Hotel Apartamentos Santa Ana

Hodnotenie: 2/5

Kanárske ostrovy, La Gomera, Playa de Santiago

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

od 779 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Vysnívaný výhľad z bazéna na Atlantik - rozprestiera sa príjemný pokoj. V tomto komplexe len pre dospelých budete ubytovaní v rustikálnych a útulných apartmánoch nad prístavom Playa de Santiago. Len krátka prechádzka a ste na pláži.

Vaše výhody: Len pre dospelých vo veku 16 rokov a starších
Rustikálne a útulné apartmány v kanárskom štýle nad prístavom Playa de Santiago
Len kúsok na pláž
Krásna záhrada s bazénom
Nádherný výhľad na Atlantik

miesto:
  • do prístavu: San Sebastian, cca 37 km
  • Na letisko: Tenerife Juh, cca 90 km
  • na letisko: La Gomera (GMZ), cca 2 km
  • do centra mesta: Playa de Santiago, cca 3 km
  • do najbližšieho obchodu s potravinami: cca 400 m
  • na pláž: cca 3 km
  • tiché, vidiecke
  • skalnatá pláž


Zariadenie:
  • Oficiálna národná kategória: 2 klávesy
  • Jazyky hotela: nemčina, angličtina, francúzština
  • Počet budov: 4, Počet poschodí v hlavnej budove: 2, Počet bytových jednotiek: 14
  • Možnosti platby: MasterCard, Visa
  • Zariadenia/verejné priestory sú prístupné
  • Parkovisko, nestrážené
  • pohodlné, očarujúce/s vkusom
  • Recepcia/Recepcia
  • Hotelový trezor (za poplatok)
  • WiFi v celom objekte
  • verejný internetový terminál
  • čitáreň
  • Recyklačné koše v celom hoteli, energeticky úsporné osvetlenie
  • Práčovňa (za poplatok)
  • 1 bazén: otvorený celoročne, slnečníky, ležadlá
  • záhradná oblasť


Šport a zábava za poplatok (niektoré zabezpečujú tretie strany):
  • Golfové ihrisko k dispozícii: v obci, minimálne 18 jamiek


Tipy a rady:
  • Hotel len pre dospelých (16 rokov a viac)
  • Separovanie odpadu
  • Uprednostňovanie miestnych a regionálnych poskytovateľov tovarov a služieb s cieľom znížiť prepravu
  • Spolupráca s lokálnymi firmami


Apartmán s 1 spálňou a výhľadom na more (A1M):
  • 46-50 m², Apartmán, Prízemie, Výhľad na more, 1 samostatná spálňa, obývacia izba spojená so spálňou, Pohovka, 1 kúpeľňa, Kúpeľňa s prirodzeným svetlom, Sprcha alebo vaňa, WC, Fén, Trezor (za poplatok), Kuchyňa, Kuchynský kút, Mraznička, Kanvica, Mikrovlnná rúra, Kávovar, Hriankovač, Chladnička, Terasa (zariadená)


Apartmán s 1 spálňou a výhľadom na more na hornom poschodí (AXM):
  • 46-50 m², apartmán, horné poschodie, výhľad na more, 1 samostatná spálňa, obývacia izba spojená so spálňou, pohovka, 1 kúpeľňa, kúpeľňa s prirodzeným svetlom, sprchovací kút alebo vaňa, WC, fén, trezor (za poplatok), kuchyňa, kuchynský kút, mraznička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, kávovar, hriankovač, chladnička, balkón (zariadený)


Jedlá:
  • Iba ubytovanie


Informácie o zákazníkovi: Cenová výhoda: 10% zľava pri pobyte na 21 a viac nocí. Minimálna dĺžka pobytu: 3 noci. Príchod/odchod: denne.
V závislosti od času vášho letu môžete mať nočné medzipristátie na Tenerife. V prípade trajektu na/z La Gomery upozorňujeme, že trajektové spoločnosti a cestovné poriadky závisia od vašej rezervácie letov. Váš miestny sprievodca vám poskytne podrobnosti po príchode na letisko. Pripravte si, prosím, cestovný pas alebo občiansky preukaz na vyzdvihnutie palubných lístkov na termináli trajektov. Z logistických dôvodov a v závislosti od cestovných poriadkov trajektov môžete po prílete a odlete čakať na termináli letiska na Tenerife niekoľko hodín.
Doplňujúce informácie k Novému roku: Ak váš spiatočný let z Tenerife odlieta pred 19:00 hod. 1. januára, ubytovanie na poslednú noc (31. decembra/1. januára) si musíte rezervovať na Tenerife. Upozorňujeme, že platí príplatok za slávnostnú akciu.

G2627

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 1000 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 1000 m
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Golf Golf áno
  • Bar Bar áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať