Fantasy Hodnotenie: 3/5
od 265 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Roman Záklasník
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na dovolené se nám moc líbilo, ubytování, stravování, personál hotelu vše v naprostém pořádku, moře krásně čisté, kousek od hotelu, s pozvolným vstupem do moře, takže ideální pro malé děti.
Na dovolené se nám moc líbilo, ubytování, stravování, personál hotelu vše v naprostém pořádku, moře krásně čisté, kousek od hotelu, s pozvolným vstupem do moře, takže ideální pro malé děti.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Martin Pešava
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po přestěhování z původního hotelu Fausta do hotelu Mirella - spokojenost po celou dobu 14-ti dnů.
Po přestěhování z původního hotelu Fausta do hotelu Mirella - spokojenost po celou dobu 14-ti dnů.
Absolutně bez problémů. Každý den čistá, uklizená, obsluha vstřícná. Spoustu zábavy pro děti v podobě dětských hradů, prolízaček, stolních fotbálků, pimponku....atd. Součástí hotelu Mirella byl i animační program o který se starali 3 slečny - což bylo maximální spestření pro děti při pobytu na pláži na hotele. Na pláži byly 5-6 denně hry pro děti, cvičení aerobicu a večerní tancování pro děti (dětské písničky) před hotelem na terase. Prostě úžasné.
StravaTrochu jiný styl než na jaký jsme zvyklí z jiných destinací. Kontinentální snídaně by měla mít asi krapet větší úroveň než jakou předváděli v hotelu Mirella ale časem si člověk zvykne. Ze 14-ti dní které jsem zde stávili jsme měli cca 5x jen sladkou snídani, ve stylu 4 druhy buchet, sladké kroasanty a jogurt. Ale když člověk není náročný, tak se nají a vzhledem k množství jídla který u moře sní (z toho věčného nicnedělání) se to dalo přežít. Jen jsme se trochu báli, aby druhý den nebyla "kyselá snídaně" neboť jak bylo v pohádce Byl jednou jeden král (Sůl nad zlato) tak máme chutí na výběr a co není sladké - může být kyselé. Naštěstí se tak nestalo a občas nám přinesli i 1 šunku a 1 sýr, takže jsem si mohli posnídat tak je v našem kraji zvykem. Zde však Italové hodně pokulhávají za jinými destinacemi a je zde rozhodně co zlepšovat. Obědy a večeře byly formou objednávání z vybraných jídel akorát předkrmy byly formou bufetu. Zde bych nic nevytýkal. Jídla byla velice chutná, jídla bylo dost a bylo možno i přidat. Jen snad malá připomínka k celkové době jídla, který byl cca 1 - 1,5 hodiny ale na dovolené vám nic neuteče a jíst se má pomalu, takže pro zdraví člověka je to kuprospěchu. Jen ty děti to hůř chápou - ale nevidím to jako nespokojenost.
UbytovanieLehce rozčarován z poskytnutého ubytování v původním hotelu "Fausta". Ve smlouvě máme jasně napsáno, že pokoj má být vybaven klimatizací a pokoj dostatečně velký aby se zde vešla dětská postýlka. Realita byla jiná. Postýlka se zde vešla jen tehky, když jsem dali noční stolky na skříň. Pak zde šla položit postýlka (před balkon) ale už jste se nedostal na balkon. Klimatizace v podobě ventilátoru - byl jako vtip spíše k pláči než k smíchu. Sociální zařízení jak v karavanu, kdy se sprchujete nad bidetem a záchodovou mísou - hroné. Po stížnosti u recepční nám byl nabídnut pokoj v hotelu Mirella, který patří do společného resortu. Nicméně až od druhého dne, tužíž jednu noc jsme museli stárvit zde. Změna hotelu byla ku prospěchu. Kvalita hotoelu přibližně stejná ale zde nám byl nabídnut mnohem větší pokoj s velkým balkonem, s klimatizační jednotkou a sociálním zařízením na úrovni (se sprchovým koutem) - víceméně to, co jsem si objednali a zaplatili. Zde jsme pak strávili zbytek dovolené v absolutní spokojenosti bez sebemenších připomínek a stížností.
SlužbyPersonál byl snaživý, hodný maximálně vycházel vstříc ale jediný problém je jazyková bariera. Z personálu nikdo neuměl jinou řeč než italština. Zkoušeli jsem anglicky, německy.....a nikdo se nechytal.Jedinou vyjímkou byla slečna z animačního programu, která uměla lehce anglicky a dokázala něco někomu přeložit. Jinak obrovský problém a neskutečná zaostalost v jazykovém vzdělání i v případě základních slovíček jako je milk, lunch, breakfast, beach, room, ketchup.......
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Martin Pešava
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po přestěhování z původního hotelu Fausta do hotelu Mirella - spokojenost po celou dobu 14-ti dnů.
Po přestěhování z původního hotelu Fausta do hotelu Mirella - spokojenost po celou dobu 14-ti dnů.
Absolutně bez problémů. Každý den čistá, uklizená, obsluha vstřícná. Spoustu zábavy pro děti v podobě dětských hradů, prolízaček, stolních fotbálků, pimponku....atd. Součástí hotelu Mirella byl i animační program o který se starali 3 slečny - což bylo maximální spestření pro děti při pobytu na pláži na hotele. Na pláži byly 5-6 denně hry pro děti, cvičení aerobicu a večerní tancování pro děti (dětské písničky) před hotelem na terase. Prostě úžasné.
StravaTrochu jiný styl než na jaký jsme zvyklí z jiných destinací. Kontinentální snídaně by měla mít asi krapet větší úroveň než jakou předváděli v hotelu Mirella ale časem si člověk zvykne. Ze 14-ti dní které jsem zde stávili jsme měli cca 5x jen sladkou snídani, ve stylu 4 druhy buchet, sladké kroasanty a jogurt. Ale když člověk není náročný, tak se nají a vzhledem k množství jídla který u moře sní (z toho věčného nicnedělání) se to dalo přežít. Jen jsme se trochu báli, aby druhý den nebyla "kyselá snídaně" neboť jak bylo v pohádce Byl jednou jeden král (Sůl nad zlato) tak máme chutí na výběr a co není sladké - může být kyselé. Naštěstí se tak nestalo a občas nám přinesli i 1 šunku a 1 sýr, takže jsem si mohli posnídat tak je v našem kraji zvykem. Zde však Italové hodně pokulhávají za jinými destinacemi a je zde rozhodně co zlepšovat. Obědy a večeře byly formou objednávání z vybraných jídel akorát předkrmy byly formou bufetu. Zde bych nic nevytýkal. Jídla byla velice chutná, jídla bylo dost a bylo možno i přidat. Jen snad malá připomínka k celkové době jídla, který byl cca 1 - 1,5 hodiny ale na dovolené vám nic neuteče a jíst se má pomalu, takže pro zdraví člověka je to kuprospěchu. Jen ty děti to hůř chápou - ale nevidím to jako nespokojenost.
UbytovanieLehce rozčarován z poskytnutého ubytování v původním hotelu "Fausta". Ve smlouvě máme jasně napsáno, že pokoj má být vybaven klimatizací a pokoj dostatečně velký aby se zde vešla dětská postýlka. Realita byla jiná. Postýlka se zde vešla jen tehky, když jsem dali noční stolky na skříň. Pak zde šla položit postýlka (před balkon) ale už jste se nedostal na balkon. Klimatizace v podobě ventilátoru - byl jako vtip spíše k pláči než k smíchu. Sociální zařízení jak v karavanu, kdy se sprchujete nad bidetem a záchodovou mísou - hroné. Po stížnosti u recepční nám byl nabídnut pokoj v hotelu Mirella, který patří do společného resortu. Nicméně až od druhého dne, tužíž jednu noc jsme museli stárvit zde. Změna hotelu byla ku prospěchu. Kvalita hotoelu přibližně stejná ale zde nám byl nabídnut mnohem větší pokoj s velkým balkonem, s klimatizační jednotkou a sociálním zařízením na úrovni (se sprchovým koutem) - víceméně to, co jsem si objednali a zaplatili. Zde jsme pak strávili zbytek dovolené v absolutní spokojenosti bez sebemenších připomínek a stížností.
SlužbyPersonál byl snaživý, hodný maximálně vycházel vstříc ale jediný problém je jazyková bariera. Z personálu nikdo neuměl jinou řeč než italština. Zkoušeli jsem anglicky, německy.....a nikdo se nechytal.Jedinou vyjímkou byla slečna z animačního programu, která uměla lehce anglicky a dokázala něco někomu přeložit. Jinak obrovský problém a neskutečná zaostalost v jazykovém vzdělání i v případě základních slovíček jako je milk, lunch, breakfast, beach, room, ketchup.......
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Roman Záklasník
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na dovolené se nám moc líbilo, ubytování, stravování, personál hotelu vše v naprostém pořádku, moře krásně čisté, kousek od hotelu, s pozvolným vstupem do moře, takže ideální pro malé děti.
Na dovolené se nám moc líbilo, ubytování, stravování, personál hotelu vše v naprostém pořádku, moře krásně čisté, kousek od hotelu, s pozvolným vstupem do moře, takže ideální pro malé děti.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.