Negresco Tunisko, Djerba, Djerba Midoun
Libuše Šrámková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Libuše Šrámková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Josef Gabris
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž po ránu celkem v pořádku, během dne zasypaná odpadky, protože nikde žádný odpadkový koš, takže kdo si prázdné obaly od potravin nedal do tašky, hodil je na zem.
StravaStrava byla v podstatě v pořádku, jen obcas málo teplá neslaná.
UbytovaniePokoj byl osklivy, v koupelne nesel otocit kohoutek se studenou vodou, nefungovala klimatizace a zed u dveri byla z obou stran prokopnuta. A to nam delegatka slibovala za odmenu pokoj pro VIP hosty!!! Po reklamaci nam druhý den dali jiný pokoj, ale kvalitou take nic moc. Klimatizace fungovala tak na 40% a po celém pokoji běhali mravenci. Zámek u dveří byl asi na heslo, protože jsme s nís neustále bojovali jak při odemykání, tak při zamykání.
SlužbyObsluha hotelu brala vše na lehkou váhu, všechno pro ně bylo v pořádku a divila se, co se nám stále nelíbí. U nich bylo vždy všechno super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dušan Slažanský
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dobré
dobré
výborná
Stravadobrá
Ubytovanievýborné
Službyvýborné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vítězslav D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eva Egerová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka Končelová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování, pokoje a služby odpovídají průměru, jiné hotely této nižší kategorie jsou na lepší úrovni, stravování pouze 2 hlavní chody-není možnost volby jiných,okolí hotelu a čistota prostředí v pořádku, tento hotel bych doporučila jen skutečně velice skromným návštěvníkům.
Ubytování, pokoje a služby odpovídají průměru, jiné hotely této nižší kategorie jsou na lepší úrovni, stravování pouze 2 hlavní chody-není možnost volby jiných,okolí hotelu a čistota prostředí v pořádku, tento hotel bych doporučila jen skutečně velice skromným návštěvníkům.
Vlastimir P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po příletu nám i dalším cca 20 turistům delegátka oznámila že hotel VINCCI odmítl rezervaci s tím, že je plný.Druhý den jsme se opět dotazovali jak je to možné?Hotely zde obecně nejsou zaplněny ani z poloviny.Také jsem volal na recepci Vincci resort s dotazem na ubytování a opakovaně bylo sděleno, že s ubytováním není problém....
Přivádí mne to k myšlence, že to byla "připravená akce" ze strany CK? zvláště pak když to nevěděli před naším odjezdem?Na pohádky již věk nemám .Také nám delegátka po opakovaném vyjádření naší silné nespokojenosti sdělila, že třeba bychom mohli dostat i horší hotel?! .To příliš nesvědčí o profesionalitě, snaze věc řešit jakkoli jinak ,směrem k ospravedlnění vady na straně cestovky.Tímto handrkováním typu, že pokud si objednáte modré, snaží se vám vnutit růžové s tím že je to taky hezká barva jsme s přestávkami strávili bezmála dva dny.Pak jsme již rezignovali jelikož diskuze byla stále dokola - typu ohraná gramofonová deska a neměli jsme již chuť si více znepříjemňovat dovolenou.
Nutno dodat, že změna hotelu je v souladu s Obchodními podmínkami cestovky.
Byli jsme ubytováni v One resort, starší hotel se snahou personálu včetně vedení hotelu nám náš pobyt maximálně zpříjemnit.
Po příletu nám i dalším cca 20 turistům delegátka oznámila že hotel VINCCI odmítl rezervaci s tím, že je plný.Druhý den jsme se opět dotazovali jak je to možné?Hotely zde obecně nejsou zaplněny ani z poloviny.Také jsem volal na recepci Vincci resort s dotazem na ubytování a opakovaně bylo sděleno, že s ubytováním není problém....
Přivádí mne to k myšlence, že to byla "připravená akce" ze strany CK? zvláště pak když to nevěděli před naším odjezdem?Na pohádky již věk nemám .Také nám delegátka po opakovaném vyjádření naší silné nespokojenosti sdělila, že třeba bychom mohli dostat i horší hotel?! .To příliš nesvědčí o profesionalitě, snaze věc řešit jakkoli jinak ,směrem k ospravedlnění vady na straně cestovky.Tímto handrkováním typu, že pokud si objednáte modré, snaží se vám vnutit růžové s tím že je to taky hezká barva jsme s přestávkami strávili bezmála dva dny.Pak jsme již rezignovali jelikož diskuze byla stále dokola - typu ohraná gramofonová deska a neměli jsme již chuť si více znepříjemňovat dovolenou.
Nutno dodat, že změna hotelu je v souladu s Obchodními podmínkami cestovky.
Byli jsme ubytováni v One resort, starší hotel se snahou personálu včetně vedení hotelu nám náš pobyt maximálně zpříjemnit.
Pláž čistá, při vstupu trochu trávy, uklízeli denně, vstup do moře pozvolný, vhodné pro děti , moře velmi tepoučké okolo 30 st.
StravaStrava byla přijatelná a dostačující, rozmanitost je dána počtem klientů hotelu - hodně klientů =velký výběr a naopak.
Každý den ryby, kuře na různé způsoby,krůtí maso, hovězí, z ovoce melouny, nepravidelně blumy, nektarinky,broskve, zmrzlina.Skvělé moučníky.Víno a pivo k obědu i věčeři.
Hotel One- starší, udržovaný,pokoje čisté bez hmyzu,trezor v ceně,lednička, co více potřebujete.
Po zjištění ředitele hotelu, že jsme zde ne zcela spokojeni se snažil nám náš kontroverzní počátek dovolené velmi zpříjemnit různými službami nad rámec All incl. - suita na pláži zdarma,ovoce na pokoji atd. a celkově velmi vstřícný přístup všech. Při nedostatku turistů se snaží udržet dobré služby a spokojenost klientů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Barbora Merzová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásný hotel,velmi dobré hotelové služby,výborná kuchyně.Nádherné a čisté moře.
Krásný hotel,velmi dobré hotelové služby,výborná kuchyně.Nádherné a čisté moře.
Pláž leží přímo u hotelu.Na pláži je bar kde podávají jidlo a piti.Moře je zde náherné,čisté,pruzračné,teplé.Díky pozvolnému vstupu do moře,mužu doporučit pro rodiny s detmi.
StravaStrava byla velmi chutná. Ješte jsem nezažila hotel,kde by každý den bylo servírováno tolik ryb a daru moře.
UbytovaniePokoj byl prostorný,čistý. Jsme spokojení.
SlužbySlužby hotelu jsou v pořádku. Personál byl velmi ochotný. Všeho bylo dostatek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate