Nettuno Taliansko, Veneto (Benátska riviéra), Rosolina Mare
Jaroslav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Jaroslav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krisztina A.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme spokojeni.
Byli jsme spokojeni.
Bylo to asi 10 minut chůze k mořskému pobřeží.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 158 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Okolí Lago di Garda - krásná dovolená. Vřele doporučuji. Spousta vyžití - každý si přijde na své.
Okolí Lago di Garda - krásná dovolená. Vřele doporučuji. Spousta vyžití - každý si přijde na své.
Největším zklamáním bylo ubytování, totálně vybydlené, staré, strašně opotřebované, nečisté (velmi nepříjemný zápach, plíseň) - zkrátka tam člověk trávit čas nechce, strach se čehokoli dotknout, především když se jedná o sociální zařízení či postel. Velmi nedoporučuju ostatním, fotky velmi klamou. Jediné co tam bylo pěkné byl bazén a jeho okolí. Tiglio vhodné pouze pro stany a karavany - i společné sociální zařízení vypadalo dobře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimíra N.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vybrali jsme si bohužel ten nejhorší termín. ( srpen) Dopravní zácpa od Brenneru až do Sirmione. Jeli jsme to 12 hod. Také kolem Gardy místní komunikace byly totálně ucpané každý den!
Jinak je to krásná lokalita s možností různých výletů, ale raději na kole.
Vybrali jsme si bohužel ten nejhorší termín. ( srpen) Dopravní zácpa od Brenneru až do Sirmione. Jeli jsme to 12 hod. Také kolem Gardy místní komunikace byly totálně ucpané každý den!
Jinak je to krásná lokalita s možností různých výletů, ale raději na kole.
V kempu není přístup k jezeru, na pláž je to asi 15 min. Pláž je oblázková, vstup do vody kamenitý!!! Nutné jsou boty do vody! Asi po 1 m je buď písek nebo oblázky. Pozvolný je vstup do čisté vody.
StravaBez stravy. V kempu je pizzérie.
UbytovanieApartmány hezké, čisté, prostorné, velká terasa v prvním patře. V kempu je bazén, vyžadují koupací čepice, které lze zakoupit v místním obchodě. Ten je vybavený základními potravinami.
Povlečení je nutné vlastní, také ručníky a utěrky.
Závěrečný úklid je za poplatek, také klimatizace.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 224 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hana J.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná vilka, dál od moře, s vlastním parkováním.
Pěkná vilka, dál od moře, s vlastním parkováním.
Dostupnost k pláži cca 10 minut chůze od ubytování, pláž pěkná, čistá, dostatek místa.
StravaVlastní + místní restaurace - velmi dobré jídlo
UbytovaniePokoj dostačující pro takový druh dovolené, pouze by to chtělo lépe řešit koupelnu - sprchový kout, resp. ten tam nebyl, sprchování bez zástěny či závěsu.
SlužbyBez služeb
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Rudolf Mašo
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Paní delegátka Marková výborná a vstřícná,
Paní delegátka Marková výborná a vstřícná,
Pláž čistá a krásná.
UbytovanieHotel uplně jiný,než jsme měli uvedený ve smlouvě. bydlení jako na ubytovně.
SlužbyHotel uplně jiný,než jsme měli mýt.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 290 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 626 € za os.
Martin Šipka
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ideální dovolená z dětmi perfektní zabezpečení vstupů z areálu do moře a bazenů můžu jen doporučit.
Ideální dovolená z dětmi perfektní zabezpečení vstupů z areálu do moře a bazenů můžu jen doporučit.
Doporučuji obuv do moře i pro dospělé písečná pláž a vstup do vody po kamínkach....
Stravastrava byla vlastní vaření až na dva senzační grilovací večery.jinak v okolí dostupnost jak obchodu tak i PIZZERII.
UbytovanieKlidný areál z užasným pohoštěním a kvalitou ubytování....
Službysuper
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel Mellar
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kristýna Kokošková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Díky tomu, že jsem zde byla mimo sezónu, tak nás nechávali ležet na soukromé pláži, která byla čistá a uklizená. Ale poslední den, co jsem tam byla, tak byla už sezóna a tím pádem nás vyhnali na veřejnou pláž, která byla římo hrozná. Neudržovaná, takže všudě děsný bordel, klacíky, vyplavené PET lahve z moře a podobně. Pokud člověk chtěl na čistější pláž, tak se docela pronesl, sice to neni nějak daleko, ale když nosíte věci neustále sem a tam, tak je to namáhavější, hlavně když jedete s tima nejmenšíma. Na veřejných pláží nejsou sprchy. Je možnost si zapůjčit pouze slunečník, ale lehátka už ne.
StravaStrava měla také dost háčků. Rozhodně hlady jsem netrpěla a v celku byla spokojena. A ty háčky- plastové talíře, špinavé příbory, špatný průběh večeře, kdy je člověk obsluhován a tím pádem to děsně dlouho trvá a jídlo na stejný způsob.
UbytovanieUbytování a celý komplex byl super. Ale pokud má někdo slabé a špatné spaní, tak musí počítat s tím, že jsou zde hodně slabé stěny a je hodně slyšet. Já osobně jsem s tím neměla problém.
SlužbyTaky spokojenost. Za apartmány byly kurty, takže bylo možnost si zahrát různé hry. V místě apartmánů bazén a bar, ale přes poledne asi 3 hodiny jsou tyto dvě věci uzavřené a to kvůli velké polední pauze.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michaela Volejníková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na pláži nám chyběly sprchy, ale když jsem viděla, jaký bordel jsou po sobě češi schopni na pláži zanechat, vůbec se nedivím, že mají určeny pouze pláže veřejné.
StravaK stravování není co vytknout, jen opakování se jídelníčku po týdnu, je při prodlouženém pobytu nešťastné. Ve vztahu k rázu počasí v této destinaci, by mohly být večere trochu lehčího rázu, ale jinak vše OK.
UbytovanieUbytování bylo na slušné úrovni, sociální zařízení velmi dobré.
SlužbySlužby v rámci hotelu byly dobré, nákup za koruny v baru u apartámového domu je velmi dobrý nápad.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Bělehrádková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
problémy s ubytováním. Na recepci hotelu tvrdili, že nemají naši rezervaci. Byl předložen voucher i doklad o platbě. Recepční jen laxně hleděl do obrazovky a vrtěl hlavou. Po hodině telefonování s CK i majitelkou hotelu vyšlo najevo, že rezervace byla na jméno pracovnice Invie . . .
Měli jsme objednány a zaplaceny 2 2-lůžkové pokoje, dostali jsme 1, druhý byl jednolůžkáč s přistýlkou.
problémy s ubytováním. Na recepci hotelu tvrdili, že nemají naši rezervaci. Byl předložen voucher i doklad o platbě. Recepční jen laxně hleděl do obrazovky a vrtěl hlavou. Po hodině telefonování s CK i majitelkou hotelu vyšlo najevo, že rezervace byla na jméno pracovnice Invie . . .
Měli jsme objednány a zaplaceny 2 2-lůžkové pokoje, dostali jsme 1, druhý byl jednolůžkáč s přistýlkou.
Snídaně - ok
UbytovanieUbytování bylo v rozestavěné cca 200 m vzdálené dependance hotelu, kvalita a úroveň v pořádku, až na to, že 2. pokoj byl jednolůžkový s přistýlkou a ne námi zaplacený dvoulůžkový. Pro jinak dobrý dojem z dovolené jsme se rozhodli to neřešit.
PS. fotky pokoje přikládám
Až na nekompetentního recepčního, který neprojevil ani náznak snahy řešit vzniklý problém v pořádku - úklid apod.
ŠportDle mínění ostatních skvělé (já jsem nelyžař)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitka P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše OK
Vše OK
čistá, ale pokud nechcete platit za lehátka, tak i poměrně malá
Stravabyla vlastní takže spokojenost
Ubytovanieubytování super, jen bych dodělal klimatizaci
Službyspokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Martin N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rastislav R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bronislav C.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré ubytování s dostatečným prostorem, kupodivu i v koupelně. Nábytek horská klasika, termostat na ovládání topení. Měl jsem trochu obavu ze vzdálenější polohy od centra, nakonec se ukázalo, že v okolí je více než dost kvalitních restaurací i nákupních možností. Zastávka skibusu 50m, stejně tak 18 vlek i když je to jen rovinka pro děti. Wifi za 10EUR "šlo" jako obvykle, nebyl omezen počet připojených zařízení. Není tam výtah a z garáže (lyžárny) do 3.NP- podkroví jsme to měli celkem daleko, lenochům se to nemusí líbit, nám to bylo celkem jedno. Pochválit musím slečnu z CK za péči, kterou nám věnovala. Nestává se často, že s vámi někdo jede pro skipas ( bohužel je nemohli vydat ve své kanceláři), pak Vás jde ubytovat a druhý večer se přijde zeptat, zda je všechno OK. Mockrát děkujeme.
Dobré ubytování s dostatečným prostorem, kupodivu i v koupelně. Nábytek horská klasika, termostat na ovládání topení. Měl jsem trochu obavu ze vzdálenější polohy od centra, nakonec se ukázalo, že v okolí je více než dost kvalitních restaurací i nákupních možností. Zastávka skibusu 50m, stejně tak 18 vlek i když je to jen rovinka pro děti. Wifi za 10EUR "šlo" jako obvykle, nebyl omezen počet připojených zařízení. Není tam výtah a z garáže (lyžárny) do 3.NP- podkroví jsme to měli celkem daleko, lenochům se to nemusí líbit, nám to bylo celkem jedno. Pochválit musím slečnu z CK za péči, kterou nám věnovala. Nestává se často, že s vámi někdo jede pro skipas ( bohužel je nemohli vydat ve své kanceláři), pak Vás jde ubytovat a druhý večer se přijde zeptat, zda je všechno OK. Mockrát děkujeme.
Naproti apartmánu je velmi dobrá restaurace "Pizzeria bella vista", kde jsme byli velmi spokojeni, doporučuji ale rezervaci. Kousek nahoru pak stejně kvalitní "La Pioda", určitě si každý vybere tu svou.
UbytovanieViz výše, pouze musím upozornit, že v přízemí je provozována restaurace-pub a hudba byla slyšet i v podkroví.
SlužbySlužby jsme nevyužívali, v lyžárně je skříňka pouze na lyže, velké boty tam prostě nedáte.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel H.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Karolína K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi