Villa Stella Hodnotenie: 3/5 Grécko, Kréta, Stalida
Jan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená na Krétě je vždy naprosto skvělá, je zde stále co objevovat. Doporučuji půjčit auto nebo skůtr ( ! silnější než 50ccm ! ) a vyrazit do hor či někam za památkami. Tento apartmán je ve VELICE DOBRÉ a klidné lokalitě, ale nebojte není to žádná samota. Všude kolem vás jsou klasické obchody a taverny, jen to není takovej rachot jako např.v Málii ( hrůza ).
Dovolená na Krétě je vždy naprosto skvělá, je zde stále co objevovat. Doporučuji půjčit auto nebo skůtr ( ! silnější než 50ccm ! ) a vyrazit do hor či někam za památkami. Tento apartmán je ve VELICE DOBRÉ a klidné lokalitě, ale nebojte není to žádná samota. Všude kolem vás jsou klasické obchody a taverny, jen to není takovej rachot jako např.v Málii ( hrůza ).
Pláž je asi 3 minuty chůze hned naproti východu na silničku. Projdete vedle autopůjčovny mezi hotýlky a kolem kapličky. Pláž je čistá, písečná a moře je v této části průzračné, dno písečné, místy skály, ale jen někde. Vedle je to už pak samý útes, takže nechoďte jinam, tahle pláž je v okolí cca 1 km nejlepší! Lehátka a slunečník je od cca 11:00 za 6 Eur, ale je tami místo mimo. Jen nám dost foukalo a tak byly vcelku vlny. Nejlepší koupání je hned ráno do cca 11:00
StravaVařili jsme si samy a chodili do taveren, kterých je v okolí mraky. Doporučuji nedaleko hotelu Cactus Beach restauraci El Greco! No, ale nejlepší jídla jsme vždy měli mimo rezorty :-)
UbytovanieUbytování ve Villa Stella je skvělé, tento rok to pán s paní nově otevřeli takže vše je zcela nové a velice tradičně zařízené. Majitelé jsou tam každý den u baru a jsou velice velice příjemní a komunikativní. V pokoji, který jsme měli my ( to je ten maličko dražší a je ve vrchním patře ) je vše co potřebujete k základnímu vaření jen pozor není mikrovlnka, takže navařené věci si musíte vždy ohřívat v jednom přítomném hrnci :-). Ale jinak tam je základní vybavení dostačující ( pánev, hrnec, džezva :-), vařič, jar, otvírák na víno-to také nebývá zvykem! toastovač ).
SlužbySuper. Úklid každý druhý den, výměna ručníků i tolaletní papír doplňován :-).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Sylva D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 440 € za os.















































