Dovolená ve velmi krásném letovisku, které mohu všem pouze doporučit ,ale možná v jiném hotelu.
PlážNa pláž cesta asi 10 minutek pěšky, ale s tím jsme počítali. Pláž jedna z nejhezčích kde jsme byli, ale v sezóně je třeba vyrazit brzy, jinak se přes ty hromady lidí k vodě ani nedostanete. Hloubka asi po dvou metrech, takže pro malé děti to moc není.
StravaSnídaně velmi jednoduché, teplý bufet nebyl vůbec jinak byly tři druhy zavařeniny, které chutnaly stejně, lišily se pouze barvou :-)jogurt , cereálie, tvrdý sýr a jakási uzenina, absolutně chybělo ovoce a takové drobnosti jako třeba citrón do čaje.
Večeře: menší výběr počínající každý den polévkou z pytlíku ( ikdyž bylo zajímavé si tipnout, co je to zač:-) dále menší salátový bufet a teplý bufet skládající se denně z teplé zeleniny vepřového masa, každý den v jiné úpravě, ryby, a rozvařených těstovin. Jako dezert kupované želé, jeden druh kompotovaného ovoce a zmrzlina.
Bohužel musím konstatovat, že jídlo, bylo to nejslabší z celého pobytu ( na druhou stranu i před koncem večeří bylo všeho vždy dost)
upozornění pro rodiče s dětmi večeře se podává až po půl osmé.
UbytovanieMenší pokoj, kde bylo již znát jisté opotřebení interieru, Jinak vybavení spíš skromnější, přesto dostačující. Bohužel jsme měli pokoj směrem k silnici, která je hlavním tahem do ostatních letovisek, takže jsme si i v noci připadali jako bychom leželi vedle dálnice.
SlužbyMožná za zmínku stál jen bazén, který byl vždy čistý a umožnili nám u něj být už při příjezdu před ubytováním, tak i po ukončení pobytu, než jsme vyrazili domů.
Personál vždy velmi vstřícný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate