Orca Praia Hodnotenie: 3/5
od 468 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 468 € za os.
od 686 € za os.
od 524 € za os.
od 503 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 7 hodnotení)
Eva V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme velmi spokojeni.
Byli jsme velmi spokojeni.
Na Madeiru jsme neletěli kvůli koupání,ale byli jsme nadšeni-oceán sice chladnější,což nám nevadí a na výletě za kytovci jsme potkali několik početných skupin delfínů,což byl velký zážitek.
StravaPoskytovaná snídaně byla chutná,vždy čerstvá,ochutnali jsme i jídlo během našich výletů po Madeiře-výtečné.
UbytovanieResidence Do Vale-splnila naše očekávání.
SlužbyPersonál v hotelu velmi milý a vstřícný,komunikace,služby vždy s úsměvem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Lucie Müllerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Báječná dovolená. Madeira je nádherné místo. V červenci bylo teplé slunečné počasí (okolo 26 C) nikoliv však úmorné. Se zvyšující se nadmořskou výškou se teplota snižuje - v horách jsme narazili na 11 C.
Doporučuji pronajmout si auto. My jsme si ho pronajali na 4 dny (celkem za 184 EUR s připojištěním a projeli jsme benzín asi za 50 EUR) a ostrov jsme procestovali skrz na skrz.
Delegátka Čedoku byla výborná - poradila, dala nám spousu zajímavých tipů a zařídila nám pronájem auta a plavbu za delfíny (mohu vřele doporučit).
Báječná dovolená. Madeira je nádherné místo. V červenci bylo teplé slunečné počasí (okolo 26 C) nikoliv však úmorné. Se zvyšující se nadmořskou výškou se teplota snižuje - v horách jsme narazili na 11 C.
Doporučuji pronajmout si auto. My jsme si ho pronajali na 4 dny (celkem za 184 EUR s připojištěním a projeli jsme benzín asi za 50 EUR) a ostrov jsme procestovali skrz na skrz.
Delegátka Čedoku byla výborná - poradila, dala nám spousu zajímavých tipů a zařídila nám pronájem auta a plavbu za delfíny (mohu vřele doporučit).
Asi po 15 minutách chůze od penzionu se dostanete k oceánu, kde se nachází pláž, která je ovšem nyní (léto 2014) stále v rekonstrukci po sesuvech půdy, které Madeiru zasáhly někdy před dvěmi lety. Další neplacenou pláž (oblázková s betonovým přístupem do vody) jsme potkali na promenádě - dalších asi 30 minut chůze. O trochu dále se pak nachází placená pláž Lido, kde je možné vybrat si mezi koupáním v ocenánu nebo slaným bazénem.
StravaMěli jsme objednanou pouze snídani, která byla chutná, ale každý den stejná. K mání bylo: pečivo (světlé a tmavé bagetky, croasanty), šumka, salám chorizo, sýr tipu eidam, máslo, marmeláda, med, jogurty, lupínky, spousta ovoce, a k pití: káva, čaj, mléko (teplé i studené), vychlazený pomerančový džus a voda.
V penzionu bylo možné objednat si výbornou kávu, místní lahvové pivo, a další alkoholické a nealkoholické nápoje za rozumné ceny a k jídlu hamburgery, tousty a bagetky.
Ubytování bylo perfektní. Penzion byl příjemný s rodinnou atmosférou. Pokoje byly spíše měnší, ale útulné a vybanené nově zrekonstruvanou koupelnou. Měli jsme pokoj s terasou a s výhledem na oceán, město a po levé straně v dálce projížděla lanovka. Pokojská chodila každý den a jednou nás překvapila malou kytičkou ve vázičce na stole.
Penzion je v klidné čtvrti, takže v noci bylo ticho a dobře se spalo, přitom od historického centra jsme byli vzdáleni 10 minut chůze. Asi 400m od penzionu se nachází supermarket SA (po-ne 08-20h).
Rozhodně bych doporučila ubytování spíše v historické části města, než na promenádě plné hotelů. Historická část města je hezčí, není zde tolik turistů a naopak se zde člověk dostane mezi místní. Je zde široký výběr kavárniček a restaurací a mají kupodivu o něco nižžší ceny než restaurace v hotelové části města.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (12) (0)
Filtrovať recenzie
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Eva V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme velmi spokojeni.
Byli jsme velmi spokojeni.
Na Madeiru jsme neletěli kvůli koupání,ale byli jsme nadšeni-oceán sice chladnější,což nám nevadí a na výletě za kytovci jsme potkali několik početných skupin delfínů,což byl velký zážitek.
StravaPoskytovaná snídaně byla chutná,vždy čerstvá,ochutnali jsme i jídlo během našich výletů po Madeiře-výtečné.
UbytovanieResidence Do Vale-splnila naše očekávání.
SlužbyPersonál v hotelu velmi milý a vstřícný,komunikace,služby vždy s úsměvem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Lucie Müllerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Báječná dovolená. Madeira je nádherné místo. V červenci bylo teplé slunečné počasí (okolo 26 C) nikoliv však úmorné. Se zvyšující se nadmořskou výškou se teplota snižuje - v horách jsme narazili na 11 C.
Doporučuji pronajmout si auto. My jsme si ho pronajali na 4 dny (celkem za 184 EUR s připojištěním a projeli jsme benzín asi za 50 EUR) a ostrov jsme procestovali skrz na skrz.
Delegátka Čedoku byla výborná - poradila, dala nám spousu zajímavých tipů a zařídila nám pronájem auta a plavbu za delfíny (mohu vřele doporučit).
Báječná dovolená. Madeira je nádherné místo. V červenci bylo teplé slunečné počasí (okolo 26 C) nikoliv však úmorné. Se zvyšující se nadmořskou výškou se teplota snižuje - v horách jsme narazili na 11 C.
Doporučuji pronajmout si auto. My jsme si ho pronajali na 4 dny (celkem za 184 EUR s připojištěním a projeli jsme benzín asi za 50 EUR) a ostrov jsme procestovali skrz na skrz.
Delegátka Čedoku byla výborná - poradila, dala nám spousu zajímavých tipů a zařídila nám pronájem auta a plavbu za delfíny (mohu vřele doporučit).
Asi po 15 minutách chůze od penzionu se dostanete k oceánu, kde se nachází pláž, která je ovšem nyní (léto 2014) stále v rekonstrukci po sesuvech půdy, které Madeiru zasáhly někdy před dvěmi lety. Další neplacenou pláž (oblázková s betonovým přístupem do vody) jsme potkali na promenádě - dalších asi 30 minut chůze. O trochu dále se pak nachází placená pláž Lido, kde je možné vybrat si mezi koupáním v ocenánu nebo slaným bazénem.
StravaMěli jsme objednanou pouze snídani, která byla chutná, ale každý den stejná. K mání bylo: pečivo (světlé a tmavé bagetky, croasanty), šumka, salám chorizo, sýr tipu eidam, máslo, marmeláda, med, jogurty, lupínky, spousta ovoce, a k pití: káva, čaj, mléko (teplé i studené), vychlazený pomerančový džus a voda.
V penzionu bylo možné objednat si výbornou kávu, místní lahvové pivo, a další alkoholické a nealkoholické nápoje za rozumné ceny a k jídlu hamburgery, tousty a bagetky.
Ubytování bylo perfektní. Penzion byl příjemný s rodinnou atmosférou. Pokoje byly spíše měnší, ale útulné a vybanené nově zrekonstruvanou koupelnou. Měli jsme pokoj s terasou a s výhledem na oceán, město a po levé straně v dálce projížděla lanovka. Pokojská chodila každý den a jednou nás překvapila malou kytičkou ve vázičce na stole.
Penzion je v klidné čtvrti, takže v noci bylo ticho a dobře se spalo, přitom od historického centra jsme byli vzdáleni 10 minut chůze. Asi 400m od penzionu se nachází supermarket SA (po-ne 08-20h).
Rozhodně bych doporučila ubytování spíše v historické části města, než na promenádě plné hotelů. Historická část města je hezčí, není zde tolik turistů a naopak se zde člověk dostane mezi místní. Je zde široký výběr kavárniček a restaurací a mají kupodivu o něco nižžší ceny než restaurace v hotelové části města.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (12) (0)
Jana H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Využili jsme nabídku last minute, dodání informací a podepsání smluv proběhli velice rychle s profesionálním přístupem paní Rychterové i dodáním extra informací.
Veliká spokojenost!
Využili jsme nabídku last minute, dodání informací a podepsání smluv proběhli velice rychle s profesionálním přístupem paní Rychterové i dodáním extra informací.
Veliká spokojenost!
Pension se nachází v hornější části města dále od pláží.
Madeira není úplně plážová destinace, takže vzdálenost od dobré pláže byla nejen 2km od břehu. Na ostrově jsme si půjčili auto a vykoupali se po našich cestách mimo Funchal.
Měli jsme v pensionu snídaně s dostatečnou nabídkou ovoce a místního pečiva, chybělo pouze výběr muesli.
UbytovanieUbytování v rodinném pensionu s velice příjemnými a vstřícnými majiteli. Ubytování je sice 20min od centra, zato v místní části mimo turistické residence.
Určitě můžeme doporučit úsměvný milý personál-hlavně vstřícní a usměvaví majitelé.
Doporučujeme!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.