Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Golden Sand

Hodnotenie: 2/5

Grécko, Samos, Kampos Marathokampou

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

od 627 za os.

Vyberte termín

Vybrali sme pre vás

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Lage:
- Entfernung zum Strand: weniger als 50 m
- Entfernung zum Stadtzentrum: weniger als 5 km


Ausstattung:
- Anzahl Etagen: 12
- Internet
- WLAN
- Hotelsafe
- Pool
- Sonnenterrasse
- Liegen
- Gartenanlage
- Terrasse
- Klimaanlage
- Gepäckraum
- Sonnenschirm


Verpflegung:
- Frühstücksbuffet
- Bar
- Poolbar


Sport:
- Fahrradkeller
- Fahrradverleih


Wellness:
- Spa


Tipps & Hinweise:
- Haustiere erlaubt


Zahlungsmöglichkeiten:
- MasterCard
- Visa

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Fitness Fitness áno
  • Bar Bar áno
  • Detský bazén Detský bazén áno
  • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Výborné (na základe 1 hodnotenia)

Informácie o overovaní recenzí

Hodnotenie 4,6 / 5

Strava 4,5 / 5

Ubytovanie 4,5 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

5. najlepšie hodnotený z 92 hotelov v Samos

Anonym

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

Upravené v súlade s Pravidlá

Celkově to bylo v pořádku, ale s *** se objevilo pár problémů, které bych rád zmínil. 1. *** zařídil cestu tak, že zpáteční let byl naplánován na 18:30, zatímco odhlášení z hotelu je nejpozději v poledne. Podle mého chápání „humánního“ cestovního ruchu by turisté neměli být dostáváni do absurdní situace, kdy se musí buď odhlásit v poledne a strávit několik hodin na kufrech bez přístupu k soukromé toaletě nebo sprše, nebo si připlatit 40 eur za prodloužení pobytu v hotelu... Proto *** nedoporučuji; nechápu, jak někdo může tak špatně zorganizovat pobyt pro někoho, jehož agentura vybírá provizi. 2. EnterAir zpozdil zpáteční let téměř o dvě hodiny kvůli technické závadě, což mělo za následek, že cestující byli po celou dobu drženi na palubě v parném vedru (venkovní teplota byla přes 30 °C), bez přístupu k pitné vodě, kterou jim v této situaci měli poskytnout, a to zdarma, protože chyba byla na straně dopravce. Napsal jsem o tom ***, ale oni si nad tím umyli ruce s tvrzením, že nemají jak kontaktovat dopravce (což je lež, protože si nedokážu představit, že by agentura nemohla kontaktovat svého vlastního partnera). Poradili mi, abych podal stížnost přímo u EnterAir. To vyvolává otázku: k čemu potřebuji agenturu, která nic nezmůže a za nic nenese odpovědnost? Nesmysl!

Celkově to bylo v pořádku, ale s *** se objevilo pár problémů, které bych rád zmínil. 1. *** zařídil cestu tak, že zpáteční let byl naplánován na 18:30, zatímco odhlášení z hotelu je nejpozději v poledne. Podle mého chápání „humánního“ cestovního ruchu by turisté neměli být dostáváni do absurdní situace, kdy se musí buď odhlásit v poledne a strávit několik hodin na kufrech bez přístupu k soukromé toaletě nebo sprše, nebo si připlatit 40 eur za prodloužení pobytu v hotelu... Proto *** nedoporučuji; nechápu, jak někdo může tak špatně zorganizovat pobyt pro někoho, jehož agentura vybírá provizi. 2. EnterAir zpozdil zpáteční let téměř o dvě hodiny kvůli technické závadě, což mělo za následek, že cestující byli po celou dobu drženi na palubě v parném vedru (venkovní teplota byla přes 30 °C), bez přístupu k pitné vodě, kterou jim v této situaci měli poskytnout, a to zdarma, protože chyba byla na straně dopravce. Napsal jsem o tom ***, ale oni si nad tím umyli ruce s tvrzením, že nemají jak kontaktovat dopravce (což je lež, protože si nedokážu představit, že by agentura nemohla kontaktovat svého vlastního partnera). Poradili mi, abych podal stížnost přímo u EnterAir. To vyvolává otázku: k čemu potřebuji agenturu, která nic nezmůže a za nic nenese odpovědnost? Nesmysl!

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je dobře udržovaná a bezvadná. Názor byl upraven z důvodu nesouladu s pravidly.

Strava

Snídaně byla v pořádku

Ubytovanie

Nemám žádné výhrady k ubytování, snad kromě toho, že mohli přidat mycí prostředek na nádobí a houbičku na talíře, hrnky a příbory a také poskytnout mýdlo na ruce, a ne jen 2v1 gel + šampon.

Služby

Majitelka Dimitra je velmi přátelská a ochotná. Je škoda, že hotelový bar/bufet zavírá velmi brzy, krátce po 17. hodině. To bylo trochu nepříjemné, zvláště když poblíž není žádný obchod, kde by se dala koupit voda. Případně si ji můžete koupit v partnerské restauraci přes ulici, ale za vodu si účtují trojnásobnou cenu, takže je to trochu zklamání.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Anonym

Hodnotenie 4,6 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2025

Upravené v súlade s Pravidlá

Celkově to bylo v pořádku, ale s *** se objevilo pár problémů, které bych rád zmínil. 1. *** zařídil cestu tak, že zpáteční let byl naplánován na 18:30, zatímco odhlášení z hotelu je nejpozději v poledne. Podle mého chápání „humánního“ cestovního ruchu by turisté neměli být dostáváni do absurdní situace, kdy se musí buď odhlásit v poledne a strávit několik hodin na kufrech bez přístupu k soukromé toaletě nebo sprše, nebo si připlatit 40 eur za prodloužení pobytu v hotelu... Proto *** nedoporučuji; nechápu, jak někdo může tak špatně zorganizovat pobyt pro někoho, jehož agentura vybírá provizi. 2. EnterAir zpozdil zpáteční let téměř o dvě hodiny kvůli technické závadě, což mělo za následek, že cestující byli po celou dobu drženi na palubě v parném vedru (venkovní teplota byla přes 30 °C), bez přístupu k pitné vodě, kterou jim v této situaci měli poskytnout, a to zdarma, protože chyba byla na straně dopravce. Napsal jsem o tom ***, ale oni si nad tím umyli ruce s tvrzením, že nemají jak kontaktovat dopravce (což je lež, protože si nedokážu představit, že by agentura nemohla kontaktovat svého vlastního partnera). Poradili mi, abych podal stížnost přímo u EnterAir. To vyvolává otázku: k čemu potřebuji agenturu, která nic nezmůže a za nic nenese odpovědnost? Nesmysl!

Celkově to bylo v pořádku, ale s *** se objevilo pár problémů, které bych rád zmínil. 1. *** zařídil cestu tak, že zpáteční let byl naplánován na 18:30, zatímco odhlášení z hotelu je nejpozději v poledne. Podle mého chápání „humánního“ cestovního ruchu by turisté neměli být dostáváni do absurdní situace, kdy se musí buď odhlásit v poledne a strávit několik hodin na kufrech bez přístupu k soukromé toaletě nebo sprše, nebo si připlatit 40 eur za prodloužení pobytu v hotelu... Proto *** nedoporučuji; nechápu, jak někdo může tak špatně zorganizovat pobyt pro někoho, jehož agentura vybírá provizi. 2. EnterAir zpozdil zpáteční let téměř o dvě hodiny kvůli technické závadě, což mělo za následek, že cestující byli po celou dobu drženi na palubě v parném vedru (venkovní teplota byla přes 30 °C), bez přístupu k pitné vodě, kterou jim v této situaci měli poskytnout, a to zdarma, protože chyba byla na straně dopravce. Napsal jsem o tom ***, ale oni si nad tím umyli ruce s tvrzením, že nemají jak kontaktovat dopravce (což je lež, protože si nedokážu představit, že by agentura nemohla kontaktovat svého vlastního partnera). Poradili mi, abych podal stížnost přímo u EnterAir. To vyvolává otázku: k čemu potřebuji agenturu, která nic nezmůže a za nic nenese odpovědnost? Nesmysl!

Strava 4,0 / 5

Ubytovanie 4,0 / 5

Okolie 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž je dobře udržovaná a bezvadná. Názor byl upraven z důvodu nesouladu s pravidly.

Strava

Snídaně byla v pořádku

Ubytovanie

Nemám žádné výhrady k ubytování, snad kromě toho, že mohli přidat mycí prostředek na nádobí a houbičku na talíře, hrnky a příbory a také poskytnout mýdlo na ruce, a ne jen 2v1 gel + šampon.

Služby

Majitelka Dimitra je velmi přátelská a ochotná. Je škoda, že hotelový bar/bufet zavírá velmi brzy, krátce po 17. hodině. To bylo trochu nepříjemné, zvláště když poblíž není žádný obchod, kde by se dala koupit voda. Případně si ji můžete koupit v partnerské restauraci přes ulici, ale za vodu si účtují trojnásobnou cenu, takže je to trochu zklamání.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Ďalšie hotely, ktoré by vás mohli zaujať