Baita Roby Livigno, Livigno
Bronislav C.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré ubytování s dostatečným prostorem, kupodivu i v koupelně. Nábytek horská klasika, termostat na ovládání topení. Měl jsem trochu obavu ze vzdálenější polohy od centra, nakonec se ukázalo, že v okolí je více než dost kvalitních restaurací i nákupních možností. Zastávka skibusu 50m, stejně tak 18 vlek i když je to jen rovinka pro děti. Wifi za 10EUR "šlo" jako obvykle, nebyl omezen počet připojených zařízení. Není tam výtah a z garáže (lyžárny) do 3.NP- podkroví jsme to měli celkem daleko, lenochům se to nemusí líbit, nám to bylo celkem jedno. Pochválit musím slečnu z CK za péči, kterou nám věnovala. Nestává se často, že s vámi někdo jede pro skipas ( bohužel je nemohli vydat ve své kanceláři), pak Vás jde ubytovat a druhý večer se přijde zeptat, zda je všechno OK. Mockrát děkujeme.
Dobré ubytování s dostatečným prostorem, kupodivu i v koupelně. Nábytek horská klasika, termostat na ovládání topení. Měl jsem trochu obavu ze vzdálenější polohy od centra, nakonec se ukázalo, že v okolí je více než dost kvalitních restaurací i nákupních možností. Zastávka skibusu 50m, stejně tak 18 vlek i když je to jen rovinka pro děti. Wifi za 10EUR "šlo" jako obvykle, nebyl omezen počet připojených zařízení. Není tam výtah a z garáže (lyžárny) do 3.NP- podkroví jsme to měli celkem daleko, lenochům se to nemusí líbit, nám to bylo celkem jedno. Pochválit musím slečnu z CK za péči, kterou nám věnovala. Nestává se často, že s vámi někdo jede pro skipas ( bohužel je nemohli vydat ve své kanceláři), pak Vás jde ubytovat a druhý večer se přijde zeptat, zda je všechno OK. Mockrát děkujeme.
Naproti apartmánu je velmi dobrá restaurace "Pizzeria bella vista", kde jsme byli velmi spokojeni, doporučuji ale rezervaci. Kousek nahoru pak stejně kvalitní "La Pioda", určitě si každý vybere tu svou.
UbytovanieViz výše, pouze musím upozornit, že v přízemí je provozována restaurace-pub a hudba byla slyšet i v podkroví.
SlužbySlužby jsme nevyužívali, v lyžárně je skříňka pouze na lyže, velké boty tam prostě nedáte.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi







