Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 113 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 65 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Libuša M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Boli sme so 4 deťmi a apartmán mal 60m2. 2 veľké izby, vybavená kuchynka s jedálenskou časťou, veľká chodba, kúpeľňa s vaňou a WC oddelene. Maximálna spokojnosť ????
Boli sme so 4 deťmi a apartmán mal 60m2. 2 veľké izby, vybavená kuchynka s jedálenskou časťou, veľká chodba, kúpeľňa s vaňou a WC oddelene. Maximálna spokojnosť ????
Personál veľmi milý, ochotný a usmiaty. Dodržiavali hygienické opatrenia. Všetci používali rúško. Na všetko dohliadala usmiata pani riaditeľka, ktorá sa starala o pohodu všetkých.
UbytovanieRaňajky bufetovou formou, veľmi pestré, široký výber nápojov teplých a studených, tiež ovocie. Večere formou bufetu, veľmi chutné, večer vždy polievka a dezert. Pán kuchár a pani kuchárka sa osobne pýtali, či je všetko v poriadku. Všetkým nám veľmi chutilo ????. Ďakujeme.
SlužbySo všetkými službami sme boli maximálne spokojní. Všetko bolo čisté, upratané. Wellness s pitným režimom v cene. Odporúčam masáž.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Jiří Polák
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pětidenní pobyt, perfektní jarní lyžovačka. V neděli opravdu hodně lidí, od pondělí do čtvrtka téměř prázdné sjezdovky. Úprava tratí na velmi dobré úrovni, lanovky většinou nové. Skipass zakoupený v předstihu za dobrý peníz (5 dnů za 131 euro), na lanovkách najeto 277 km. Maximální spokojenost.
Pětidenní pobyt, perfektní jarní lyžovačka. V neděli opravdu hodně lidí, od pondělí do čtvrtka téměř prázdné sjezdovky. Úprava tratí na velmi dobré úrovni, lanovky většinou nové. Skipass zakoupený v předstihu za dobrý peníz (5 dnů za 131 euro), na lanovkách najeto 277 km. Maximální spokojenost.
Sjezdovka cca 50m od hotelu (sjezd k nástupní stanici lanovky Krupová - Kosodrevina), o víkendu v provozu sedačka 30m od hotelu. Ze sjezdovky příjezd k terase hotelu. Pro lyžaře perfektní místo.
StravaPolopenze, bufet. K večeři polévka, dvě hlavní jídla a tři přílohy, dva zeleninové a jeden ovocný salát, zákusek. K snídani bohatý výběr teplé kuchyně (míchaná vajíčka nebo volská oka, smažená slanina nebo klobásky, dva druhy párků), zdravá strava (jogurty, musli…), studený bufet (šunka, sýry, salámy), pečivo (výběr rohlíky, chleby, celozrné), džusy, káva, čaje. Kvalita stravování velmi dobrá.
UbytovanieUbytování v hotelu Srdiečko (Chopok Jih). Jednolůžkový pokoj v 5.patře vedle strojovny výtahu, velice hlučné. Provedena výměna pokoje (dvoulůžkový a doplatek). Vybavenost pokojů průměrná. Celkově s ubytováním spokojen.
SlužbyK dispozici parkování u hotelu, welness (sauny, masáže, vířivky) Jako relax po lyžování velmi dobré. Do lyžárny vstup na Gopass, otevření skříňky též pomocí Gopassu. Ve skříňce sušáky na boty a místo na dva páry lyží (tři páry by se asi nevešly). Mimo restaurace k dispozici bar s možností oběda i v přezkáčích.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Eliška H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiz po druhe jsme byli na lyzovacce v Hotelu Srdiecko a naprosta spokojenost. Je to nase “Srdecni” zalezitost
Jiz po druhe jsme byli na lyzovacce v Hotelu Srdiecko a naprosta spokojenost. Je to nase “Srdecni” zalezitost
Jedine svah muzu hodnotit
StravaJidlo dobre, vzdycky jsme si pochutnali. Vse rajtovym stylem. Snidame bohate a vecere vzdy vyber aspon ze dvou - tri jidel + prilohy a sladke
UbytovanieUbytovani ma malinke rezervy, ale to nicemu nevadi. Chodi se tam preci jen spat.
SlužbyHlavne wellness bych vypichla
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Věra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na to,že byl Hotel na opačné straně Chopku(moje chyba),než jsem očekávala,tudíž byl dojezd do Bešeňové, Tatralandie, k relaxaci značně ztížen.Dojíždět 70 km za koupáním je dost daleko. Všechno je Jasná ať Chopok Sever či Jih a to mě zmátlo. Na první dojem rozčarování.Ale bohužel.
Až na to,že byl Hotel na opačné straně Chopku(moje chyba),než jsem očekávala,tudíž byl dojezd do Bešeňové, Tatralandie, k relaxaci značně ztížen.Dojíždět 70 km za koupáním je dost daleko. Všechno je Jasná ať Chopok Sever či Jih a to mě zmátlo. Na první dojem rozčarování.Ale bohužel.
Co chybělo na ubytování,vyvážilo stravování .Snídaně,večeře formou švédských stolů.Jak k snídani tak k večeři bohatý a chutný výběr.
UbytovanieUbytování běžné,žádný komfort, pokoj bych i řekla malý .
SlužbyV ceně zájezdu byla i denní návštěva wellnes a vířivky,hodnoceno velmi pozitivně.Velmi milý a vstřícný personál.
ŠportKvalita sjezdovek na Chopok Jih mě moc nenadchla, jeli jsme v březnovém termínu,sníh mokrý,ale za to nemohou provozovatelé,stejně tak za počasí,mlhavo,mokro .Jedna modrá sjezdovka z Kosodreviny -chtěli jsme naučit vnuka lyžovat -myslím ,že je dost úzká a v určitých úsecích mi chyběli záchytné sítě.Kabinová lanovka byla skvělá.Zlobilo mě ,že si nemohu koupit časové jízdenky dopolední,pouze celodenní,či časované odpolední.Sice s Gopassem určitá sleva,ale přesto nelyžujete až do 16.00, když je mlha nebo prší.To je u mě velké mínus.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...