Salegg Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Dolomity Superski
Martina Švaříčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově je hotel příjemný a to hlavně jeho zaměstnanci, kteří jsou velmi milý a ochotní i nad rámec svých povinností. Bohužel téměř nikdo z nich neumí anglicky, německy jen trochu. Domluvili jsme se však vždycky a někdy u toho byla i legrace.
Celkově je hotel příjemný a to hlavně jeho zaměstnanci, kteří jsou velmi milý a ochotní i nad rámec svých povinností. Bohužel téměř nikdo z nich neumí anglicky, německy jen trochu. Domluvili jsme se však vždycky a někdy u toho byla i legrace.
Snídaně byly standardní, vybral si každý. Ovšem večeře byl výběr z dvouchodového menu, žádné jídlo se nepodobalo tomu "českému", nové chutě, výborné. Pití je nutné si hradit.
UbytovanieHotel leží ve svahu nad vesnicí, proto méně pohybově zdatným ho nedoporučuji. Jinak okolí je zalesněno, s krásným výhledem na celou vesnici. Je již starší, pokoje menší, snaží se rekonstruovat. Úklid byl každý den. Okolí romantické, chodili bychom na procházky, kdyby nám zbyl po lyžování čas.
SlužbyNejvětším problémem byla nedostupnost wi-fi, která měla být pro hosty přístupná alespoň v přízemí. Tam se nachází velké veřejné prostory, kde by se host mohl napojit.
V pořádku byla dostupná lyžárna, ovšem některým lyžařům určitě chyběly vyhřívané tyče na lyžařské boty. Vzhledem k tomu, že byla zrovna velmi teplá zima, nám to nevadilo.
Hotelový skibus pouze pro klienty hotelu jezdil ráno a odpoledne kyvadlově ke Cable car, časově to bylo tak 5 min. Byla to velmi příjemná služba.
Saunu si musí host rezervovat, poplatek je 1,5 eur - což se hotel dopředu nezmiňuje.
Nádhera! I přesto, že nejvyšším bodem je asi pouze 2.100 m, bylo sněhu dost (zčásti možná technický), ale nebylo to poznat. Výběr ze sjezdovek rozmanitý, hospoda na "každém rohu", na některých sjezdovkách i dvě. Ceny i výběr standardní. Všude na toaletách čislo. Vzhledem k tomu, že to není tak známé středisko pro turisty z jiných zemí, bylo na svazích dost lyžařských škol a je nutné na ně dávat pozor. Nejvíce potkáte Italy a Němce, potom Poláky a Čechy (ale podstatně méně).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate









