Fantasy Hodnotenie: 3/5
od 265 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Jarmila Tučková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi blízko, jen přejdete jednu silnici a kolem jednoho menšího hotelu a jste na pláži. Sprchy, převlíkací kabinky, možnost sportu, dětská hřiště, občerstvení, bar, vše pěkný, jen si musíte platit za slunečník a lehátka - 17 Eur. což je dost.
StravaSnídaně: každej den výběr stejnej a to:máslo, marmeláda,plátkový sýr, salám nebo šunk, salám, bábovka, buchta,musli s jogurtem, suchar, tvrdý rohlík nebo tvrdý sladký rohlík. Pití z klas. náp. automatů-to bylo v pohodě. Nějaký vejce, míchaný vejce nebo párky nebo čerstvé pečivo nebo chléb tam snad vůbec neznají. Večeře tříchodovám znamená výběr ze salátu,rajských, sal. okurky nebo strouhané mrkve a opět stejný tvrdý rohlík jako ke snídani, malý talířek těstovin a hlavní jídlo:malý kousek masa a miniaturní příloha. závěrem 1 broskev. Rozhodně nepřiberete. K pití voda, bílé a červené víno.
UbytovanieHotel-přízemní prostory zavřené zřejmě delší dobu, vstup z vedlejší ulice, recepce-pouze pult, klíče v otevřené polici všem přístupné-prostě samoobsluha. Výtah ok, pokoje poměrně malé, starý poškozený nábytek, koupelny se sprchou, která má odpad do podlahy, takže když se vysprchujete a chcete na WC, chodíte po mokré podlaze, než vyschne. Působí docela nečistě, nepříjemně. Balkon malej, jen na 2 židle
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Jarmila Tučková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi blízko, jen přejdete jednu silnici a kolem jednoho menšího hotelu a jste na pláži. Sprchy, převlíkací kabinky, možnost sportu, dětská hřiště, občerstvení, bar, vše pěkný, jen si musíte platit za slunečník a lehátka - 17 Eur. což je dost.
StravaSnídaně: každej den výběr stejnej a to:máslo, marmeláda,plátkový sýr, salám nebo šunk, salám, bábovka, buchta,musli s jogurtem, suchar, tvrdý rohlík nebo tvrdý sladký rohlík. Pití z klas. náp. automatů-to bylo v pohodě. Nějaký vejce, míchaný vejce nebo párky nebo čerstvé pečivo nebo chléb tam snad vůbec neznají. Večeře tříchodovám znamená výběr ze salátu,rajských, sal. okurky nebo strouhané mrkve a opět stejný tvrdý rohlík jako ke snídani, malý talířek těstovin a hlavní jídlo:malý kousek masa a miniaturní příloha. závěrem 1 broskev. Rozhodně nepřiberete. K pití voda, bílé a červené víno.
UbytovanieHotel-přízemní prostory zavřené zřejmě delší dobu, vstup z vedlejší ulice, recepce-pouze pult, klíče v otevřené polici všem přístupné-prostě samoobsluha. Výtah ok, pokoje poměrně malé, starý poškozený nábytek, koupelny se sprchou, která má odpad do podlahy, takže když se vysprchujete a chcete na WC, chodíte po mokré podlaze, než vyschne. Působí docela nečistě, nepříjemně. Balkon malej, jen na 2 židle
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.