Marcela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojem z celé dovolené velice příjemný , byli jsme nadšení pláži, hlavně také stravou v hotelu. Ubytování velmi pěkné
Dojem z celé dovolené velice příjemný , byli jsme nadšení pláži, hlavně také stravou v hotelu. Ubytování velmi pěkné
Dostupnost s pláži výborná, na pláži sem tam odpadky. Moře zatím studené nemůžu úplně zhodnotit , pláže ovšem krásné i okolí pláži.
Stravastrava naprosto vynikající
Ubytovanieubytování velmi pěkné, dobře řešená dostupnost jídelny a bazénu.
Službyslužby v pohodě
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







