Informácie k požiaru na gréckych ostrovoch Rhodos a Korfu
 • S ohľadom na vývoj situácie informácie pravidelne aktualizujeme na https://www.invia.sk/press/tlacove-spravy/.
 • Aktuálne informácie, najdôležitejšie upozornenia, núdzové linky a najčastejšie otázky k situácii na gréckych ostrovoch nájdete aj na stránkach Ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky. (https://www.mzv.sk)

Hotel Studia Sea View

Hodnotenie: 3/5

Grécko, Zakynthos, Laganas

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Tento graf ukazuje očakávaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Každý stĺpec predstavuje minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci s možnými odchýlkami v dĺžke zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 62 028

Poloha

Príjemné štúdiá ležia na okraji letoviska Laganas, priamo pri krásnej piesočnatej pláži. Susedné stredisko Agios Sostis je vzdialené len 10 minút pešo (alebo autobusom či taxíkom).  Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania. Medzinárodné letisko Zakynthos je vzdialené 6 km. Laganas je veľmi živé letovisko s mnohými tavernami, barmi a diskotékami. Miestne pláže sú 10 km dlhé a platia tu prísne opatrenia na ochranu hniezd vzácnych korytnačiek karety obrovskej (v období kladenia vajec sú zakázané nočné prechádzky po pláži a zapichovanie slnečníkov do piesku). Pozorovanie korytnačiek je tiež súčasťou fakultatívnych výletov (obľúbené sú tiež výlety na pláž Navagio, ostrov Marathonissi a do Modrej jaskyne).

Vybavenie

Veľmi pekné moderné štúdiá sa nachádzajú v záhrade. Klienti môžu využívať bazén v susednom hoteli (cca 100 m od štúdií). Ďalšie možnosti relaxácie, zábavy a športu majú hostia v neďalekom centre letoviska a na pláži. 

Ubytovanie

Moderne vybavené štúdiá pre 2 osoby (možnosť 1 prístelky) a apartmány pre 4 osoby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (sprcha, toaleta), vybaveným kuchynským kútom s chladničkou, elektrickým odpudzovačom hmyzu, klimatizáciou (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s výhľadom na more. 

Strava

Bez stravy – možnosť varenia vo vlastnej dobre vybavenej kuchynke s chladničkou. Klienti si môžu objednať polpenziu v neďalekej taverne na pláži (raňajky a večere formou bufetu) alebo využiť služby mnohých reštaurácií a taverien v bezprostrednej blízkosti ubytovania. 

Služby

Štúdiá si získajú klientov polohou priamo pri krásnej piesočnatej pláži a neďaleko centra letoviska. Hosťom je k dispozícii záhradka a bazén vo vedľajšom hoteli. Letovisko ponúka množstvo zábavy a športu, napríklad vodné športy (loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyže, paragliding, motorové člny, jazda na banáne), požičovne bicyklov a motoriek, bary, reštaurácie, taverny a diskotéky.

Pláž

Dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou motorizovaných i nemotorizovaných vodných športov (za poplatok - loďky, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie, paragliding, motorové člny, jazdy na banánoch, šnorchlovanie, potápanie) sa nachádza priamo pred apartmánmi. Hosťom sú k dispozícii ležadlá a slnečníky (za poplatok).

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
 • Klimatizácia Klimatizácia áno
 • Chladnička Chladnička áno
 • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
 • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 25 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 19 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 26 °C v noci 18 °C

 • Utorok 25 °C v noci 20 °C

 • Streda 24 °C v noci 19 °C

Vhodné mesiace na dovolenku v tejto destinácii

 • Najlepší
 • Dobrý
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December