Andrea M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2024
Nádherná dovolená, krásný ostrov, příjemná atmosféra..
Nádherná dovolená, krásný ostrov, příjemná atmosféra..
Čistá a udržovaná. Na ostrově je několik nádherných pláží..
StravaBez stravy.. restaurace na pláži a u bazénu ale je a je z čeho vybírat.. za nás super.
UbytovanieUbytování naprosto vyhovující.. čisté a prostorné s výhledem na moře. Jen hodně komárů, ale to bohužel nikdo neovlivní.. Ubytování je na kopci.. to může někomu vadit.
SlužbyPravidelný úklid , příjemný a ochotný personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)











