Orsolya B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla to skvělá cesta, vše bylo výborně zorganizováno. Pattaya je fantastické místo, všem ho mohu jen doporučit. S organizací od Invia jsme byli spokojeni, papíry jsme dostali včas a na naše dotazy jsme vždy dostali odpověď.
Byla to skvělá cesta, vše bylo výborně zorganizováno. Pattaya je fantastické místo, všem ho mohu jen doporučit. S organizací od Invia jsme byli spokojeni, papíry jsme dostali včas a na naše dotazy jsme vždy dostali odpověď.
Na pláži bohužel je odpadky, protože na pláži i obecně ve městě je velmi málo odpadkových košů. Ale přesto to uklízejí, a samozřejmě existují mnohem hezčí pláže v Thajsku, ale i tady jsme se skvěle bavili a hodně jsme se koupali.
StravaStrava byla také bezchybná. Snídaně obsahovala evropská i thajská jídla, všechno bylo velmi chutné a personál pracoval skvěle.
UbytovaniePersonál hotelu je velmi milý, v hotelu je vše dostupné (internet, masáže, bowling atd.), ale rádi pomohou s čímkoli. Pokoje jsou jednoduché, ale čisté, naštěstí jsme se nikdy nesetkali s žádnými brouky. Jejich bazén je vynikající a hotel je velmi blízko mořského pobřeží.
SlužbyHotel podle mého názoru odpovídá úrovni domácího čtyřhvězdičkového hotelu. Všechny služby jsou dostupné, jedinou drobnou nevýhodou bylo, že většina recepčních mluvila jen málo anglicky, ale i tak se vše dalo vyřešit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (5) (1)









