Cala D Or Park Club Hodnotenie: 3/5 Španielsko, Mallorca
Veronika Tesařová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Objednali jsme si úplně jiný hotel a destinaci (Jardin de Playa), než kterou jsme dostali (Cala Dor - ten mimochodem nebyl ani v nabídce). Protože jsem agentuře důvěřovala a měla jsem necelou půlhodinu na podepsání smlouvy a zaslání peněz na účet, tak jsem si nevšimla, že byl na smlouvě změněn jak hotel, tak jeho umístění. Místo u može jsme měli pokoj umístěný do rušné ulice, moře bylo 300 metrů od hotelu a od Palmy jsme jeli dvě hodiny busem místo cca půl hodiny do původní destinace. Tím pádem jsme měli veškeré výlety dost z ruky. Hotel byl vyloženě pro německé turisty, veškerý program probíhal pouze v německém jazyce. Taky nám usekli pobyt tím, že jsme poslední den museli vstávat už v 5 hodin ráno, abychom mohli dojet busem na letiště. Ještě ke všemu nám nevyšlo počasí, skoro pořád pršelo. Jediné co bylo výhodné, tak to, že jsme měli all inclusive místo polopenze. Takže po této zkušenosti jsem zanevřela na cestovní agentury a příště jedu na vlastní pěst. Přeji hodně štěstí s výběrem agentury Všem, kdo na ně spoléhají.
Veronika Tesařová
Objednali jsme si úplně jiný hotel a destinaci (Jardin de Playa), než kterou jsme dostali (Cala Dor - ten mimochodem nebyl ani v nabídce). Protože jsem agentuře důvěřovala a měla jsem necelou půlhodinu na podepsání smlouvy a zaslání peněz na účet, tak jsem si nevšimla, že byl na smlouvě změněn jak hotel, tak jeho umístění. Místo u može jsme měli pokoj umístěný do rušné ulice, moře bylo 300 metrů od hotelu a od Palmy jsme jeli dvě hodiny busem místo cca půl hodiny do původní destinace. Tím pádem jsme měli veškeré výlety dost z ruky. Hotel byl vyloženě pro německé turisty, veškerý program probíhal pouze v německém jazyce. Taky nám usekli pobyt tím, že jsme poslední den museli vstávat už v 5 hodin ráno, abychom mohli dojet busem na letiště. Ještě ke všemu nám nevyšlo počasí, skoro pořád pršelo. Jediné co bylo výhodné, tak to, že jsme měli all inclusive místo polopenze. Takže po této zkušenosti jsem zanevřela na cestovní agentury a příště jedu na vlastní pěst. Přeji hodně štěstí s výběrem agentury Všem, kdo na ně spoléhají.
Veronika Tesařová

















