Nádherné pláže, příroda. Ubytování hrůza! Nikdy více!
PlážPláže krásné. Pěšky nelze (daleko, nejsou chodníky, auta jezdí divoce).
StravaNebyla zahrnuta
UbytovanieApartmán, slibovaný v klidné lokalitě, je u frekventovaného prašného parkoviště přímo u frekventované silnice, spojující S a J ostrova při pobřeží. Vstup do apartmánu je z parkoviště, které leží mezi restaurací a prodejnou potravin. 5 metrů od apartmánu trvale 24 hodin denně hučí dva motory chlazení (prodejny potravin). Celý apartmán je cítit zatuchlinou, nádobí málo a nepoužitelné, stejně tak jako skříně, do kterých se kvůli zápachu nedá nic dát. Manželská postel hrozná, 1 souvislá pružinová matrace, takže když se jeden otočí, druhého hned probudí. Z vedlejších apartmánů je vše slyšet: běžný hovor, sprchování, na WC nejen splachování, posunutí židle,... Wifi nejde vůbec, TV na pokoji je, ale naladit lze 3 programy, které se rozpadají - není signál.
SlužbyRecepce, která dle popisu informací zájezdu má být v areálu apartmánů, je v jiné obci, 4 km daleko. Dostali jsme vytištěné české informace, které obsahují pouze pokyny, jak třídit odpad a které dny jej vynášet na ulici (přitom se platí velké peníze za úklid!!!) a co se v apartmánu musí a nesmí. Absolutně chybí jakékoli informace např. o okolí, jaké jsou kde pláže, co zajímavého lze kde navštívit... Velká finanční částka se platí i za energie (nevím za co, když tam není ani klimatizace) a za asistence. Delegátka sice je k dispozici, ale většinou se jí nedá dovolat a s problémy, např. že nejde slíbená wifi, nedokáže pomoci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate