Bella Vista Hodnotenie: 3/5 Španielsko, Mallorca, Cala Ratjada
Miloslav Kolář
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po příletu na Mallorcu jsme u delegátky nebyli uvedeni na seznamu klientů. Letadlo mělo skoro dvě hodiny zpoždění a pak nás autobusem CK další dvě hodiny rozváželi po ostatních destinacích. Na hotel Bella Vista jsme dorazili v jednu hodinu po půlnoci, kde nebyl recepční, ale číšník, který tam roznášel pivo. Mezi touto jeho činností nám oznámil, že mají obsazeno a že máme jít pěšky se zavazadly asi 2 km někam na apartmán. Po dohadování nám zavolal řidiče, který nás tam na náhradní bydlení odvezl v půl druhé ráno a řekl, že máme jít ráno opět zpátky pěšky na hotel. Protestovali jsme, protože mám artrózu kyčle před operací, žena je nevidomá a odpovědí bylo, že ho to nezajímá. Jednalo se o apartmán v nějaké zástavbě, kde nebylo možno si zajistit ani vodu, takže jsme byli všichni po dvanácti hodinách cesty naprosto dehydrovaní a v šoku. Ráno jsme volali delegátce, která nám řekla, ať si vezmeme taxíka, ale namítli jsme, že nevíme přesně kde jsme a aby náš odvoz zajistila na hotel. V budově, kde byl apartmán nebyla recepce ani občerstvení, přesto, že jsme měli zajištěnou polopenzi. Delegátka vážnou situaci pochopila a zajistila nám odvoz autem na hotel.
Po příletu na Mallorcu jsme u delegátky nebyli uvedeni na seznamu klientů. Letadlo mělo skoro dvě hodiny zpoždění a pak nás autobusem CK další dvě hodiny rozváželi po ostatních destinacích. Na hotel Bella Vista jsme dorazili v jednu hodinu po půlnoci, kde nebyl recepční, ale číšník, který tam roznášel pivo. Mezi touto jeho činností nám oznámil, že mají obsazeno a že máme jít pěšky se zavazadly asi 2 km někam na apartmán. Po dohadování nám zavolal řidiče, který nás tam na náhradní bydlení odvezl v půl druhé ráno a řekl, že máme jít ráno opět zpátky pěšky na hotel. Protestovali jsme, protože mám artrózu kyčle před operací, žena je nevidomá a odpovědí bylo, že ho to nezajímá. Jednalo se o apartmán v nějaké zástavbě, kde nebylo možno si zajistit ani vodu, takže jsme byli všichni po dvanácti hodinách cesty naprosto dehydrovaní a v šoku. Ráno jsme volali delegátce, která nám řekla, ať si vezmeme taxíka, ale namítli jsme, že nevíme přesně kde jsme a aby náš odvoz zajistila na hotel. V budově, kde byl apartmán nebyla recepce ani občerstvení, přesto, že jsme měli zajištěnou polopenzi. Delegátka vážnou situaci pochopila a zajistila nám odvoz autem na hotel.
Daleko od hotelu přes rušné silnice. Pláž malá pro více hotelů. Museli jsme si půjčit na celý pobyt auto a jezdit jinam 10 až 30 km, kde nám to vyhovovalo.
StravaJídelna malá, nahuštěné stoly s úzkými uličkami. Výběr jídla nedostatečný, neodpovídající tříhvězdičkovému hotelu.
Jídlo často přesolené a při námitce nám bylo sděleno, že Španělé více solí než turisti. Malý výběr ovoce a zeleniny.
Nápoje předražené večer k jídlu. Taxa 5 euro za 0,2 piva. A ta samá cena za minerálku.
Pokoj průměrný, malá lednička do které se stěží vešla napříč jedna klasická voda a přesto za ní chtěli poplatek. Pokoj byl uklizený, ale vana neumytá. Ovladače na starou malou televizi a klimatizaci byli za poplatek 30 euro zálohově.
V noci pod okny byl hluk z projíždějících aut a motorek po druhé hodině ráno vždy nás zbudili popeláři. Za 11 nocí jsme neměli převlečené ani jedenkrát postele.
Jsme nevyužívali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Duková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi










