez akýchkoľvek "ALE"! Ak klient nemá záujem a chce sa spoliehať na to, že si svoje peniaze vymôže po poisťovni skrachovanej CK sám, nemusí ponuky FAKTOR 100 využiť.

Ak klient FAKTOR 100 chce využiť , stačí podpísať v dvoch kópiách zmluvu, na základe ktorej Invia od klienta prevezme pohľadávku voči poisťovni skrachovanej CK, doložiť originál cestovnej zmluvy a originál dokladu o zaplatení. Iba u Invia je nákup dovolenky bez akýchkoľvek rizík!

 

Potrebujete poradiť?

Po-Ne 7-22 hod +421 2 2064 8220