Libuše H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super maly rodinny hotel, prijemny personal, nadherne wellness centrum s venk.vyhrivanym bazenem, vysoka uroven na 3* hotel..
Super maly rodinny hotel, prijemny personal, nadherne wellness centrum s venk.vyhrivanym bazenem, vysoka uroven na 3* hotel..
Vyborna, velky vyber, skvela pizza
UbytovanieCistota, prostor
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)




