PlážPláž měla být od apartmánu 150m, zajímalo by mě odkud to měřili. Jen od ubytování na kraj pláže to bylo min. 300m + dalších min. 150m se šlo po pláži, než jsme se dostali k moři. Moře je vhodné pro děti, né pro ty co si chtějí zaplavat, čistota nic moc, ale to je tím pískem. Jinak pláže čisté byli..
StravaVlastní, takže super.
UbytovanieŠpína! Postele plné písku, matrace proležené, na přikrití jen hrozná deka. Manžel spal jen pod povlečením co jsme si vzali z domova. Oblečení jsme si radši nechali v kufrech, skříně nemyl nikdo snad celou sezónu, všude prach a pavučiny. Koupelna až na mini sprchový kout celkem šla. Kuchyňský kout katastrofa..,na půl rozpadlé skříňky, nedostatek nádobí, které jsme si museli před použitím umýt. Na 6 osob 1 velký a 1 malý kastrol a 1 pánvička, celkem málo. Kdo by chtěl vařit polévku a hlavní jídlo, měl by smůlu, nebylo včem.. Že tam nebyla mikrovlnka, s tím jsme se smířili, ale že tam chyběla i rychlovarná konvice, to nám hodně vadilo. Snad jediná výhoda byla, že apartmán měl dva balkony, dalo se schovat před sluníčkem, akorát plastový nábytek byl jen na jednom. Na druhý balkon jsme si dali stůl z kuchyně. Velký nedostatek byli zásuvky, v každé místnosti jen jedna, navíc v koupelně vůbec nefungovala!
Službyžádné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate