Blue Moon Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rimini, Rimini - Marebello
Ingrid Žovincova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkom dobre
Celkom dobre
Super plaz cistucka
StravaStrava nic moc stale rovnake ranajky
UbytovanieUbytovanie dobre kazdy den pekne upratana izba
Alena Vojtková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do Rimini se rádi vrátíme, hodně jsme toho prošli. Ale tento hotel je tedy příšerný a opravdu nedoporučujeme. Celkově působí hotel ušmudlaně. Jídlo nebylo žádným extra zážitkem, proto jsme ani na každou večeři nešli a raději si něco zaplatili sami, proto nemá v tomto hotelu vůbec smysl polopenze, stačí snídaně, ta byla super.
Nicméně Rimini je krásné místo na dovolenou a i když jsme tam byli na konci sezony, moře bylo teplé a koupali jsme se. A pláž měli skoro jen sami pro sebe.
Do Rimini se rádi vrátíme, hodně jsme toho prošli. Ale tento hotel je tedy příšerný a opravdu nedoporučujeme. Celkově působí hotel ušmudlaně. Jídlo nebylo žádným extra zážitkem, proto jsme ani na každou večeři nešli a raději si něco zaplatili sami, proto nemá v tomto hotelu vůbec smysl polopenze, stačí snídaně, ta byla super.
Nicméně Rimini je krásné místo na dovolenou a i když jsme tam byli na konci sezony, moře bylo teplé a koupali jsme se. A pláž měli skoro jen sami pro sebe.
Pláž je písčitá, čistá, blízko hotelu. A přes celou pláž se dá dojít až do města. Pláži se nedá nic vytknout.
StravaSnídaně byla každý den stejná, ale naprosto dostačující a bavila nás. Na snídani jsme se těšili. Večeře už byla horší. I když se nás číšník zeptal, co si dáme, tak během toho necelého týdne se několikrát stalo, že nám donesl něco jiného. Byl docela zmatený a vůbec si nepamatoval, kam má co servírovat. Povadlý a hnědý salát byl také k pláči.
UbytovanieNa hotelu jsou zásuvky, do kterých se nedá strčit nic od nás z ČR. Sice byl na pokoji vysoušeč vlasů, ale nefunkční. A kdybychom si nevzali prodlužovačku z recepce, tak bychom nepoužili ani fén.
Také nás na hotelu vykradli - zatímco jsme spali, tak nám vlezli do pokoje a odcizili mobilní telefon, peníze z peněženky a hodinky. Když jsme chtěli vše nahlásit alespoň recepčnímu, tak jsme zjistili, že neumí vůbec anglicky. Ale díky překladači nám sdělil, že se to tam stává a můžeme být rádi, že nám ukradli jen pár věcí.
Na recepci jsme během 6 dní viděli 3 recepční. Jen jeden z nich uměl anglicky, ostatní dva se chtěli domlouvat rusky, proto jsme museli dost věcí řešit přes počítač a překladač.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate






































