Petr M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Hotýlek moc hezký, bohatá snídaně, příjemný personál, není co vytknout.
Jinak Benátky jsou krásné, trochu bludiště, ceny relativně vysoké, ale asi jako v ostatních velkých městech.
Hotýlek moc hezký, bohatá snídaně, příjemný personál, není co vytknout.
Jinak Benátky jsou krásné, trochu bludiště, ceny relativně vysoké, ale asi jako v ostatních velkých městech.
Snídaně v hotelu vynikající, výběr velmi pestrý, vybere si každý. Ráno v dlouhém časovém rozpětí velmi bohatá snídaně a to jak slané tak sladké jídlo, několik druhů ovoce každý den, čerstvá míchaná vajíčka, jako od maminky...
UbytovanieHotýlek je takový rodinný, žádný panelák a to nám vyhovuje. Postel velmi pohodlná, klimatizace relativně tichá, funguje spolehlivě.
SlužbyBez chyby
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







