NEW PRIMULA Hodnotenie: 3/5 Taliansko, Rimini
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana Melnyčoková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená příjemná, vše v pořádku.
Dovolená příjemná, vše v pořádku.
Pláž čistá, uklizená, blízko hotelu.
StravaStrava dobrá.
UbytovaniePokoj odpovídající 3 hvězdičkám
SlužbyDojem výborný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hynek Karbula
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super a děkuji za vstřícnost. Příští rok pojedeme na stejné místo, ale blíže k pláži.
Super a děkuji za vstřícnost. Příští rok pojedeme na stejné místo, ale blíže k pláži.
Paráda i pro děti.
UbytovanieSuper. Jen jsme zapomněli repelent. Mohli byste ho klientům doporučit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 314 € za os.
Klára Pešková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž je od hotelu opravdu kousek (z hotelu je na ní vidět). Bohužel v Cattolice zbylo jen málo veřejných pláží, většina je rozprodaná hotelům, kde je deštník na deštníku. Lehátka si musíte koupit za docela vysokou cenu. (Když už, tak na celý týden dopředu - je to levnější)
Veřejné pláže nám ovšem přišli lepší a i čistší (není zde tolik vlnolamů a řas) a prostornější :)
Jinak moře je zde díky úpravě opravdu mělké, bylo umění najít místo, kde jsme měli vodu k ramenům. Pro děti je Cattolica skvělá, moře je mělké a na každém metru je plavčík. Písek ocení jak děti, tak ti, kterým nevadí vymývat písek z plavek :) Výpravám bez dětí bych doporučila o kousek se projít a dojít si na veřejnou pláž nalevo od hotelu za malým přístavem. Je zde dobrý bar a dost místa na ležení. Pláž využívají i místní, takže je asi dobrá :)
Jídlo bylo výborné, nebylo snad nic co by nám nechutnalo. Na snídani velký výběr z italských švédských stolů (prosciuto, mortadella, jogurty, ovoce, müsli, pečivo, kompletní kávový sortiment ...)
Obědy byly vydatné (v horku až moc) - předkrm ve formě těstovin, hlavní jídlo a dezert + salátový bufet
Večeře - stejné jako obědy
Jak oběd tak večeři si vybíráte den předem každý chod z minimálně dvou variant.
Vše bylo moc dobré, opravdu nebylo nic, co by se nedalo sníst :)
Hotel je trochu starší a zrenovovaný asi jen z části (my jsme měli opravdu malinkatý pokoj v posledním patře, kam se asi renovace ještě nedostala.) Ale špína zde nebyla a pokoj byl pravidelně uklízen. Jen zdi jsou jak z papíru. Bazén je umístěn mezi hotely a silnicí, ale stačí. Jeho velkou nevýhodou je, že je skoro celý den ve stínu. Ještě jeden bazénový areál se nachází na pláži hned u hotelu, nevím ale, zda je přístupný všem nebo jen těm, kteří si koupí lehátka. My jsme to nezjišťovali, protože v bazéncích bylo hodně plno i bez nás.
SlužbyV hotelu překvapivě někteří moc anglicky neumí, ale to je u italů trochu běžné. V komunikaci pomohl i slovenský číšník, který se ochotně ujímal českých výprav.
V okolí je nabízeno mnoho výletů a aktivit (plavby výletní lodí, výlety do aquarií v Rimini a Cattolice,...) lepší je ale domluvit si vše ve městě nebo u pláže, v hotelu moc informací nemají.
!!!pozor hotel nenabízí lehátky na pláži zdarma, jak je uváděno u některých zájezdů!!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bronislava Štockmannová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čisté pláže zaměřené na rodiny s dětmi. Bohužel plážový servis drahý - 8 eu na osobu. Našla se i neplacená pláž.
StravaMístní, výborná. Snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem ze dvou jídel. Vždy byl salátový bufet, následoval předkrm a hlavní jídlo. Potom byl výběr ze tří dezertů.
UbytovanieVýborné, hotel splnil naše očekávání.
SlužbyKaždý den úklid a výměna ručníků. Klimatizace bez poplatku, balkonek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jindřiška Osičková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel neodpovídal ***hotelu, ale **hotelu.
