Tato dovolená splnila mé očekávání.
StravaStrava byla výborná, pouze snídaně by mohly být trochu rozšířenější, ale chápu, neboť návštěvnost v tomto období už není zcela naplněna.
UbytovanieUbytování bylo v té kavlitě, jak popisovala Vaše INVIA. Služby byly výborné a co mě naprosto překvapilo bylo to, že nám denně uklízeli pokoj.
SlužbyByli k nám velice milý, vstřícní a slušní.
ŠportStředisko Hintersee bylo vcelku kvalitní, lanovky sice nebyly moderní, ale svahy docela upravené, ale vratit bych se tam nemusela. Středisko Dachstein-West bylo daleko větší a super moderní, ale nebyly vůbec upravené sjezdovky, a proto tam bych se už také nevrátila opakovaně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate