Andrea Klimová
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkovo fajn az na to, ze sme nevedeli, ze sa kufre priplacaju. Extra som vsetky podklady prestudovala, aj aerolinky, vo vsetkych jazykoch a nikde som nenasla, ze musim kufre priplacat. Neskor som komunikovala s kancelariou, bolo mi ukazane, kde to bolo napisane, dala som to precitat zopar ludom, aby som zistila ci len ja som nechapava a nik to nepochopil, takze som zbytocne platila za kufre, lebo som sa mohla zbalit do styroch mensich, namiesto troch vacsich.
**Bola by som rada, keby ste mi peniaze za kufre vratili**
Celkovo fajn az na to, ze sme nevedeli, ze sa kufre priplacaju. Extra som vsetky podklady prestudovala, aj aerolinky, vo vsetkych jazykoch a nikde som nenasla, ze musim kufre priplacat. Neskor som komunikovala s kancelariou, bolo mi ukazane, kde to bolo napisane, dala som to precitat zopar ludom, aby som zistila ci len ja som nechapava a nik to nepochopil, takze som zbytocne platila za kufre, lebo som sa mohla zbalit do styroch mensich, namiesto troch vacsich.
**Bola by som rada, keby ste mi peniaze za kufre vratili**
Plaz super.
StravaStrava priemerna- vecere boli celkom fajn, ale ranajky strasne nudne (len 2 druhy salamu a este som nezazila hotel, kde nedavaju na ranajky vajicka). Dost velka chyba je, ze sme mali pokazene maslo- to by sa nemalo diat, nastastie iba raz.
UbytovanieHotel sa nam moc nepacil, lebo bola zima, malo teplej vody na sprchovanie (maly bojler), hluk (betonova stavba, kde sa vsetko ozyva)
SlužbyZa vsetko sa priplacalo, jedine za vonkajsi bazen nie a ten bol ladovy.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)






