Pěkná voda na nehezkém místě, příliš evidentně dlouho rozestavěných ploch, neupravené chodníky, silnice, příliš aut, příliš odpadků válejících se všude kolem, příliš zápachu. Různé pláže (písek, kamínky, kameny), krásná voda, ale na plážích žádná wc, stoleté sprchy (spíš zahradní hadice) a hlavně většinou nefunkční. Nikde žádné odpadkové koše.
PlážNa několika kilometrech nejrůznější pláže. Někde jemný píseček, jinde hrubší, někde i oblázky. Někde také voda z velkými ostrými kameny a ježky. Ale vybrat se určitě dá. Jen pláže jsou poměrně úzké (jen pár metrů) a narvané placenými slunečníky, takže pokud nechce dát denně 8 eur, nemáte si kam položit vlastní deku ani odložit tašku. I lehátka jsou instalovaná tak, že spodní řady omývá voda.
StravaPřevážná část restaurací nabízí pouze smažená jídla - je to nejjednodušší, ale jíst se to třetí den nedá. Supermarkety jsou zásobobané dobře. Všude výborné víno, olivy a olivový olej. Nikde žádné trhy s čerstvým ovocem a zeleninou, na což jsme se těšili. Pokud vás ke stolu přijde víc a je šance, že bude utrácet, docela se o vás číšníci starají, jakmile dorazíte sám, nikdo si vás klidné půl hodiny vůbec nevšimne, i když jste v podniku sám. Hrůza.
UbytovanieApartán u hlučné ulice, kde auta a motorky jezdí nonstop, okolí neodpovídá fotografiím, které byly prezentované, např. místo dětského hřiště je jen staveniště. Nejprve se nás snažili ubytovat v suterénu (kuchyňka bez okna), evidentně staré vybavení, opadané kachličky, nefunkční dveře do koupelny, naprosto nevybavená kuchyňka (dva staré hliníkové rendlíky), pod dcerou se první noc rozpadla postel. Po ztížnosti jsme dostali ubytování v nejvyšším patře bez klimatizace. Okna z obytné kuchyně jen do hlučných světlíků, ale vybavení kuchyňky lepší včetně varné konvice. Bazén patřící k hotelu je nacpaný v proluce mezi dvěma domy, kam svítí slunce jen několik hodin po poledni, když jste většinou u moře. Otevírá se v 9 a zavírá v 18:00. Pokud si chcete zaplavat ráno nebo večer máté smůlu. Personál neochotný. Recepční, který nás v noci po příletu dovezl do sklepa, nás po stížnosti na pokoj už ani jednou nepozdravil.
SlužbyCelkový dojem z ubytování byl tak strašný, že jsme o žádné jeho služby nestáli. Ale ve skutečnosti nám nikdo nic nenabídl. Jediné, co uměli bylo nevybíravým způsobem vyhodit dceru z bazénu, když se přišla ovlažit před 9:00. Venku přitomu už v tu dobu bylo skoro 30 stupňů a nikdo na údržbě bazénu nepracoval. Mimochodem, u bazénu byla sprcha, instalovaná tak, že všechna voda ze sprchovaných tekla přímo do bazénu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate