Stanislav M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2023
Hotel je na pěkném místě. 4 hvězdy neodpovídají celkovému stavu hotelu, jsou to lepší 3 hvězdy. Pokoje jsou čisté, nábytek je již starší a opotřebovaný. V dětském koutku se nacházejí poškozené a nefunkční atrakce. Pozor na dětskou lezeckou stěnu, některé úchyty jsou volné a hrozí zranění dítěte. Bazén je na ochlazení fajn, okolí velmi pěkné. Jídlo je dobře připravené, není ho však moc.
Hotel je na pěkném místě. 4 hvězdy neodpovídají celkovému stavu hotelu, jsou to lepší 3 hvězdy. Pokoje jsou čisté, nábytek je již starší a opotřebovaný. V dětském koutku se nacházejí poškozené a nefunkční atrakce. Pozor na dětskou lezeckou stěnu, některé úchyty jsou volné a hrozí zranění dítěte. Bazén je na ochlazení fajn, okolí velmi pěkné. Jídlo je dobře připravené, není ho však moc.
Bez pláže.
StravaPolopenze: Snídaně vyhovující, nic nechybělo. U večeře záleží na výběru, dá se hodnotit jako dobrá, avšak porce malé.
UbytovaniePokoj je čistý, sanita nová a vcelku udržovaná. Nábytek v pokoji je již starší a opotřebovaný. Matrace podprůměrné a nepříliš komfortní. Pokoj se dá hodnotit jako průměrný.
SlužbyPersonál ochotný a vstřícný. Místní fitness bych jako fitness neprezentoval, vybavení velmi chudé, neudržované a nedá se plně využít. Wellness příjemný, bazén na ochlazení vyhovuje, na cokoliv jiného je malý. V dětském koutku jsou nefunkční atrakce-lezecká stěna s uvolněnými chyty a nefunkční dotyková tabule.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







