Kacper J.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2024
Upravené v súlade s Pravidlá
Jako výlet bylo všechno skvělé. Velké mínus je přístup *** úřadu k převodu. Byl jsem ujištěn, že nějaký bude, ale pár dní před odjezdem mi bylo oznámeno, že žádný není. Už je to dlouho, co jsem odešel a přes písemné e-maily nepřišla žádná odpověď z úřadu. Dno...
Jako výlet bylo všechno skvělé. Velké mínus je přístup *** úřadu k převodu. Byl jsem ujištěn, že nějaký bude, ale pár dní před odjezdem mi bylo oznámeno, že žádný není. Už je to dlouho, co jsem odešel a přes písemné e-maily nepřišla žádná odpověď z úřadu. Dno...
Všechno bylo skvělé, ale snídaně by mohla být více rozmanitá.
UbytovanieSkvělé ubytování. Atmosféra je úžasná. Velmi milá a ochotná recepce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







