Martina Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2023
Krásný, čistý komplex, příjemná obsluha.
Krásný, čistý komplex, příjemná obsluha.
Pláž byla dále, než jsme čekali. Moře čisté, ale několikrát jsem byly žahnutá medůzou, plavčík na pláži byl, ale bez žádných tišících prostředků na žahnutí.
StravaSnídaně bez problému. S večeří to bylo horší. První večeře výběr jen z ryb, což manžel nejí, poté už výběr byl. A bufet se zeleninou byl, třikrát za pobyt tam byly brambory a pizza, ale v takovém množství, že se nedostalo na všechny.
UbytovanieUbytování velice dobré, jen malá výtka, klimatizace za poplatek byla jen v ložnici, v pokoji, kde spaly děti nebyla. Aspoň stropní ventilátor by to chtělo.
SlužbyV pořádku, bez problémů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







