Hotel Penzion Lidia

Poľsko, Baltské more, Wladyslawowo

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

Recenzia hotela

Fantastické (na základe 5 hodnotení)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 5,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

75. najlepšie hodnotený z 429 hotelov v Poľsko

Tomáš Uvíra

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

I pres delsi cestu, nez jsem cekal je na miste spokojenost. Doporucuji pro lidi, co chteji plaz a more, pritom spatne snaseji horko. Je pravdou, ze pocasi je prave risk, ale pokud se nevyvede, sever Polska nabizi spousty jinych lakadel, nez more. Nam pocasi vyslo 4 dny pekne, 3 dny pod mrakem, asi jedno odpoledne proprselo.

I pres delsi cestu, nez jsem cekal je na miste spokojenost. Doporucuji pro lidi, co chteji plaz a more, pritom spatne snaseji horko. Je pravdou, ze pocasi je prave risk, ale pokud se nevyvede, sever Polska nabizi spousty jinych lakadel, nez more. Nam pocasi vyslo 4 dny pekne, 3 dny pod mrakem, asi jedno odpoledne proprselo.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Chodili jsme na mestskou plaz. Pravda, nebyla nejbliz, ale ona kratka prochazka nam nejak nevadila. Pisek byl nadherne hebky, promiseny s drobnymi muslickami a kaminky, bohuzel sem tam nedopalek od cigarety. Doporucuji si koupit na zacatku dovolene zabrany proti vetru. Je to tak prijemnejsi. Voda byla cista, malo slana (clovek nebyl tak ulepeny). Plaze byly pomerne plne, ale misto nebylo problem najit. Trochu mi vadili prodejci obcerstveni a letajicich draki. Nebyli ani tak doterni (to vubec) jako hlucni (fakt to lezlo na nervy, jak dookola vykrikovali svuj sortiment).

Ubytovanie

Ubytovani je v rodinnem penzionu. Privetivi majitele. Bydleli jsme v budove cca 50 m od hlavni budovy penzionu, kde bylo take jidlo. Ubytovani bylo ciste, vkusne zarizene. Na pokoji jsme meli k dispozici lednicku, mikrovlnku a rychlovarnou konvici. Na chodbe byl i sporak a s drezem. V pokoji byla i zvlast oddlena koupelna s wc. Jedine co mohu vytknout je povleceni z nejakeho podivneho materialu, ktery nebyl nejpohodlnejsi.

Služby

Na zahrade budovy byl altanek s grilem, my vyuzivali ale pouze altanek. Dalsi sluzby penzion neposkytoval. Nebylo snad ani treba.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Oldřich K.

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Bohužel musím konstatovat, že jsme se zakoupeným pobytem nebyli příliš spokojeni a to z následujících důvodů:
1. Největší "čáru přes rozpočet" nám udělala doba podávaných jídel. Na snídaně jsme měli chodit v čase od 9:30 do 10 hodin, nakonec jsme se vmísili do skupiny před námi od 9 hodin. Ale hlavně jsem se ještě nesetkal ani neslyšel o tom, že by se polopenze skládala ze snídaně a z oběda, zvláště když v popisu zájezdu bylo výslovně uvedeno, že se polopenze skládá ze snídaně a večeře. Na toto jídlo jsme totiž měli chodit v rozmezí 14 - 17 hodin, ale když jsme přišli v 16:30, už se na nás dívali nepěkně proč jdeme tak pozdě. Uvedené časy jídel nám znemožnily celodenní výlety, které jsme si plánovali.
2. Na pokojích nebyl k dispozici žádný plážový set, jak bylo inzerováno v popisu ubytování. Když jsme se domácích ptali, nevěděli o čem mluvíme. Nakonec jsme si nějakou zástěnu proti větru na pláži museli pořídit sami.
3. Základní nádobí na pokoji sestávalo ze dvou hrnečků a lžiček a rychlovarná konvice nebyla na pokoji ale jen na chodbě na stoličce, společná pro více pokojů.
4. Parkování bylo možné jen za sebou po obou stranách budovy. Když chtěl někdo vyjet autem, musel jsem vycouvat a uvolnit mu cestu. Když jsem raději nechal přes den auto na ulici, neměl jsem už večer kam zajet zpět a proto jsem nakonec celý týden parkoval na ulici (napůl na chodníku).

Bohužel musím konstatovat, že jsme se zakoupeným pobytem nebyli příliš spokojeni a to z následujících důvodů:
1. Největší "čáru přes rozpočet" nám udělala doba podávaných jídel. Na snídaně jsme měli chodit v čase od 9:30 do 10 hodin, nakonec jsme se vmísili do skupiny před námi od 9 hodin. Ale hlavně jsem se ještě nesetkal ani neslyšel o tom, že by se polopenze skládala ze snídaně a z oběda, zvláště když v popisu zájezdu bylo výslovně uvedeno, že se polopenze skládá ze snídaně a večeře. Na toto jídlo jsme totiž měli chodit v rozmezí 14 - 17 hodin, ale když jsme přišli v 16:30, už se na nás dívali nepěkně proč jdeme tak pozdě. Uvedené časy jídel nám znemožnily celodenní výlety, které jsme si plánovali.
2. Na pokojích nebyl k dispozici žádný plážový set, jak bylo inzerováno v popisu ubytování. Když jsme se domácích ptali, nevěděli o čem mluvíme. Nakonec jsme si nějakou zástěnu proti větru na pláži museli pořídit sami.
3. Základní nádobí na pokoji sestávalo ze dvou hrnečků a lžiček a rychlovarná konvice nebyla na pokoji ale jen na chodbě na stoličce, společná pro více pokojů.
4. Parkování bylo možné jen za sebou po obou stranách budovy. Když chtěl někdo vyjet autem, musel jsem vycouvat a uvolnit mu cestu. Když jsem raději nechal přes den auto na ulici, neměl jsem už večer kam zajet zpět a proto jsem nakonec celý týden parkoval na ulici (napůl na chodníku).

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláže byly relativně daleko, ale aspoň jsme měli pohyb a pěší chůze je zdravá. Hlavní pláž byla dost přelidněná, vedlejší u městečka také, ale čím dále, tím se počet lidí zmenšoval. Pláže byly docela čisté, ale lesík za nimi byl znečištěn, přestože nějaké "TOIky" u některých vstupů na pláž k dispozici byly - ale zřejmě jich bylo málo a také toalety na hlavní pláži asi dost drahé.

Strava

Odhlédneme-li od časů podávání, vlastní jídlo bylo dobré a v dostatečném množství, byť jako příloha byly vždy jen brambory, hranolky nebo bramborová kaše.

Ubytovanie

Viz. celkové shrnutí výše, navíc první večer nefungovala sprcha a když ji ráno po naší žádosti přišli opravovat, nevzali si ani žádné nářadí, ptali se mě jestli nemám nůž a nakonec zaseklý přepínač sprchy na baterii opravili čajovou lžičkou.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Filtrovať recenzie

Oldřich K.

Hodnotenie 2,8 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Bohužel musím konstatovat, že jsme se zakoupeným pobytem nebyli příliš spokojeni a to z následujících důvodů:
1. Největší "čáru přes rozpočet" nám udělala doba podávaných jídel. Na snídaně jsme měli chodit v čase od 9:30 do 10 hodin, nakonec jsme se vmísili do skupiny před námi od 9 hodin. Ale hlavně jsem se ještě nesetkal ani neslyšel o tom, že by se polopenze skládala ze snídaně a z oběda, zvláště když v popisu zájezdu bylo výslovně uvedeno, že se polopenze skládá ze snídaně a večeře. Na toto jídlo jsme totiž měli chodit v rozmezí 14 - 17 hodin, ale když jsme přišli v 16:30, už se na nás dívali nepěkně proč jdeme tak pozdě. Uvedené časy jídel nám znemožnily celodenní výlety, které jsme si plánovali.
2. Na pokojích nebyl k dispozici žádný plážový set, jak bylo inzerováno v popisu ubytování. Když jsme se domácích ptali, nevěděli o čem mluvíme. Nakonec jsme si nějakou zástěnu proti větru na pláži museli pořídit sami.
3. Základní nádobí na pokoji sestávalo ze dvou hrnečků a lžiček a rychlovarná konvice nebyla na pokoji ale jen na chodbě na stoličce, společná pro více pokojů.
4. Parkování bylo možné jen za sebou po obou stranách budovy. Když chtěl někdo vyjet autem, musel jsem vycouvat a uvolnit mu cestu. Když jsem raději nechal přes den auto na ulici, neměl jsem už večer kam zajet zpět a proto jsem nakonec celý týden parkoval na ulici (napůl na chodníku).

Bohužel musím konstatovat, že jsme se zakoupeným pobytem nebyli příliš spokojeni a to z následujících důvodů:
1. Největší "čáru přes rozpočet" nám udělala doba podávaných jídel. Na snídaně jsme měli chodit v čase od 9:30 do 10 hodin, nakonec jsme se vmísili do skupiny před námi od 9 hodin. Ale hlavně jsem se ještě nesetkal ani neslyšel o tom, že by se polopenze skládala ze snídaně a z oběda, zvláště když v popisu zájezdu bylo výslovně uvedeno, že se polopenze skládá ze snídaně a večeře. Na toto jídlo jsme totiž měli chodit v rozmezí 14 - 17 hodin, ale když jsme přišli v 16:30, už se na nás dívali nepěkně proč jdeme tak pozdě. Uvedené časy jídel nám znemožnily celodenní výlety, které jsme si plánovali.
2. Na pokojích nebyl k dispozici žádný plážový set, jak bylo inzerováno v popisu ubytování. Když jsme se domácích ptali, nevěděli o čem mluvíme. Nakonec jsme si nějakou zástěnu proti větru na pláži museli pořídit sami.
3. Základní nádobí na pokoji sestávalo ze dvou hrnečků a lžiček a rychlovarná konvice nebyla na pokoji ale jen na chodbě na stoličce, společná pro více pokojů.
4. Parkování bylo možné jen za sebou po obou stranách budovy. Když chtěl někdo vyjet autem, musel jsem vycouvat a uvolnit mu cestu. Když jsem raději nechal přes den auto na ulici, neměl jsem už večer kam zajet zpět a proto jsem nakonec celý týden parkoval na ulici (napůl na chodníku).

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Pláže byly relativně daleko, ale aspoň jsme měli pohyb a pěší chůze je zdravá. Hlavní pláž byla dost přelidněná, vedlejší u městečka také, ale čím dále, tím se počet lidí zmenšoval. Pláže byly docela čisté, ale lesík za nimi byl znečištěn, přestože nějaké "TOIky" u některých vstupů na pláž k dispozici byly - ale zřejmě jich bylo málo a také toalety na hlavní pláži asi dost drahé.

Strava

Odhlédneme-li od časů podávání, vlastní jídlo bylo dobré a v dostatečném množství, byť jako příloha byly vždy jen brambory, hranolky nebo bramborová kaše.

Ubytovanie

Viz. celkové shrnutí výše, navíc první večer nefungovala sprcha a když ji ráno po naší žádosti přišli opravovat, nevzali si ani žádné nářadí, ptali se mě jestli nemám nůž a nakonec zaseklý přepínač sprchy na baterii opravili čajovou lžičkou.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Tomáš Uvíra

Hodnotenie 4,4 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

I pres delsi cestu, nez jsem cekal je na miste spokojenost. Doporucuji pro lidi, co chteji plaz a more, pritom spatne snaseji horko. Je pravdou, ze pocasi je prave risk, ale pokud se nevyvede, sever Polska nabizi spousty jinych lakadel, nez more. Nam pocasi vyslo 4 dny pekne, 3 dny pod mrakem, asi jedno odpoledne proprselo.

I pres delsi cestu, nez jsem cekal je na miste spokojenost. Doporucuji pro lidi, co chteji plaz a more, pritom spatne snaseji horko. Je pravdou, ze pocasi je prave risk, ale pokud se nevyvede, sever Polska nabizi spousty jinych lakadel, nez more. Nam pocasi vyslo 4 dny pekne, 3 dny pod mrakem, asi jedno odpoledne proprselo.

Strava 5,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Chodili jsme na mestskou plaz. Pravda, nebyla nejbliz, ale ona kratka prochazka nam nejak nevadila. Pisek byl nadherne hebky, promiseny s drobnymi muslickami a kaminky, bohuzel sem tam nedopalek od cigarety. Doporucuji si koupit na zacatku dovolene zabrany proti vetru. Je to tak prijemnejsi. Voda byla cista, malo slana (clovek nebyl tak ulepeny). Plaze byly pomerne plne, ale misto nebylo problem najit. Trochu mi vadili prodejci obcerstveni a letajicich draki. Nebyli ani tak doterni (to vubec) jako hlucni (fakt to lezlo na nervy, jak dookola vykrikovali svuj sortiment).

Ubytovanie

Ubytovani je v rodinnem penzionu. Privetivi majitele. Bydleli jsme v budove cca 50 m od hlavni budovy penzionu, kde bylo take jidlo. Ubytovani bylo ciste, vkusne zarizene. Na pokoji jsme meli k dispozici lednicku, mikrovlnku a rychlovarnou konvici. Na chodbe byl i sporak a s drezem. V pokoji byla i zvlast oddlena koupelna s wc. Jedine co mohu vytknout je povleceni z nejakeho podivneho materialu, ktery nebyl nejpohodlnejsi.

Služby

Na zahrade budovy byl altanek s grilem, my vyuzivali ale pouze altanek. Dalsi sluzby penzion neposkytoval. Nebylo snad ani treba.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...