Sylva Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2025
Hotel čistý, krásný v příjemném prostředí.
Hotel čistý, krásný v příjemném prostředí.
Čistá, pěkná, ručníky samozřejmost, restaurace - obsluha nosila občerstvení k lehátkům, kdekoli. Pláž byla bezpečná, hlídaná security službou i plavčíkem.
StravaSnídaně - výběr střední
UbytovanieČistota, příjemný a ochotný personál.
SlužbyDostupnost služeb jako je praní prádla, posilovna, masáže, a další.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

















