Věra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsem byla velmi spokojená. Je to ostrov klidu. Vždyť jejich heslem je: žádný stres a to plně dodržují. Jen bych možná chtěla upozornit ti kteří na tento ostrov cestují nečekejte zázraky. Je to země kde jsou markantní rozdíly. Letoviska jsou úžasná, ale dál od nich je občas pustina. Já si prošla různé části tohoto ostrova. Vůbec mi nevadilo, jak to dál vypadá, naopak, proto jsem tam jela, abych mohla porovnat život jinde. Kdo hledá ticho, a klid doporučuji. Ještě bych chtěla moc pochválit delegátku Petru je to velmi příjemná slečna, ochotná a na co jsem se ptala vždy jsem dostala odpověď a i tipy na procházku.
S dovolenou jsem byla velmi spokojená. Je to ostrov klidu. Vždyť jejich heslem je: žádný stres a to plně dodržují. Jen bych možná chtěla upozornit ti kteří na tento ostrov cestují nečekejte zázraky. Je to země kde jsou markantní rozdíly. Letoviska jsou úžasná, ale dál od nich je občas pustina. Já si prošla různé části tohoto ostrova. Vůbec mi nevadilo, jak to dál vypadá, naopak, proto jsem tam jela, abych mohla porovnat život jinde. Kdo hledá ticho, a klid doporučuji. Ještě bych chtěla moc pochválit delegátku Petru je to velmi příjemná slečna, ochotná a na co jsem se ptala vždy jsem dostala odpověď a i tipy na procházku.
Pláž je také v pohodě, čisto a klid. Vstup do vody je opravdu velmi pozvolný a dovádění ve vlnách nemá chybu. Vybírá se poplatek 5 euro, 2 za lehátko a 3 za slunečník. Když máte svoji deku nebo lehátko nechají vás tam bez povšimnutí.
StravaJídlo bylo vynikající. Každý den k večeři něco jiného a ještě dávala na výběr. Snídaně ty byly stejné, ale vůbec to nevadí: káva, džus, jogurt, plátek šunky a sýru, houska, máslo a banán. Já nemůžu nic vytknout. Jinak porce opravdu velké. Večeře to byl předkrm hlavní jídlo a zákusek, ale vynikající. Celkový dojem perfektní.
UbytovaniePenzion je jednoduše zařízený, ale o to přívětivější. Majitelka je velmi milá a ochotná. Hned po příjezdu a ubytování mi poradila kterým směrem je pláž a jaká cesta je nejkratší. A také kdybych se ztratila čím se řídit při návratu.
SlužbyPenzion oproti hotelům je menší, ale čistý a upravený. Těžko se to popisuje nejlépe, když se tam lidé podívají, vládne tam taková rodinná atmosféra, prostě paráda.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (12) (0)