Hotel neodpovídal ***hotelu, ale **hotelu.
udržovaná, lehátka placená, bylo možno jít i na veřejnou pláž, čistý písek i moře,
Stravasnídaně bufet, výběr malý, každý den to samé, omezené množství, večeře byli vtipné, servírované jídlo, předkrm těstoviny nebo rýže v omáčce stejné chuti, další chod miniaturní porce bez možnosti si přidat, zákusek bud plátek melounu, nebo pudink, po večeři jsme měli hlad, nebylo ani pečivo
UbytovaniePokoj byl velice malý, ale o úklid a výměnu ručníků se starali, problém byl s koupelnou, sprcha byla zavěšena naproti toaletě, která měla 1metr.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Mažeriková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
hotel je na internetovej stránke prezentovaný ako trojhviezdičkový, je tam foto krásnej izby. v skutočnosti je to len 2-hviezdičkový hotel a o takej izbe nikto v tomto hoteli nechyroval.
hotel je na internetovej stránke prezentovaný ako trojhviezdičkový, je tam foto krásnej izby. v skutočnosti je to len 2-hviezdičkový hotel a o takej izbe nikto v tomto hoteli nechyroval.
plážový servis sme si dokúpili v hoteli, pláž bola cca 100m, pekná, čistá
Stravapri polopenzii raňajky formou bufetu, večera bez možnosti výberu, nápoje a kávu sme si platili
Ubytovanieubytovanie je v izbách, ktoré sú rozmerovo minimalistické, zariadenie sparťanské, kúpelňa je neskutočne malá a na cca 1m2 sa nachádza miniumývadlo, záchodová misa, bidet a sprcha
uteráky vám nevymenia celý pobyt
klimatizácia tam nie je, iba ventilátor
dohovoríte sa po anglicky a taliansky, ale personál je milý
Ayodele Ruben D.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme spokojeni s ochotou pracovníků cestovních kanceláří a hotelů. Nebyli jsme spokojeni se stravováním, večeře byly chudé a chladné, každý den byl těstoviny. Poté, co žádá svého přítele, bylo nám řečeno, že kuchař není k dispozici, protože je již po sezóně.
Pokoj byl prostorný s krásným výhledem, ale od začátku nesl tv, internet a sociální zařízení byly zanedbávány.
Byli jsme spokojeni s ochotou pracovníků cestovních kanceláří a hotelů. Nebyli jsme spokojeni se stravováním, večeře byly chudé a chladné, každý den byl těstoviny. Poté, co žádá svého přítele, bylo nám řečeno, že kuchař není k dispozici, protože je již po sezóně.
Pokoj byl prostorný s krásným výhledem, ale od začátku nesl tv, internet a sociální zařízení byly zanedbávány.
Fajn.
StravaSnidane bylo fajn ale veceri bylo celkove spatne.
UbytovanieBylo to prumerne ale nebylo jak to ma byt pro 4**** hotel.
SlužbyByly dobre.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 154 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Světlana Hanková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nikdy v zivote do tohto hotela
Nikdy v zivote do tohto hotela
Plaz bola super to bolo jedine plus. Negativne hodnotenia tohto hotelu sa ukazali ako pravdive. Celkovo uz nikdy do tohto hotela
StravaStrava bola katastrofa.Setrenie jedlom so strany hotela. Ked nieco doslo uz sa to nedoplnalo a vam nezostalo nic ine len jest stale to iste dookola. Vecera to iste porcie tak male ze niektori ludia po veceri hned sa isli dorazit vedla do Kebabu. Proste za toe peniaze som cakala ovela viac. Na jedlo sa strasne dlho cakalo, bolo studene.
UbytovanieUbytovanie co sa tyka cistoty bola super.
SlužbyPersonal strasne nevsimavy. Neviete sa dohovorit anglictinou, v dnesnej dobe?ak neviete po taliansky tak mate smolu.este aj jedalnicek len v taliancine. Hanba a vsade v meste nebol s anglictinou problem. Personal si vsimal len domacich.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 700 € za os.
Mário G.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Škrhová Mária
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Navrhujem nedávať tento hotel do ponuky
Navrhujem nedávať tento hotel do ponuky
Pláž výborná, akurát malá dostupnosť spŕch
StravaRaňajky v hoteli úbohé, večere by aj spĺňali normu, len niekedy sa čakalo aj 20 min na ďalší chod pri polovičnom obsadení hotela
UbytovanieIzba v poriadku, elektrické zásuvky nepoužiteľné, personál neochotný
SlužbyV podstate žiadne
Drahomír Jančík
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Není třeba mnoha slov - naprostá spokojenost.
Není třeba mnoha slov - naprostá spokojenost.
Koupí-li se v hotelu místo na pláži, dojde se na danou pláž asi za 10 minut. Nikterak není přeplněna, služba na ní je perfektní (na pláži je malá restaurace), čistota. Moře parádní, ideální pro děti, písek a velmi pozvolný vstup do moře. Touží-li někdo po moři a slunci, prostě ideál. K dispozici jsou sprchy (zpoplatněné), ale mohou se minout. Vždyť ke sprše v hotelovém pokoji je to jen cca 10 minut.
StravaStrava ke spokojenosti patří. Hotel Ausonia má kuchyň, kterou jisté uvítá každý suchozemec, jenž na dovolené u pobřeží preferuje ryby a dary moře. Snídaně formou švédského stolu (co z něj zmizí, to se zase dodá), jistě si na něm každý vybere. Jak u oběda, tak večeře je vždy volba ze dvou možností, pochopitelně víno podle chuti. Pokud se někdo nevzpírá makaronům a italské kuchyni jako takové, přijde si na své, pokud ovšem nepočítá kalorie. Jejich dávka je víc než dostatečná, ale pobytem v moři či jinak se redukovat dá.
UbytovanieVyhovuje-li přátelsky vedený menší hotel spíše než anonymní velkohotel s bazény, posilovnou, saunou etc., pak Ausonia je to pravé. Pokoj je účelně vybavený, s vlastním příslušenstvím (včetně sprchového koutu), televizí. Služby standardní - úklid, výměna osušek atd. perfektní. Umístění ideální, v tiché ulici, na pláž cca 10 min., hned za hotelem park, do centra Rimmini cca 20. min., v případě touhy po návštěvě nějakého města na nádraží tak asi půl hodiny. Na centrální ulici s obchody, bary etc., na níž (a nejen na ní) kypí život hluboho do noci, je to pěšno tak 5 min.
SlužbyV recepci ochotně hostům vyjdou vstříc. Lze v ní koupit cca za poloviční cenu místo na pláži (slunečník, lehátka), třeba i na jeden den (pochopitelně i více). K dispozici je malý bar s velkým výběrem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 147 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cítil jsem se jako na dětském táboře, nikoliv na dovolené v hezkém hotelu.
Cítil jsem se jako na dětském táboře, nikoliv na dovolené v hezkém hotelu.
Pláž byla moc krásná. Nejsou tam vlnolamy, takže když je moře rozbouřené, můžete si užít super vlny. Plážový servis v ceně se vyplatil, v blízkém okolí (do 4 km) není žádná volná neplacená pláž.
StravaPrvní den jsme si museli vyžádat večeři u cestovní kanceláře a delegátky, vůbec s námi nepočítali, vzhledem k našemu přesunu do jiného hotelu. Ve smlouvě bylo psáno, že snídaně jsou formou bohatého bufetu. Místo toho tam bylo pár balených věcí ze supermarketu, šunka a sýr. Nebylo tam žádné ovoce ani zelenina. Nápoje jsou řešeny automatem na kafe a horkou čokoládu. Večeře jsou v hotelu Ariosto, protože v hotelu Silvana se nevaří (ve smlouvě bylo uvedeno, že hotel Silvana je vybavený restaurací). Není dokonce dodrženo ani 3-chodové menu s ovocným a zeleninový bufetem, který úplně chybí (taktéž v rozporu se smlouvou). Obsluhuje (a možná i vaří) pouze 1 člověk, který nestíhá (12 stolů), takže na jídlo jsme čekali klidně hodinu. Jedna z večeří byla tvořena 1 talířem se zapečenými těstovinami a 1 talířem se sýrem a rajčetem. Druhá osoba, která zde byla se mnou, dostala pouze samotné těstoviny zalité olivovým olejem. Důvodem prý byl pozdní příchod, ačkoliv jsme přišli ve 21:00 (večeře se mají podávat od 20:00 do 21:30 - bylo nám řečeno na recepci hotelu Silvana). Na požádání nebylo doneseno ani víno, které rovněž bylo ve smlouvě.
