Michaela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2026
Dovolená na poslední chvíli. Hotel umístění víc na východě, než severu, takže už nebylo tak krásné moře jako o 2 km dál na sever. Ale hotel čistý, neskutečně usměvavý zaměstanci a menší hotel téměř bez lidí. Výborné jídlo. Takže převažují výhody.
Dovolená na poslední chvíli. Hotel umístění víc na východě, než severu, takže už nebylo tak krásné moře jako o 2 km dál na sever. Ale hotel čistý, neskutečně usměvavý zaměstanci a menší hotel téměř bez lidí. Výborné jídlo. Takže převažují výhody.
Nejslabší místo.... hodně ježků, bez bot do vody ani ránu. Pláž ale úplně bez lidí, moře skoro taky... dá se koupat, ale jen 2x za den a máte nervy, ať na něco nešlápnete. My hodně výletovali, takže jsme ty 3 dny u moře ,,přežili", ale lehnout si tam na 14 dní, tak mě klepne.
StravaVýborná, já jsem vybíravá v jídle, ale tam jsem si vždy našla svoje a každý den jiná nabídka, byli jsme opravdu spokojení. Opravdu chutné jídlo, bez front a všeho dostatek.
UbytovanieStarší hotel, ale čistý, pokoje krásně velké, matrace tvrdší, hezký bazén.
SlužbyTOP, jako všude asi, turista je pro ně modla a spása před hladověním. Strašně milí a pozorní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)




