Katalánsko Španielsko
Růžena Hájková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poznávací zájezd se nám líbil, splnil naše očekávání. Vzhledem k tomu, že bylo krásné počasí a bydleli jsme přímo u moře, neměli jsme některý den po návratu do hotelu možnost se jít vykoupat.
Poznávací zájezd se nám líbil, splnil naše očekávání. Vzhledem k tomu, že bylo krásné počasí a bydleli jsme přímo u moře, neměli jsme některý den po návratu do hotelu možnost se jít vykoupat.
Se stravou, pestrou nabídkou, jsme byli spokojeni.
UbytovanieS manželem jsme byli ubytovaní v pokoji s výhledem na moře, což se nám hodně líbilo.
Každý druhý den povlékali postele a ve středu nám díky nepozornosti pokojské odnesli do prádelny i naše pyžama.Ve 22 hod. jsem tuto skutečnost nahlásila v recepci s požadavkem, aby pyžama našli a vyprali, že si je druhý den vyzvednu po návratu z výletu. Recepční nebyly vstřícné ani ochotné záležitost řešit, 3 noci jsme se museli obejít bez pyžam, což s ohledem na jedno prostěradlo na přikrytí nebylo příjemné. Za chybu se nám z hotelu nikdo neomluvil a nebýt paní Denisy, tak jsme snad odjeli bez nich.
Nepříjemnost s pyžamy jsem uvedla výše, čekala jsem, že po návratu z výletu na nás budou pyžama čekat vypraná v recepci a recepční se za chybu, kterou jsme nezavinili, omluví.
Vzhledem k tomu, že jsme na některé výlety odjížděli už v 8,30 hod., měli jsme málo času na klidnou snídani, protože jídelna otvírala až v 8 hodin a nahrnulo se do ní velké množství hostů. Doporučovala bych, aby na snídani bylo alespoň 3/4 hodiny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Romana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi







