Dovolená byla fantastická, počasí krásně vyšlo, oceňuji hotel bez dětí. Byli jsme jediní do našeho hotelu /ostatní vystupovali jinde/, delegátka s námi nejela a řidič nás vysadil cca 300m na hlavní silnici, ukázal kam máme jít a pokračoval. Netušili jsme jak daleko jsme, takže jsme tahali kufry. Já mám problémy se zády a průkaz ZTP, takže můj partner musel táhnout v parnu oba kufry. Myslela jsem, že se k hotelu zajet nedá, ale šlo to. To nás trošku zamrzelo. Kdyby s námi jela delegátka, řekla bych jí o svých potížích, ale s řeckým řidičem a před plným autobusem se dohadovat nebudete. To byl jediný mráček.
PlážHotel přímo na pláži, pozvolný vstup do moře, takže šnorchlovat se moc nedalo. Lidí na pláži přiměřeně, vždy volná a bezplatná lehátka v každou denní hodinu. Mohla by být trochu čistší - posbírat nedopalky a sem tam i nějaký plast, ale nebylo to nic tragického.
StravaStrava byla perfektní, snídaně formou volného výběru, nic nikdy nechybělo, vše bylo doplňováno. Večeře servírované - předkrm, salát, zákusek, u hlavního jídla možnost výběru ze 2. Chyběly nám jen tzatziki
UbytovaniePokoj byl přesně takový, za jaký jsme zaplatili, útulný, ochotná pokojská, vždy perfektně uklizeno, postele převlékala každý den a ručníky také automaticky denně měnila - i když jsme je nehodili na zem
SlužbySlužby skvělé, recepční vždy ochotní, při dotazu na vývrtku na víno nám byla bleskově zapůjčena.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate