Artemis Apartments Hodnotenie: 3/5 Grécko, Kréta, Stalida
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dagmar Kotková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
pláž pěkná, deštníky a lehátka zdarma, což je výhoda. Moře nádherné jako všude v Řecku
Stravadobrá, ovšem dojem kazí velmi malé porce a nedostatek ovoce a malá pestrost.
Ubytovanieskvělé ubytování, klimatizace zdarma rovněž tak použití sejfu
Službyslužby dobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lenka H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Stanislava J.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi doporučuji Krétu.
Velmi doporučuji Krétu.
pláž cca.
StravaNedostatek.
UbytovanieHotel je selhání. Každý večer křik a bouchání na dveře až do rána mladých lidí vracejících se z večírků (recepce v noci zavřená), odpadky a rozbité lahve na chodbě ráno. Úroveň hotelu je velmi nízká.
SlužbyPouze bazén byl v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 415 € za os.
Táňa Knopová Policarová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem z ubytování otřesný, delegátka naprosto neochotná a neschopna cokoliv zařídit i přes sliby.
Dojem z ubytování otřesný, delegátka naprosto neochotná a neschopna cokoliv zařídit i přes sliby.
OK, dle informací
StravaBeze stravy
Ubytovanieúklid jsme si museli dělat sami, vzhledem k malému batoleti, koš nám vynášeli místo každý den, jednou za 4 dny, takže vzhledem k tomu, že vyhazují toaletní papír po potřebách do koše, tak naprostá hygiena "hadr". Navíc jsme měli na pokoji velké množství mravenců, díky nimž jsme vyhodili spousty jídla (i baleného), jelikož se prokousali i do něj. Nehledě na to, že mravenci po nocích kousali nejen nás, ale i naše dítě.
Slíbenou dětskou postýlku jsme dostali až po týdnu, s tím, že jsme dle delegátky neměli žádost o dětskou postýlku!
Navíc jsme na letiště z hotelu Sterling odjížděli taxíkem, a vzhledem k tomu, jak se v Řecku jezdí, jsme po delegátce požadovali, aby přistavený taxi měl i dětskou sedačku. Delegátka přislíbila, že bude, a jaké bylo naše překvapení, když sám řidič taxi řekl,že o žádné dětské sedačce informován nebyl!!! Takže služby delegátky opravdu na ......
dtto ubytování
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Irena Štilcová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Apartmán pro 2 osoby byl dostatečně veliký, vybavení kuchyně chudší, ale my jste se stravovali mimo hotel, takže nám to nevadilo. Jen ve sprše nebyl závěs, takže byla každý den menší potopa v koupelně:-)
Celkově jsme se zájezdem byli velmi spokojeni.
Apartmán pro 2 osoby byl dostatečně veliký, vybavení kuchyně chudší, ale my jste se stravovali mimo hotel, takže nám to nevadilo. Jen ve sprše nebyl závěs, takže byla každý den menší potopa v koupelně:-)
Celkově jsme se zájezdem byli velmi spokojeni.
Iva I.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Čížkovská
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme spokojeni, měli jsme dovolenou s odpovídajícím poměrem ceny a hodnoty. Maďarský průvodce je přehnané označení, protože jsme ho viděli pouze jednou, kdy nám v autobuse poskytl krátké informace o místních kanalizačních systémech. Poté se na domluveném setkání vůbec nedostavil, ani se nezpozdil. To pro nás bylo nepřijatelné. Raději by neměli slibovat fakultativní programy s maďarským průvodcem. Na druhou stranu jsme tam několikrát potkali anglicky mluvící průvodkyni, která nám ochotně sdělila a také oznámila, kdy pro nás přijede autobus. Té patří zvláštní poděkování.
Celkově jsme spokojeni, měli jsme dovolenou s odpovídajícím poměrem ceny a hodnoty. Maďarský průvodce je přehnané označení, protože jsme ho viděli pouze jednou, kdy nám v autobuse poskytl krátké informace o místních kanalizačních systémech. Poté se na domluveném setkání vůbec nedostavil, ani se nezpozdil. To pro nás bylo nepřijatelné. Raději by neměli slibovat fakultativní programy s maďarským průvodcem. Na druhou stranu jsme tam několikrát potkali anglicky mluvící průvodkyni, která nám ochotně sdělila a také oznámila, kdy pro nás přijede autobus. Té patří zvláštní poděkování.
Krásné a čisté, pláž je velmi blízko. Slunečník a 2 lehátka stojí 7 eur. Nicméně velmi milé vedení hotelu Kalypso nás už první ráno informovalo, že jinde je to zdarma při konzumaci.
StravaObjednali jsme si pouze snídani, která mohla být pestřejší, zeleninu tam vůbec nedávají (není to v módě). S množstvím a obsluhou nebyl žádný problém.
UbytovaniePořádný, čistý hotel s velmi milým personálem.
SlužbyVe všem jsme dostali to, co bylo slíbeno, kromě jednoho. Předem jsem se informoval, že jejich pokoje jsou vybaveny klimatizací a že ji lze využít za příplatek. Toto jsem také prodiskutoval s paní na recepci, že za to zaplatím. Přesto po několikeré žádosti se po dvoudenním trápení podařilo klimatizaci zapnout. To je maximální nedůvěra a nezdvořilost vůči hostu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Slavko Huba
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jindřich G.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jakub Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to moc fajn :)
Bylo to moc fajn :)
Zdeňka Slancová
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou v tomto hotelu jsme byly spokojené. Vše, co bylo v popisu cestovní kanceláře bylo skutečně k dispozici. Hotel příjemný, služby na vynikající úrovni, není co vytknout. Za rok se chceme vrátit.
S dovolenou v tomto hotelu jsme byly spokojené. Vše, co bylo v popisu cestovní kanceláře bylo skutečně k dispozici. Hotel příjemný, služby na vynikající úrovni, není co vytknout. Za rok se chceme vrátit.
Je kousek, jen přes ulici. Dá se ležet u bazénu a chodit se koupat do moře. U bazénu jsou lehátka zdarma. Tak to bylo také plus.
StravaStrava byla pestrá, musí si vybrat každý. Několikrát bylo oblíbené jehněčí na grilu, takže naprosto super. Jídla byla velmi chutná.
UbytovaniePokoje v Apollu jsou sice jednoduše vybavené, nechybí fen, sprchový gel a šampon, klimatizace byla v ceně ubytování. Úklid perfektní, často měnili ručníky i povlečení. Ubytování pro nás není priorita, ale úroveň byla dobrá.
SlužbyNešlo dojednat early check-in. Late check-out ale klaplo. Doplatily jsme si 40 Eur a měly jsme pokoj do 20 h, což je super. I poslední den dovolené jsme byly celý den na lehátku u vody. Jinak ale jsou přístupné sprchy a WC v suterénu hotelu Aphrodite beach, tak by se to asi také dalo přežít. Ale takto to bylo naprosto dokonalé. V recepci jsou ochotné recepční, dá se s nimi na všem domluvit. Ideální jsou alespoň základy angličtiny. My jsme vůbec nepotřebovaly služby delegáta.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Uzavřený komplex, hezké prostředí okolí bazénu.Výborná věc je obchůdek u hotelu.Na pláž je to trochu dál.Pokud chcete jít na lepší pláž, tam je otevřené moře. Jinak je tam malá zátoka, tam jsou spíše lidé s malými dětmi a moře je tam klidné, jen pláž hodně malá a přeplněná. O kus dál je větší pláž a vlny. hned naproti obchůdek a taverny, takže za nás skvělé.
Uzavřený komplex, hezké prostředí okolí bazénu.Výborná věc je obchůdek u hotelu.Na pláž je to trochu dál.Pokud chcete jít na lepší pláž, tam je otevřené moře. Jinak je tam malá zátoka, tam jsou spíše lidé s malými dětmi a moře je tam klidné, jen pláž hodně malá a přeplněná. O kus dál je větší pláž a vlny. hned naproti obchůdek a taverny, takže za nás skvělé.
Krásná. Velká spokojenost.
StravaMěli jsme bez stravy
UbytovanieSpíše pro nenáročné lidi, což jsem si myslela, že jsme, ale kuchyňka příšerná, takže jsme si tam dělali jen kávu.
SlužbyWiffi pouze u recepce, což mě dnes už ani nepřekvapuje. Úklid ob den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimír H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 444 € za os.
Vince T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla celkově velmi dobrá.
Dovolená byla celkově velmi dobrá.
Pláž byla blízko, ale do vody se dalo vstoupit jen po velkých kluzkých kamenech, kde hned začínala hloubka.
StravaVyhověl.
UbytovaniePokoj a okolí byly čisté a uklizené.
SlužbyWi-fi bylo dostupné pouze dole.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Balázs Jánosi
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to fantastické! Kréta je pozemský ráj. Mentalita a pohostinnost řeckých lidí jsou příkladné.
Bylo to fantastické! Kréta je pozemský ráj. Mentalita a pohostinnost řeckých lidí jsou příkladné.
Nádherné. Střídají se písečné a štěrkové pláže.
StravaVe srovnání s 2 hvězdami je to skvělé. Snídaně je jednoduchá a není příliš rozmanitá.
UbytovaniePersonál je milý, pohostinný a ochotný. Každý den potěšili něčím malým.
SlužbyVe srovnání s dvouhvězdičkovým hotelem je to skvělé. Wifi, klimatizace.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prvé dva dni sme boli ubytovaní v úplne iných apartmánoch, dozvedeli sme sa o tom až na letisku po príchode od delegátky, ktorá sa to dozvedela tiež len vtedy. Mal to byť hotel rovnakej cenovej kategórie kúsok od nášho hotela, v realite to boli zatuchnuté apartmány asi 10-15 minút pešo. Keď sme išli na pláž tak sme museli ísť k nášmu pôvodnému hotelu, ktorý mal pláž blízko. Od apartmánov sa tiež dalo dostať k moru, ale nebolo tam nič len vriaci piesok, na ktorom sa nedalo stáť, nieto ešte ležať. Na raňajky sme našťastie mohli chodiť do hotela, ktorý sme si zaplatili. Po dvoch dňoch pre nás prišli z nášho hotela a presťahovali nás (starý pán na malom aute, ktorý nevedel po anglicky). Tam sme mali v jednej izbe takú smradlavú klímu že sa tam nedalo existovať, po sťažnosti ju vyčistili. Ako kompenzáciu sme dostali jednu večeru a late check-out. Neviem koľko z toho vybavila delegátka a koľko my, ale museli sme stále chodiť na recepciu a otravovať ich, pretože dopredu nikdy nič nevedeli. Ale všetci boli milí, zlatí a usmievaví. A prostredie a jedlo v hoteli bolo super, aj pláž pri hoteli.
Prvé dva dni sme boli ubytovaní v úplne iných apartmánoch, dozvedeli sme sa o tom až na letisku po príchode od delegátky, ktorá sa to dozvedela tiež len vtedy. Mal to byť hotel rovnakej cenovej kategórie kúsok od nášho hotela, v realite to boli zatuchnuté apartmány asi 10-15 minút pešo. Keď sme išli na pláž tak sme museli ísť k nášmu pôvodnému hotelu, ktorý mal pláž blízko. Od apartmánov sa tiež dalo dostať k moru, ale nebolo tam nič len vriaci piesok, na ktorom sa nedalo stáť, nieto ešte ležať. Na raňajky sme našťastie mohli chodiť do hotela, ktorý sme si zaplatili. Po dvoch dňoch pre nás prišli z nášho hotela a presťahovali nás (starý pán na malom aute, ktorý nevedel po anglicky). Tam sme mali v jednej izbe takú smradlavú klímu že sa tam nedalo existovať, po sťažnosti ju vyčistili. Ako kompenzáciu sme dostali jednu večeru a late check-out. Neviem koľko z toho vybavila delegátka a koľko my, ale museli sme stále chodiť na recepciu a otravovať ich, pretože dopredu nikdy nič nevedeli. Ale všetci boli milí, zlatí a usmievaví. A prostredie a jedlo v hoteli bolo super, aj pláž pri hoteli.
Pláž pri hoteli Georgia bola výborná, boli tam kaviarne, ktoré mali svoje lehátka. Keď ste si dali drink tak ste mali lehátko k tomu. More krásne, trochu vlny. Väčšinou fúkal vietor.
StravaStrava bola výborná, dali sme si len raňajky, ale odporúčala by som aj polpenziu. Mali sme tam jednu večeru a bola skvelá.
UbytovanieHotel Georgia bol fajn, občas nešiel výťah, ale kým ste nešli s kufrom tak to nevadilo. Prostredie pekné, blízko pláže, pekná záhrada s bazénom. V jednej izbe sme mali páchnucu klímu, ale po sťažnosti ju vyčistili a bolo to lepšie.
SlužbyPersonál sa snažil, boli veľmi milí, ale to vám nepomôže keď sú chaotickí a nevedia vám povedať nič konkrétne. Gréci celkovo mali prístup No stress, užívajte si dovolenku. Ale keď vás prehadzujú do iného hotela, tak sa ťažko nestresuje.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenkou sme celkovo spokojni.
S dovolenkou sme celkovo spokojni.
Plaz je od hotela vzdialena velmi blizko, je dostatocne dlha, nachadzaju sa na nej slnecniky (7e za set - 2 lezadla a slnecnik), pripadne na nej bol dostatok miesta, kde ste si mohli priniest vlastnu deku a osusky, pricom vam nebol uctovany ziadny poplatok. Na plazi je hrubsi piesok, vstup do mora pozvolny, plaz je umelo vytvorena a asi po 50m po vstupe do mora sa nachadza umelo vytvoreny utes na ktorom su jezkovia a nizka voda, je tazke preplavat to. Inak bolo more po vacsinu dovolenky ciste, na brehu boli vsak niekedy naplavene riasy a spina z mora. Ziadne meduzy.
Upozornujem na veterno v tejto oblasti. 4 dni po sebe sme mali velmi silny vietor (podla predpovedi 40km/hod) a preto sa tazko kupalo/lezalo na plazi. Piesok vam nafucalo az do usi. :)
Mali sme zaplatenu polpenziu. Ranajky podavane formou svedskych stolov - kazdy den rovnake, ale vzdy sa dalo nieco vybrat. Na veceru bolo kazdy den jedno jedlo, ktore nam priniesli priamo k stolu a nebolo mozne zvolit iny variant (v prvy vecer bola chobotnica, takze sa nikto nenajedol :)). Celkovo musim ale povedat, ze varia velmi dobre. Porcie mensie, kompenzovane viacerymi chodmi (predjedlo - vacsinou salat, druhe predjedlo - napriklad polievka, alebo cestoviny, hlavne jedlo). Dezert castokrat spolocny pre 2-3 osoby. Stravu vsak celkovo hodnotime velmi pozitivne.
UbytovanieCestovali sme spolu 3 pary, pricom sme mali zaplatenu 1 standardnu izbu a 2 studia (mali obsahovat dvojplatnicku, konvicu, digestor, chladnicku a kuchynske vybavenie ako hrnce a pod.). Po ubytovani vyzerala kazda izba inak. Studio sme dostali len jedno, druhe studio neobsahovalo okrem chladnicky ziadne kuchynske vybavenie. Ani po ziadosti o zmenu izby, pripadne kompenzaciu, nam ziadna kompenziacia ponuknuta nebola. Standardna izba bola velmi tmava, stara a celkovo neutulna. Niektore standardne izby sa dokonca nachadzali oproti kuchyni, ine mali "benefit" smradu z kanalizacie, pripadne boli umiestnene rovno na prizemi, kde bol neustale hluk z baru. Standardne izby vobec neodporucame.
SlužbyKlimatizacia bola k dispozicii zadarmo na kazdej izbe, aj napriek tomu, ze podla popisu mala byt za tuto sluzbu uctovana suma 5e/den. V priestoroch hotela sa nachadzal vnutorny, aj vonkajsi bar, napoje v nom vsak boli
oproti podnikom v okoli dvojnasobne drahsie. Moznost naobedovat sa/vybrat si veceru mimo polpenzie z jedalneho listka. Velmi mila obsluha baru, aj pani upratovacka, ktora sa kazdy den starala o cistotu izby.
od 682 € za os.
Hana Večeřová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pro nenáročné klienty, plno komárů v pokoji, problém venku s odpadem.
Pro nenáročné klienty, plno komárů v pokoji, problém venku s odpadem.
Na pěkné pláže cca 45 minut pěšky.
StravaEvropská kromě řeckých jogurtů a oliv, nic moc.
UbytovaniePro skromné klienty.
SlužbyPan zřejmě majitel byl velmi příjemný, služby odpovídaly ceně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miloslav Stránský
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dostupná a čistá.
StravaStravovali jsme se sami. Nákupy byly snadno dostupné.
UbytovanieNaprosto v pořádku.
SlužbyPersonál velmi slušný a vstřícný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Olga Husáková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž je pár kroků od El Greka. Jen si vybrat v které části si lehnout. Všude je možnost pronajmutí si plážového setu v ceně 5-6 eur. Ovšem žádná z pláží není soukromá, takže můžete přijít i s vlastní dekou.
StravaStravovali jsem se v místních tavernách. Všude vás vítají, usmívají se... Jídlo výborné¨, porce veliké. Všude dostupné homemade víno je výborné a vcelku levné.
UbytovanieUbytování odpovídá popisu. Bydleli jsem v dvou pokojovém apartmá s terasou. Tudíž dostatek prostoru a i koupelna byla příjemně prostorná.
Služby2x za pobyt vymění ručníky a 1x převlečou povlečení. Mě osobně se to zdá víc nez dostatečné. S kakýmkoli problémen, či žádostí se dá obrátit na majitele, stále přítomného v restauceni patřící k objektu EL Greco. Je to velmi milý pán. Osobně jsem s ničím problém neměla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radim Vlček
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel (umístění, služby i vybavení) bylo dle očekávání. hodnotím velmi pozitivně. okolí hotelu zprvu nemile překvapilo, jelikož je hotel umístěn v polorozestavěné lokalitě. Toto však na kvalitě dovolené neubralo. okolí bylo klidné, turisticky využíváno spíše méně, což bylo cílem naší dovolené. Celkově dovolená splnila naše očekávání. jediné, co bych podotkl je velmi málo rozmanitá snídaně. vhodná je spíše pro klienty, kteří jsou ubytovaní kratší dobu, jelikož výber u snídaně je spíše hodně základní a prakticky je nutné jíst stále to stejné. V našem případě 12 dní. Hotel doporucuji vsem, kteri maji zajem o klidnejsi misto a tem, kteri radi prozkoumaji krasy zapadni Krety - viz Balos, kde jsem musel hned 2x :o))
Hotel (umístění, služby i vybavení) bylo dle očekávání. hodnotím velmi pozitivně. okolí hotelu zprvu nemile překvapilo, jelikož je hotel umístěn v polorozestavěné lokalitě. Toto však na kvalitě dovolené neubralo. okolí bylo klidné, turisticky využíváno spíše méně, což bylo cílem naší dovolené. Celkově dovolená splnila naše očekávání. jediné, co bych podotkl je velmi málo rozmanitá snídaně. vhodná je spíše pro klienty, kteří jsou ubytovaní kratší dobu, jelikož výber u snídaně je spíše hodně základní a prakticky je nutné jíst stále to stejné. V našem případě 12 dní. Hotel doporucuji vsem, kteri maji zajem o klidnejsi misto a tem, kteri radi prozkoumaji krasy zapadni Krety - viz Balos, kde jsem musel hned 2x :o))
pro nás vyhovující - cca 70m od hotelu písecná s oblásky, jednalo se o velkou plaz, kde bylo relativne malo lidi, coz nam vyhovovalo. CCa 400m od hotelu pak velmi pekna pisecna plaz - bez problemu v dochazkove vzdalenosti
StravaViz výše: jediné, co bych podotkl je velmi málo rozmanitá snídaně. vhodná je spíše pro klienty, kteří jsou ubytovaní kratší dobu, jelikož výber u snídaně je spíše hodně základní a prakticky je nutné jíst stále to stejné. V našem případě 12 dní.
Ubytovanieubytování velmi příjemné, pravidelný úklid. Jen nás u nového hotelu překvapily rezavějící kovové časti napr. u výtahu, odpadkoveho kose.. (toto nám vsak neznepříjemnilo dovolenou, spise je to k zamysleni a ZV do hotelu)
Službyvelice milý personál. Hotel spíše rodinného typu, nikdo se vám nevnucuje, přesto však jakýkoli požadavek řeší vstřícně a vše, co jsme potřebovali jsme bez problému vyřešili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zuzana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vendula K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná voda na nehezkém místě, příliš evidentně dlouho rozestavěných ploch, neupravené chodníky, silnice, příliš aut, příliš odpadků válejících se všude kolem, příliš zápachu. Různé pláže (písek, kamínky, kameny), krásná voda, ale na plážích žádná wc, stoleté sprchy (spíš zahradní hadice) a hlavně většinou nefunkční. Nikde žádné odpadkové koše.
Pěkná voda na nehezkém místě, příliš evidentně dlouho rozestavěných ploch, neupravené chodníky, silnice, příliš aut, příliš odpadků válejících se všude kolem, příliš zápachu. Různé pláže (písek, kamínky, kameny), krásná voda, ale na plážích žádná wc, stoleté sprchy (spíš zahradní hadice) a hlavně většinou nefunkční. Nikde žádné odpadkové koše.
Na několika kilometrech nejrůznější pláže. Někde jemný píseček, jinde hrubší, někde i oblázky. Někde také voda z velkými ostrými kameny a ježky. Ale vybrat se určitě dá. Jen pláže jsou poměrně úzké (jen pár metrů) a narvané placenými slunečníky, takže pokud nechce dát denně 8 eur, nemáte si kam položit vlastní deku ani odložit tašku. I lehátka jsou instalovaná tak, že spodní řady omývá voda.
StravaPřevážná část restaurací nabízí pouze smažená jídla - je to nejjednodušší, ale jíst se to třetí den nedá. Supermarkety jsou zásobobané dobře. Všude výborné víno, olivy a olivový olej. Nikde žádné trhy s čerstvým ovocem a zeleninou, na což jsme se těšili. Pokud vás ke stolu přijde víc a je šance, že bude utrácet, docela se o vás číšníci starají, jakmile dorazíte sám, nikdo si vás klidné půl hodiny vůbec nevšimne, i když jste v podniku sám. Hrůza.
UbytovanieApartán u hlučné ulice, kde auta a motorky jezdí nonstop, okolí neodpovídá fotografiím, které byly prezentované, např. místo dětského hřiště je jen staveniště. Nejprve se nás snažili ubytovat v suterénu (kuchyňka bez okna), evidentně staré vybavení, opadané kachličky, nefunkční dveře do koupelny, naprosto nevybavená kuchyňka (dva staré hliníkové rendlíky), pod dcerou se první noc rozpadla postel. Po ztížnosti jsme dostali ubytování v nejvyšším patře bez klimatizace. Okna z obytné kuchyně jen do hlučných světlíků, ale vybavení kuchyňky lepší včetně varné konvice. Bazén patřící k hotelu je nacpaný v proluce mezi dvěma domy, kam svítí slunce jen několik hodin po poledni, když jste většinou u moře. Otevírá se v 9 a zavírá v 18:00. Pokud si chcete zaplavat ráno nebo večer máté smůlu. Personál neochotný. Recepční, který nás v noci po příletu dovezl do sklepa, nás po stížnosti na pokoj už ani jednou nepozdravil.
SlužbyCelkový dojem z ubytování byl tak strašný, že jsme o žádné jeho služby nestáli. Ale ve skutečnosti nám nikdo nic nenabídl. Jediné, co uměli bylo nevybíravým způsobem vyhodit dceru z bazénu, když se přišla ovlažit před 9:00. Venku přitomu už v tu dobu bylo skoro 30 stupňů a nikdo na údržbě bazénu nepracoval. Mimochodem, u bazénu byla sprcha, instalovaná tak, že všechna voda ze sprchovaných tekla přímo do bazénu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vojtěch K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jakou si tu dovolenou uděláte, takovou ji budete mít. Není tedy nic moc co hodnotit, až na náš problém v den příletu, který se nakonec vyřešil. Chtěl bych touto cestou poděkovat delegátovi , který nám s problémem pomohl a další den přijel na příjemnou neformální schůzku.
Jestli vás nebude bavit ležet na pláží, vyrazte za památkami nebo do vnitrozemí. Jeden den jsem si udělal cca 100km okruh na skútru, po cestě od místních babiček nakoupil skvělou medovou raki (nesrovnatelnou s tím, co koupíte v supermarketech) a v jedné odlehlé taverně vysoko v horách jsme dokonce narazili na českého číšníka :)
Dovolená špičková, stejně jako celá Kréta.
A pokud budete hledat opravdu čerstvé mořské plody (v letovisku jsou většinou mražené), vydejte se do Sisi, kde není nic lepšího, než povečeřet v malém klidném přístavním městečku s minimem turistů a nádherným výhledem.
Jakou si tu dovolenou uděláte, takovou ji budete mít. Není tedy nic moc co hodnotit, až na náš problém v den příletu, který se nakonec vyřešil. Chtěl bych touto cestou poděkovat delegátovi , který nám s problémem pomohl a další den přijel na příjemnou neformální schůzku.
Jestli vás nebude bavit ležet na pláží, vyrazte za památkami nebo do vnitrozemí. Jeden den jsem si udělal cca 100km okruh na skútru, po cestě od místních babiček nakoupil skvělou medovou raki (nesrovnatelnou s tím, co koupíte v supermarketech) a v jedné odlehlé taverně vysoko v horách jsme dokonce narazili na českého číšníka :)
Dovolená špičková, stejně jako celá Kréta.
A pokud budete hledat opravdu čerstvé mořské plody (v letovisku jsou většinou mražené), vydejte se do Sisi, kde není nic lepšího, než povečeřet v malém klidném přístavním městečku s minimem turistů a nádherným výhledem.
Nejbližší pláž je nedaleko, ale je malá a kamenitá. To jsme ale předem věděli. Půjčili jsme si skútr, což taky všem doporučuju. Kréta je plná krásných pláží, obzvlášť severní pobřeží. Hned za bukem je např. Stalis a Malia, které sice bývají dost zalidněné, ale s tak jemným pískem a čistým mořem je to asi automatické :)
StravaŘecko jedině bez stravy, stravovací zařízení je na každém rohu a akutní hlad spolehlivě zažene i gyros za 3,50 EUR.
UbytovaniePři příjezdu (v cca 18:30) nás čekala prázdná recepce, nikde ani noha. Na pultu měli napsané telefonní číslo, na které máme volat v nepřítomnosti. Telefon vypnutý. Zkusil jsem WhatsApp, bez reakce. Následovala komunikace s delegátem . Po hodině čekání jsme ztratili trpělivost, našli ve sklepě uzamykatelnou místnost, kde jsme nechali kufry a šli do města na gyros. V cca 20:00 jsme se vraceli, na recepci seděl týpek našeho věku a bez jediného náznaku omluvy nám suše sdělil, že mezi 18. a 20. hodinou vždy spí. To, že měl čekat na náš příjezd nebo aspoň reagovat na telefon, jsem s ním radši neřešil. Cestovka tohle prý vyeskalovala až k jednateli a ten si to s hotelem asi vyřídil, protože recepční se na nás při odjezdu ani nepodíval, natož aby řekl aspoň "bye".
Jinak pokoje velké, vybavené vším potřebným. Jelikož jsme jeli ještě před sezónou, klimu za 6 EUR/den jsme nekupovali, ale v tomhle případě důrazně doporučuju vzít repelent. Jednou v 1 ráno jsem v ložnici pozabíjel 10 komárů, z toho 7 napitých. Nebo rovnou koupit tu klimu, což jsme ale nemohli, protože pár dní před odletem si přítelkyně prošla angínou tak silnou, že několik dní byla i v nemocnici.
Nevyužili jsme vůbec nic a po oné příjezdové zkušenosti jsme s nikým z hotelu ani nekomunikovali. Nebylo kdy a nebylo ani potřeba. Uklizečka chodí ob den, mění ručníky a toaletní papír. Když si vzpomene, vysype i koš.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 658 € za os.