Grifone Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rimini
Müller A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Müller A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vojtěch E.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na hotel to byla parádní dovolená
Až na hotel to byla parádní dovolená
Snídaně formou bufetu byli v pořádku, jen škoda že tam nebylo i ovoce.
Večeře 3chodová ale občas byl ještě hlad.
Malý pokoj kde byli hrozně slyšet projíždějící vlaky blízké železnice.
Tvrdé pružinové matrace které tlačili do zad.
Nefunkční světla u postele (obě) a zničený fén viz foto.
V posteli jsme našli vlasy a písek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alena L.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka bola prijemna,pohodova s cistymi plazami a morom a vsestrannymi socialnymi a kulturnymi zariadeniami.
Dovolenka bola prijemna,pohodova s cistymi plazami a morom a vsestrannymi socialnymi a kulturnymi zariadeniami.
Plaz nas velmi prekvapila,ocarila,nadherna,cista s teplym morom.Tu vobec nemam co vycitat.
StravaStravu by som nenazvala allenclusive ale plna penzia.Ocakavali sme viac rozmanitosti salatov aj viacej druhov jedal.Take skromnejsie jedlo,ale zato chutne,samozrejme cestoviny boli top.Takze obedy a vecere bolo vyber z 2menu a predjedlo.Ranajky prevazne sladke bez zeleniny.
UbytovanieHotel bol jednoduchy,osumely ale zato cisty.Hoci sa nachadza v tichom prostredi v bocnej ulicke(domceky so zahradami),v tesnej blizkosti je zeleznica a vlaky premavaju nonstop vo dne v noci.Treba aj inych klientov upozornit na tuto vec.
SlužbySluzby hotela nic moc.Bol tam sice maly bar ale ste si museli kupit.Drinky sme si kupovali na promenade.Klimu sme nemuseli pouzit,nakolko nebolo dusno(sviezi vzduch).Aj za tu sa muselo zaplatit.Ale sme si vystacili.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 175 € za os.
Milan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v regionu Emilia Romagna jsem byl nucen vybrat na poslední chvíli a nabídka byla velmi omezená, proto jsem zvolit podle popisu a umístění v klidné zóně. Tuto druhou podmínku residence skoro splnila, protože mezi železniční tratí a rezidencí je umístěn ještě další dům. Při zájmu o uvedenou lokalitu se nabízená cena ihned bez kompromisů zvedla o 2000 Kč. Tvrzení CK, že je vše v Itálii poslední srpnový týden vyprodán neodpovídalo, neboť od pondělí do pátku nebyl apartmán zaplněn a placená pláž byla zaplněna asi z jedné třetiny.
Ubytování v regionu Emilia Romagna jsem byl nucen vybrat na poslední chvíli a nabídka byla velmi omezená, proto jsem zvolit podle popisu a umístění v klidné zóně. Tuto druhou podmínku residence skoro splnila, protože mezi železniční tratí a rezidencí je umístěn ještě další dům. Při zájmu o uvedenou lokalitu se nabízená cena ihned bez kompromisů zvedla o 2000 Kč. Tvrzení CK, že je vše v Itálii poslední srpnový týden vyprodán neodpovídalo, neboť od pondělí do pátku nebyl apartmán zaplněn a placená pláž byla zaplněna asi z jedné třetiny.
Písčitá placená pláž č.53 je dle popisu asi 50 m, s výbornou obsluhou a odpovídající cenou jsme by spokojeni. Neplacená pláž se spíše smetiště u moře vzdálené více jak 200 m.
StravaProtože strava byla vlastní, postrádal jsem u kuchyňského koutu varnou konvici, místo které byla asi mikrovlnná trouba s grilem. Velmi mi však chyběly hrnky na čaj a kvalitní příbory. Lednička s malým mrazákem byla vyhovující. V blízkosti do 1 km se však žádné "supermercato" nenachází.
UbytovanieKvalita ubytování podle mého názoru neodpovídá ceně, měl jsem k dispozici typ mono s rozkládacím dvougaučem a další rozkládací postelí pro třetí nebo čtvrtou osobu. Postačí pro jednorázové přespání, nikoliv delší pobyt za uvedenou cenu. Zjištěné závady byly nahlášeny hned při přebírání apartmánu, delegátka CK se mnou byla v telefonickém kontaktu, ale přesto závady nebyly řešeny. Jednalo se o uvoLněnou vodovodní dřezovou baterii, upadlou digestoř s nesvítícím světlem, nesvítící světlo nad umyvadlem, neupevněné dveře u sprchového koutu. Nechápu proč nemůže být apartmán standardně vybaven toaletním papírem v ceně 1 euro na 4 role a čistícími prostředky, když je nevratný poplatek 50 eur za úklid. Pokud jsem dříve byl s CK a závěrečný úklid provedl sám, neplatil jsem poplatek. Důkazy o kvalitě ubytování jsou uvedeny na přiložených fotografiích.
SlužbyNabízené parkování u rezidence za poplatek 100 eur. Jinak popis CK v nabídce odpovídá. Ochota v recepční s něčím poradit však nebyla žádná. Připojení na WiFi opravdu pouze v sedačce před recepcí, což je velmi omezující a standardně bývá po celém objektu. Některé hotely mají dosah i na pláž.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří Hostýnek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobrý dojem
Velmi dobrý dojem
Pláž velmi blízko, slunečníky a lehátka k dispozici za dobrou cenu
StravaHotelová strava velmi dobrá, výběr jídel na velmi dobré úrovni
UbytovaniePokoj malý, ale vybavení dobré
SlužbySlužby perfektní, každý den výměna ručníků a úklid pokoje
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 141 € za os.
Mário G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Škrhová Mária
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Navrhujem nedávať tento hotel do ponuky
Navrhujem nedávať tento hotel do ponuky
Pláž výborná, akurát malá dostupnosť spŕch
StravaRaňajky v hoteli úbohé, večere by aj spĺňali normu, len niekedy sa čakalo aj 20 min na ďalší chod pri polovičnom obsadení hotela
UbytovanieIzba v poriadku, elektrické zásuvky nepoužiteľné, personál neochotný
SlužbyV podstate žiadne
Petra Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav Pokorný
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je pro méně náročné
Je pro méně náročné
Pěkná čistá
StravaCelkově dobré
UbytovanieCelkově v pohodě
SlužbyNaprosto v pořádku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
František Nemochovský
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Opět hrůza. Celý týden stejná snídaně (veka, sýr, šunka, džem). Večeře bez možnosti výběru, kvalita mizerná.
UbytovanieHrůza. Malinký pokojík, výhled na střechu, koupelnu ani koupelnou nelze nazvat.
SlužbyJen s recepčním šlo komunikovat anglicky, jinak ukrajinský personám se kterým se nešlo domluvit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 182 € za os.
Světlana Hanková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikdy v zivote do tohto hotela
Nikdy v zivote do tohto hotela
Plaz bola super to bolo jedine plus. Negativne hodnotenia tohto hotelu sa ukazali ako pravdive. Celkovo uz nikdy do tohto hotela
StravaStrava bola katastrofa.Setrenie jedlom so strany hotela. Ked nieco doslo uz sa to nedoplnalo a vam nezostalo nic ine len jest stale to iste dookola. Vecera to iste porcie tak male ze niektori ludia po veceri hned sa isli dorazit vedla do Kebabu. Proste za toe peniaze som cakala ovela viac. Na jedlo sa strasne dlho cakalo, bolo studene.
UbytovanieUbytovanie co sa tyka cistoty bola super.
SlužbyPersonal strasne nevsimavy. Neviete sa dohovorit anglictinou, v dnesnej dobe?ak neviete po taliansky tak mate smolu.este aj jedalnicek len v taliancine. Hanba a vsade v meste nebol s anglictinou problem. Personal si vsimal len domacich.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 700 € za os.
Ondřej Görner
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie Suchardová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž i moře bylo čisté a upravené. Deštníky i lehátka každé ráno připravené. Líbilo se mi, že neležela hlava na hlavě, ale mezi lehátky byl dostatečný prostor. Na pláži se mi navíc líbilo spousty dětských hřišť. Co 50 metrů, to dětské hřiště.
StravaVynikající. K tomu není snad ani co dodat. Strava All inclusive zahrnovala snídaně formou švédských stolů, oběd i večeře výběr z menu. Vždy den dopředu byla možnost vybrat si na druhý den oběd i večeři (lístek byl k dispozici buď v angličtině, němčině či italštině). Vybíralo se vždy ze dvou předkrmů, dvou hlavních jídel a na závěr mezi ovocem či dezertem. Manžel ze začátku prskal s tím, že mu tato forma nebude vyhovovat, avšak po první večeři byl naprosto spokojen i on.
Nebylo jídlo, které by nám nechutnalo a to musím říct, že jsme značně vybíraví. Porce byly dostačující. Strava velmi pestrá, těstoviny, polévky, různé druhy mas, ryby, mušle atd. Kuchyně tedy výborná.
Na dovolené jsme měli dvouletého syna, který dostával stejné porce jako my, ač byl zadarmo. Musím říci, že od všech chodů půlku a více snědl a velmi mu chutnalo a to je to takový malý střízlík.
Jediné minus je, že jsem se z dovolené vrátila o dvě kila těžší. :-)
Hotel byl postarší a zajisté by potřeboval mnoho rekostrukcí, zdál se nám omšelý, šedivý. Rozhodně bych ho nehodnotila jako tříhvězdičkový. Ubytování bylo avšak dostačující. Mnoho klientů v předchozích recenzích si stěžují na malou koupelnu, s tím v našem případě nemohu souhlasit. Nebyla nijak velká, ale ani malá, taková normální. Jediné, co mi vadilo, byl "sprchový kout". Jednalo se o sprchu namontovanou v rohu místnosti bez jakýchkoli zábran, tudíž voda po vysprchování byla všude, nanosila se tedy do pokoje. Na obhajobu musím říci, že úklid probíhal každý den plus každodenní výměna ručníků, což nám přišlo velmi vhod.
Hotelový bazén a vířivka byla velmi příjemná. Dostatek lehátek i okolo bazénu.
Personál mluví dobře německy, snaží se i anglicky. Domluví se ale i ten, který žádným světovým jazykem nehovoří.
I přesto, že končila sezóna, v hotelu probíhaly animační programy, babydancing, tanec pro dospělé, bylo to velmi zábavné a příjemné.
V této recenzi chci ale vyzdvihnout číšníky, nejen že obědy i večeře byly velmi rychle podávané, ale personál restaurace je zvyklý na velký počet dětí pobíhajících po jídelně a motajících se, což zvládali s obrovským klidem a úsměvem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Stanislav Faltýnek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistá, prostorná. Striktně dodržována zásada, že místo kde budeme "tábořit" určuje hlídač u vchodu. Nám určil devátou ředu od moře na celou dobu pobytu. Nebylo rozhodující, že pláž byla zaplněna snad méně než na polivinu. Další zásada - jeden pokoj % jeden slunečník + 2 lehátka. To že jsme byli na pokoji /a platili 4/ není podstatné. Snaha získat pro děti / 8 a 10 let/ alespoň lehátka vyšla naprázdno -- jedině si zaplatit - kolik se jsem se ani neptal.
StravaObjednány služby "all inclusive". Snídaně po celou dobu pobytu stále stejné "jak přes kopírák" - šunka, salám, sýr .. nic teplého. Obědy a večeře jak uváděno v nabídce, výběr ze 2 variant. Zapomenu-li na podávání červivých jablek "tak to šlo".
UbytovanieDvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami. To samo o sobě znamenalo málem se chodit obracet na chodbu.
K úklidu jsme neměli připomínky - rychlý, kvalitní, komplexní včetně výměny lůžkovin, ručíků, atd.
Deklarovaná - v nabídce - vzdálenost od pláže nebyla 30 m, ale 130 m - to jen pro pořádek.
Samostatnou kapitolou byla mísnůstka, které říkali koupelna. Rozměr max. 1 x 1,2 m. V tomto "prostoru" umývadlo, klozet, bide, sprcha, stolička, věšák na ručníky a odpadní vpusť uprostřed. Sprchování - promiňte - ale snad s jednou nohou v klozetu a s druhou v bidet.
Nemám v úmyslu podrobněji rozvádět -- dají se shrnout asi ta, že "zaplaťte all inclusive a my uděláme vše pro to, aby nás (hotel) to moc nestálo". Snad jen pro příklad - pokud jsem se rozhodl
jít z pláže do hotelu pro pití pro pití a partnerku, bylo mi dost důrazně vždy připomínáno, že pan ředitel přikázal -- jeden člověk=jeden pohárek". Pro představu - nealko to byly 2 dcl, pivo možná 3dcl - pokud jsem hodně zavřel oči. O ostatním se snad ani nebudu zmiňovat - odpolední "svačina" pro děti = pečivo od snídyně, po zmrzlině ani památka - takže opět nic. Otevírací doba "baru" byla
11 až 15 a 16 až 22 hoh. Na př káva nebyla v nabídce, pouze možnost koupit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 286 € za os.
Olha Haborets
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Děkujeme pani delegatce ,bez ni by ten zájezd byl úplnou hrůzou ,když pochopily ze nejsme Italové tak úplný ignor
Děkujeme pani delegatce ,bez ni by ten zájezd byl úplnou hrůzou ,když pochopily ze nejsme Italové tak úplný ignor
Normální
StravaSnídaně velmi skromné a každý den stejně v 9 hodin už skoro nic ne zbyde a když poprosíte donist aspoň chleba tak vám řeknou finito mate smůlu ,to jsme zažily poprvé kolik cestujeme. Obědy a večeře normálně i když číšnice furt řešila co můžeme dostat a co ne ,třeba když ne chcete hlavní jídlo tak mate nárok na alternativu, tak nám vysvětlila delegátka, ale ta většinou nám nedonesla řekla ze nemáte nárok a ne řešila to, tak jsme zůstaly jen s předkrmem
…Dlouha doba mezi chody a ovoce dodávaly až většina lidi odešla to jsme zjistily náhodou když někdo vynesl ovoce ven
Po příjezdu nás ubytovaly kde jak ,teprve až přišla pani Jana delegátky a my jsme ji řekly že máme pokoj připlacený s vzhledem na moře a super Rior tak teprve řekly ze to je jen do zítra s tím že příští den se uvolní pokoje a oni nás přestěhuji, jinak by jsme zůstaly v pokojích bez klimatizací a o vihledu ani ne mluvím . Až jsme se vrátily s pláže večer tak nebyla tepla voda musily jsme děti sprchovat pod studenou, no a když jsme ráno nahlásili že na wc nejde spláchnout, není voda tak my bylo řečeno že technik bude po obědě na recepci žádné wc není …
SlužbyŠpatný a nikomu ne doporučuji
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 224 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenku sme si užili a oddýchli. A natolko kolko stála a ze to je **hotel sa sťažovať nikto nemoze ... jedine minus mohli uviest ze hned pri hoteli vedú kolajnice a kazdych 15 minut prejde velmi hlučny vlak... ale za tie peniaze sa nemoze nikto stazovat
Dovolenku sme si užili a oddýchli. A natolko kolko stála a ze to je **hotel sa sťažovať nikto nemoze ... jedine minus mohli uviest ze hned pri hoteli vedú kolajnice a kazdych 15 minut prejde velmi hlučny vlak... ale za tie peniaze sa nemoze nikto stazovat
Plaz bola super aj more prijemne.. brutalne velke vlny .boli sme aj na nafukovacke ktoru tahal cln .. teplo bolo az do septembra ... vecer to tam žije .. same atrakcie.. milí ludia
StravaStrava v hoteli pol penzia sa dala aj ked nie velmi pestrá. Obedy sme mali v reštauráciach kde sme boli velmi spokojný...
UbytovanieKupelna bola nepraktická. Predstavte si ze mate zachod a nadním len rúčka z ktorej ide voda a ziadne miesto na umyvanie.. sprchovat sa okolo záchodu bolo neprakticke
SlužbySlužby hotela sme vyuzivali dostatocne
od 214 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobře jsme se bavili, nebyl žádný problém.
Dobře jsme se bavili, nebyl žádný problém.
Pláž byla blízko, ale placená, což nebylo nikde uvedeno.
StravaBylo to vhodné.
UbytovanieBylo to vhodné.
SlužbyParkování vozidla bylo trochu obtížné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kamila P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi