Brigitta Polgárfi-Jenei
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měli jsme se skvěle, stěhovali jsme se, jak jsme mohli, protože jsme byli s rok a půl starým miminkem a nepůjčovali jsme si auto. Nezúčastnili jsme se ani fakultativního programu...nicméně průvodkyně nám i tak velmi ochotně pomohla vidět, co můžeme s malými dětmi vidět :)
Měli jsme se skvěle, stěhovali jsme se, jak jsme mohli, protože jsme byli s rok a půl starým miminkem a nepůjčovali jsme si auto. Nezúčastnili jsme se ani fakultativního programu...nicméně průvodkyně nám i tak velmi ochotně pomohla vidět, co můžeme s malými dětmi vidět :)
Celou cestu byl štěrk, ale půjčení lehátka bylo levné. Na pláži bylo dobré občerstvení. Počasí bylo docela větrné, ale ve vedru to bylo dobré. Voda byla krásná a měla příjemnou teplotu.
StravaBylo možné zaplatit snídani, ale my jsme to tak neudělali. Dalo by se jít do baru na občerstvení, kávu, pivo atd. s velmi milou obsluhou.
UbytovanieBylo to moc dobré:) Prostorné, čisté (každý den přišli uklidit a odnést odpadky), kuchyň by mohla být trochu lépe vybavená, ale i tak jsme si poradili. Studená voda byla velmi těžko dostupná, ale bez ohledu na to byla perfektní. Jsou velmi milí! Dostali jsme i alarm proti komárům, když viděli, že je malá dobře pokousaná....:) Milovali jsme to
SlužbyBarový bazén Vše bylo vynikající :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)