UbytovaniePo příjezdu nás mohli ubytovat až ve 14h, ne ve 13h, jak bylo psáno v instrukcích od cestovky. Následně jsme byli přesunuti do jiného hotelu z důvodu nějaké havárie v našem pokoji. Místo nějaké příjemné kompenzace nám byl přidělen malý pokoj bez záchodu a úložného prostoru a to až v 17h. Další den jsme se museli přemístit sami zpět na snídani do hotelu Silvana (s kufry 3 km není nic příjemného), vůbec nepočítali s tím, že se vrátíme (i když podle instrukcí delegátky o tom věděli), a mohli jsme se ubytovat až v 16h (nedokázali ani poskytnout nějaký náhradní pokoj). Náš pokoj neodpovídal tomu, co jsme si zaplatili - chyběla TV, stěny byly oprýskané a v některých místech vlhké, koupelna byla neskutečně malá (záchod, sprcha, bidet a umyvadlo byly zmáčknuté na malé ploše, sprcha neměla vaničku, takže voda tekla úplně všude a podlaha byla mokrá celý den - člověk pak nemohl jít normálně na záchod a pro plíseň je to ideální prostředí).
SlužbyNa recepci umí anglicky tak 2 lidé, kteří tam však většinou nejsou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází v severní Itálii v městě Rimini. Poloha je skutečně nekolik metrů od pláže a také nedalekého obchodního domu Conad. Vše je dostupné pěšky.
Hotel se nachází v severní Itálii v městě Rimini. Poloha je skutečně nekolik metrů od pláže a také nedalekého obchodního domu Conad. Vše je dostupné pěšky.
Pláž a plážový servis, který si zaplatíte v ceně pobytu při sjednání zájezdu v ČR, nemusí korespondovat s objednávkou v hotelu v Itálii. Plážový servis nebyl na zakázkových listech hetolu. Proto dost dlouho trvalo, než se celá záležitost vyřešila pře hotline CK.
Samotná pláž pro tento hotel byla vzdálena cca 1 km.
Měl jsem polopenzi, ale ssstravování je zajištěno v jiném hotelu, pde není zajištěn přístup pro vozíčkáře.
Straava nám byla donášena do hotelu, kde jsme byly ubytovaní.
Ubytování je ve větším pokoji s klimatizací a s koupelnou s WC. Vstum do koupelny je šíře pouze 70 cm, takže pro osobu pohybující se na invalidním vozíku je přístup do koupelný nemožný, pokud má sebou elektrický invalidní vozík. Uspořádání pokoje neodpovídalo potřebám pro 4 osoby a invalidní vozík. Chyběl stůl v pokoji na odkláddní nebo přípravu ssvačiny a pití na pláž.
SlužbySlužby hotelu odpovídaly počtu hvězdiček.
Velmi nedostačující bylo parkování u hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav Pokorný
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Emilie Prchalová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsem byli celkem spokojeni.
Celkově jsem byli celkem spokojeni.
Velmi blízko, příjemní lidé, vždy ráno uklizena.
StravaVynikající! Italské jídlo, několik chodů, výběr vždy že dvou jídel, hodně mořských ryb, ovoce, zeleniny i deserty.
UbytovanieVelmi malý pokoj pro 4 osoby. Horní Palanda bez zábran. Spodni palanda s propadly lůžkem. WiFi na pokoji nefungovala.
SlužbyWiFi fungoval pouze u recepce na kód na 24h,pouze pro jeden mobil. První 3dny nefungovala vůbec. Recepční jedna mila, druhý protivný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karel Dryje
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V Rimini jsem byl třetím rokem po sobě. Pláž super, plážový servis super, jídlo v hotelu Feldberg srovnatelné s ostatními hotely, pokojské a servírky v pohodě, ubytování špatné. K jídlu není v ceně ani karafa s kohoutkovou vodou (účtují si 2 EUR za jednu karafu vody, což se mně v žádném hotelu v Rimini, kde jsem byl, ještě nestalo).
