Petr S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2024
Dovolená krásná, nicméně jedno velké minus, které budu chtít řešit! Při opouštění hotelu v Cozumel nám odstřihli pásky na all inclusiv a od té doby jsme si museli veškeké hídlo a pití(včetně večeře) platit sami.Druhý den byla tedy placena pouze snídaně před odletem.Dále jsme v předodletovém hotelu dostali 2 pokoje, místo jednoho(nerozumím, proč jsem je patil, když byl naprosto totozňý i s velikostí postelí, jako v Cozumel, kde jsme dostali 1 pokoj!!!?I se stravou naprosto zbytečný výdaj v hodnotě 190 dolarů!!!
Dovolená krásná, nicméně jedno velké minus, které budu chtít řešit! Při opouštění hotelu v Cozumel nám odstřihli pásky na all inclusiv a od té doby jsme si museli veškeké hídlo a pití(včetně večeře) platit sami.Druhý den byla tedy placena pouze snídaně před odletem.Dále jsme v předodletovém hotelu dostali 2 pokoje, místo jednoho(nerozumím, proč jsem je patil, když byl naprosto totozňý i s velikostí postelí, jako v Cozumel, kde jsme dostali 1 pokoj!!!?I se stravou naprosto zbytečný výdaj v hodnotě 190 dolarů!!!
Velmi malá
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







