Sylva Chylíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Transfer z letiště a zpět byl výborně zorganizován, v resortu uklizeno, na pláž 5 minut, počasí nám vyšlo parádně - pršelo jen v noci .
Vzhledem v nízké ceně, za kterou jsme zájezd na začátku roku pořizovali, jsme neměli příliš velká očekávání, nicméně celá dovolená byla super.
Moc Vám děkujeme.
Transfer z letiště a zpět byl výborně zorganizován, v resortu uklizeno, na pláž 5 minut, počasí nám vyšlo parádně - pršelo jen v noci .
Vzhledem v nízké ceně, za kterou jsme zájezd na začátku roku pořizovali, jsme neměli příliš velká očekávání, nicméně celá dovolená byla super.
Moc Vám děkujeme.
Na pláž 5 minut, čistá uklizená, voda jako kafe.
StravaK snídani byl velký výběr, každý si přišel na své.
UbytovanieUbytování čisté, každý den perfektně uklizeno.
SlužbySlužby super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