V Rimini jsem byl třetím rokem po sobě. Pláž super, plážový servis super, jídlo v hotelu Feldberg srovnatelné s ostatními hotely, pokojské a servírky v pohodě, ubytování špatné. K jídlu není v ceně ani karafa s kohoutkovou vodou (účtují si 2 EUR za jednu karafu vody, což se mně v žádném hotelu v Rimini, kde jsem byl, ještě nestalo).
Pláž je čistá, má pozvolný vstup do moře, výborné i pro malé děti. Na pláži plážový servis (2 lehátka slunečník, cca 70 EUR na týden), toalety čisté, sprchy s teplou vodou. Na pláži jak restaurace, bary i kavárny. Některé pláže vybaveny dětskými hřišti, beachvolejbalovými kurty, stolním fotbalem, rotopedy, apod. Samozřejmostí plavčík. Za mě pláže v Rimini super.
StravaStrava servírovaná, srovnatelná s ostatními hotely v Rimini. Hodně mořských živočichů, těstovin, (za mě výborně udělané na sladko), skoro každý den sušená šunka, maso, polévka, zelenina všech možných druhů, každý den rozkrájená pizza (rajský protlak, sýr). Možnost výběru jídla den dopředu.
UbytovanieFeldberg byl čtvrtý hotel (jeden rok jsme byli týden/týden v jiném hotelu), kde jsem byl se synem ubytován. Ve srovnání s ostatními nejhorší. Hotel měl z 80% zrekonstruované pokoje, my Češi jsme dostali samozřejmě nezrekonstruovaný pokoj. Nejde o postel, ale o sociální zařízení (viz foto). Pokud bych srovnal z vysokoškolskou kolejí z roku 1997-2000, vyšší úroveň měla vysokoškolská kolej.
Ale nepřekvapilo mně to, již v roce 2007 na dovolené v Tunisku byla rozdělena jídelna na západ/východ. Jednoduše jsme z východu a někteří nás budou tak brát, i když jejich osvícení dosáhlo maximálně cesty do Říma.
Jídelníček v italštině, žádal jsem několikrát o anglický, nejspíš díky mé špatné angličtině nerozuměli. Hotelový bar oproti ostatním hotelům v Rimini, předražený. Aperitiv, malé Martini si účtovali 5 EUR, (v obchodě naproti měli litrovou lahev Martini za 10 EUR), sklenici Aperolu si účtovali rovněž 5 EUR, cena některých druhů káv dražší než v kavárně přímo na pláži. Pro zasmání, pan provozní (nebo majitel) hotelu pobíhal každý den po hotelu vysvlečen do půl těla s břichem jako Falstaff.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ondřej Görner
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie Suchardová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž i moře bylo čisté a upravené. Deštníky i lehátka každé ráno připravené. Líbilo se mi, že neležela hlava na hlavě, ale mezi lehátky byl dostatečný prostor. Na pláži se mi navíc líbilo spousty dětských hřišť. Co 50 metrů, to dětské hřiště.
StravaVynikající. K tomu není snad ani co dodat. Strava All inclusive zahrnovala snídaně formou švédských stolů, oběd i večeře výběr z menu. Vždy den dopředu byla možnost vybrat si na druhý den oběd i večeři (lístek byl k dispozici buď v angličtině, němčině či italštině). Vybíralo se vždy ze dvou předkrmů, dvou hlavních jídel a na závěr mezi ovocem či dezertem. Manžel ze začátku prskal s tím, že mu tato forma nebude vyhovovat, avšak po první večeři byl naprosto spokojen i on.
Nebylo jídlo, které by nám nechutnalo a to musím říct, že jsme značně vybíraví. Porce byly dostačující. Strava velmi pestrá, těstoviny, polévky, různé druhy mas, ryby, mušle atd. Kuchyně tedy výborná.
Na dovolené jsme měli dvouletého syna, který dostával stejné porce jako my, ač byl zadarmo. Musím říci, že od všech chodů půlku a více snědl a velmi mu chutnalo a to je to takový malý střízlík.
Jediné minus je, že jsem se z dovolené vrátila o dvě kila těžší. :-)
Hotel byl postarší a zajisté by potřeboval mnoho rekostrukcí, zdál se nám omšelý, šedivý. Rozhodně bych ho nehodnotila jako tříhvězdičkový. Ubytování bylo avšak dostačující. Mnoho klientů v předchozích recenzích si stěžují na malou koupelnu, s tím v našem případě nemohu souhlasit. Nebyla nijak velká, ale ani malá, taková normální. Jediné, co mi vadilo, byl "sprchový kout". Jednalo se o sprchu namontovanou v rohu místnosti bez jakýchkoli zábran, tudíž voda po vysprchování byla všude, nanosila se tedy do pokoje. Na obhajobu musím říci, že úklid probíhal každý den plus každodenní výměna ručníků, což nám přišlo velmi vhod.
Hotelový bazén a vířivka byla velmi příjemná. Dostatek lehátek i okolo bazénu.
Personál mluví dobře německy, snaží se i anglicky. Domluví se ale i ten, který žádným světovým jazykem nehovoří.
I přesto, že končila sezóna, v hotelu probíhaly animační programy, babydancing, tanec pro dospělé, bylo to velmi zábavné a příjemné.
V této recenzi chci ale vyzdvihnout číšníky, nejen že obědy i večeře byly velmi rychle podávané, ale personál restaurace je zvyklý na velký počet dětí pobíhajících po jídelně a motajících se, což zvládali s obrovským klidem a úsměvem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Stanislav Faltýnek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistá, prostorná. Striktně dodržována zásada, že místo kde budeme "tábořit" určuje hlídač u vchodu. Nám určil devátou ředu od moře na celou dobu pobytu. Nebylo rozhodující, že pláž byla zaplněna snad méně než na polivinu. Další zásada - jeden pokoj % jeden slunečník + 2 lehátka. To že jsme byli na pokoji /a platili 4/ není podstatné. Snaha získat pro děti / 8 a 10 let/ alespoň lehátka vyšla naprázdno -- jedině si zaplatit - kolik se jsem se ani neptal.
StravaObjednány služby "all inclusive". Snídaně po celou dobu pobytu stále stejné "jak přes kopírák" - šunka, salám, sýr .. nic teplého. Obědy a večeře jak uváděno v nabídce, výběr ze 2 variant. Zapomenu-li na podávání červivých jablek "tak to šlo".
UbytovanieDvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami. To samo o sobě znamenalo málem se chodit obracet na chodbu.
K úklidu jsme neměli připomínky - rychlý, kvalitní, komplexní včetně výměny lůžkovin, ručíků, atd.
Deklarovaná - v nabídce - vzdálenost od pláže nebyla 30 m, ale 130 m - to jen pro pořádek.
Samostatnou kapitolou byla mísnůstka, které říkali koupelna. Rozměr max. 1 x 1,2 m. V tomto "prostoru" umývadlo, klozet, bide, sprcha, stolička, věšák na ručníky a odpadní vpusť uprostřed. Sprchování - promiňte - ale snad s jednou nohou v klozetu a s druhou v bidet.
Nemám v úmyslu podrobněji rozvádět -- dají se shrnout asi ta, že "zaplaťte all inclusive a my uděláme vše pro to, aby nás (hotel) to moc nestálo". Snad jen pro příklad - pokud jsem se rozhodl
jít z pláže do hotelu pro pití pro pití a partnerku, bylo mi dost důrazně vždy připomínáno, že pan ředitel přikázal -- jeden člověk=jeden pohárek". Pro představu - nealko to byly 2 dcl, pivo možná 3dcl - pokud jsem hodně zavřel oči. O ostatním se snad ani nebudu zmiňovat - odpolední "svačina" pro děti = pečivo od snídyně, po zmrzlině ani památka - takže opět nic. Otevírací doba "baru" byla
11 až 15 a 16 až 22 hoh. Na př káva nebyla v nabídce, pouze možnost koupit.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 286 € za os.