Výhledy Hodnotenie: 3/5 Česká republika, Západné Čechy
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marek Přenosil
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Závěr : velice krásná příroda a okolí,řada skvělých výletů,tipů na výlety je dobře popsaných v příručce od cestovky.
vřele doporučuji a když vyjde počasí je radost dvojnásobná.
Škoda,že cestovkám nejde o zákazníka ale jen o zisk.
Jel jsem s CA poprvé a naposled a dovede mě nadzvednot ze židle dovětek,že nejsou cestovka a neručí za ubytování !! tak za co tedy ??Nedoporučuji tedy tam chodit a jít rovnou do cestovky a takto budu dál šířit mé hodnocení.
Závěr : velice krásná příroda a okolí,řada skvělých výletů,tipů na výlety je dobře popsaných v příručce od cestovky.
vřele doporučuji a když vyjde počasí je radost dvojnásobná.
Škoda,že cestovkám nejde o zákazníka ale jen o zisk.
Jel jsem s CA poprvé a naposled a dovede mě nadzvednot ze židle dovětek,že nejsou cestovka a neručí za ubytování !! tak za co tedy ??Nedoporučuji tedy tam chodit a jít rovnou do cestovky a takto budu dál šířit mé hodnocení.
bez pláže...
Stravapožadoval jsem jen snídani,která obsahovala zhruba vše co má být,snad by mohli zařadit do nabídky sladké pečivo včetně tmavého.( loupák,croissant).
Ubytovaniepo otevření pokoje jsme byli zděšeni a trvalo málo a vracel jsem se zpět do CA !!!
zadání byly tyto požadavky: peníze neřeším,chci pěkný prostorný pokoj s lůžkama u sebe,jsme manželé né sourozenci...jen snídani,chceme být nezávislí,jedná se o poznávací dovolenou !!!
Takto jsem to zadal prodejkyni,která mě ubezpečila,že vše takto bude.
Po zhruba 3.hodinách mi volala zpět,že pokoj je již obsazen a dostanu náhradní a levnější ale bez výhledu na Trosky.
Na můj dotaz jestli bude náš pokoj v podobné kvalitě mě prodejkyne ubezpečila,že ano.
Naše chodba je bohužel větší než pokoj,který jsme dostali,velikost pokoje 2 x 4m. lůžka vedle sebe a velikostně 180 x 60. já jsem velký 185 a po celou dobu jsem musel spát s pokrčenýma nohama,vřele doporučuji.dle fotky si můžete udělat úsudek,že pokoj je určen spíš pro děti,moc si nedovedu představit člověka se 190cm.dle informace personálu,byl hotel plně obsazen a cestovní kancelář prý neřeší ubytování,což mě opravdu namíchlo.
A to ,že je v manuálu napsáno,že v případě nějaké nesrovnalosti volat cestovku opravdu odmítám,já jsem své požadavky sdělil na začátku a nehodlám to dál řešit.
Aspoň tu hořkost s ubytováním částečně narovnal personál,který byl super a krásně jsme se pobavili.
o nějakých službách na hotelu nevíme,nikdo s personálu nám nic neřekl.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné prostředí, velký pokoj, klidná atmosféra, příjemný personál.
Krásné prostředí, velký pokoj, klidná atmosféra, příjemný personál.
Pláž se zde nenachazela.
StravaMalý výběr, stále stejné, ale chutné.
UbytovanieVelky pokoj, špatne rošty na postelich, na pokojích uklizeno a čisto.
SlužbyPříjemný mladý personal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ladislav S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marie L.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavel K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Aneta M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Když jsme přijeli tak nas chtěli ubytovat v Penzionu přitom jsme měli uvedený apartmánový domek. Vrazili nám do ruky klíče od domku a penzionu ať se na to kouknem že on jde zatím kouřit. Některé servírky byly hrozně nepříjemné a člověk si připadal že je obtěžuje.
Když jsme přijeli tak nas chtěli ubytovat v Penzionu přitom jsme měli uvedený apartmánový domek. Vrazili nám do ruky klíče od domku a penzionu ať se na to kouknem že on jde zatím kouřit. Některé servírky byly hrozně nepříjemné a člověk si připadal že je obtěžuje.
Odpovídá školní jídelně. Nic nebylo hnusné ale nic z čeho by byl člověk úplně nadšený.
UbytovanieDomek odpovídal fotografiím. Jako mínus hodnotím že nešli zapnout radiátory ani v koupelně a nebylo kde si usušit ručníky a v domku chybela lopatka a smetáček.
SlužbyBowling měl šikmou dráhu. Kulečník odrbaný v zatuchlé místnosti kam se kulečník jen tak tak vešel. Venkovní hřiště byli průměrné. Trochu potrhané sítě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Veselý
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosto bezproblémová, příjemná a relaxační dovolená. Personál byl výborný a vstřícný. Je vidět, že se jedná o rodinný podnik, v tom se odráží ten pozitivní přístup k hostům a poskytovaným službám. Kdybych měl povahu k návratům na příjemná místa, rád bych se vracel, ale chci poznávat věci nové a nepoznané, to je jediný důvod, proč příště ne. Ale nikdy neříkej nikdy. Ideální rodinná dovolená s dětmi i bez nich. Doporučuji 100%!
Naprosto bezproblémová, příjemná a relaxační dovolená. Personál byl výborný a vstřícný. Je vidět, že se jedná o rodinný podnik, v tom se odráží ten pozitivní přístup k hostům a poskytovaným službám. Kdybych měl povahu k návratům na příjemná místa, rád bych se vracel, ale chci poznávat věci nové a nepoznané, to je jediný důvod, proč příště ne. Ale nikdy neříkej nikdy. Ideální rodinná dovolená s dětmi i bez nich. Doporučuji 100%!
Písečná, velmi pozvolný přístup do vody. Využívaná, přesto dostatečně volná. a prostorná.
StravaJsem vetší jedlík, takže možná menší porce, ale v tomto nejsem měřítko. Ostatním členům rodiny množství dostačovalo.
UbytovaniePříjemné a za cenu ubytování super.
SlužbyPro rodinnou dovolenou jsem nenašel nedostatek ve službách hotelu. Jde o oblast, kde je obrovské kulturní, sportovní a turistické vyžití a dostatek turistických infocenter.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Barbora Minářová
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cena neodpovidala nabidce.
Cena neodpovidala nabidce.
Katastrofa, zadna kvalita.
UbytovanieChybela wifi v celem hotelu byl citit oder.
SlužbyNa pokoji nebyla wifi, procedury byly vsechny nedostupne. Personal byl mily.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená super, ale pro mladé lidi nic k nadchnutí.
Hotel je prostředím krásný, ale kury i hosté spíše pro starší generaci.
Dovolená super, ale pro mladé lidi nic k nadchnutí.
Hotel je prostředím krásný, ale kury i hosté spíše pro starší generaci.
Není
StravaSuper, není co dodat.
UbytovaniePokoj v pořádku, ale komfort si představuji jinak.
SlužbyObsluha byla milá, nápomocná a ochotná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 146 € za os.
Sandra H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super ubytování, kde je téměř vše v v malé vzdálenosti od hotelu (lanovka na Petřín, Karlův most, orloj, národní divadlo, tančící dům..).
Super ubytování, kde je téměř vše v v malé vzdálenosti od hotelu (lanovka na Petřín, Karlův most, orloj, národní divadlo, tančící dům..).
Snídaně výborná, velký výběr jídla, na objednávku i míchané vajíčka. Paní občas přišla z kuchyně, zda je vše v pořádku, případně doplnit co chybělo. Člověk měl pocit pohodové snídaně, kdy vám nikdo nestojí "za zády a nekontroluje, kolik toho sníte a že si dítě vzalo nakousnutý rohlík s sebou".
Večeře v restauraci také fajn, slečna rovnou navrhla, že dětem rozdělí jídlo na dva talíře. Jídlo chutné.
Rodinný apartmán s kuchyní. Byli jsme zklamáni. Pokoje malé (to by nevadilo), na dvě patra. Dole manželská postel, TV, kuchyňka. Nahoru točité schodiště. Nahoře dvě postele a koupelna s WC a vanou.
KUCHYŇKA BEZ VEŠKERÉHO VYBAVENÍ, ani hrnek tam nebyl (stejně nebylo v čem uvařit vodu na kafe..), příbor ani lžíce také ne, takže jsme přinesené jídlo jedli plastovou vidličkou koupenou naproti u Vietnamců.
Všichni zaměstnanci velmi příjemní, milí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marek Šteyer
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velka spokojenost, mohu jen doporučit a rád bych se sem ještě jednou vratil
Velka spokojenost, mohu jen doporučit a rád bych se sem ještě jednou vratil
Snídaně byla pestrá a bohatá na výběr
UbytovaniePokoje byly čisté, koupelna prostorna
SlužbyPersonál byl ochotný a vstřícný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 75 € za os.
Robert B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování spartanské. Snídaně moc chutné ale večeře průměrně. Lázeňské procedury a Jeseníky jsou prostě skvělé.
Ubytování spartanské. Snídaně moc chutné ale večeře průměrně. Lázeňské procedury a Jeseníky jsou prostě skvělé.
Snídaně výborné, večeře průměrné.
UbytovanieVelmi velmi průměrně.
SlužbyÚklid jednou za pobyt.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 242 € za os.
Kateřina Kroulíková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt splnil naši představu o aktivním odpočinku.
Pobyt splnil naši představu o aktivním odpočinku.
Snídaně byly bohaté, jídla chutná. Možná mohl být širší výběr jídel.
UbytovanieMoc pěkný hotel i jeho okolí, pokoje standardní.
SlužbyVelice milý a vstřícný personál. Nabídka sportovně relaxačních aktivit se neshodovala se skutečností.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Markéta P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel neodpovídal hvězdičkám ani v ubytování a hlavně ve stravování. Kuchyň naprostý propadák. Navíc jsme se až na místě dozvěděli, že večeře (v rámci polopenze) byly v max. hodnotě 180Kč, zbytek jsme si museli doplatit sami, což ve smlouvě uvedeno nebylo.
Hotel neodpovídal hvězdičkám ani v ubytování a hlavně ve stravování. Kuchyň naprostý propadák. Navíc jsme se až na místě dozvěděli, že večeře (v rámci polopenze) byly v max. hodnotě 180Kč, zbytek jsme si museli doplatit sami, což ve smlouvě uvedeno nebylo.
Špatná.
UbytovanieUbytování max. dvouhvězdičkové. Špinavý koberec, urvané prkénko u WC a dvěře u sprchy.
SlužbyCelkem v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 130 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naděžda Šrajbrová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cena odpovídající službám a ubytování. Jen pro nenáročné.
Cena odpovídající službám a ubytování. Jen pro nenáročné.
Uvádějí bazén v areálu ale byl to jen zbytek bazénu se špinavou vodou. Dalo by se říci,že i nebezpečné na koupání. Dítě bych tam rozhodně nepustila.
StravaStrava byla dobrá, vařili dobře a super bylo, že i přidávali pokud to bylo možné..... omáčky a tak. Kuchaři pochvala.
UbytovanieUbytování jednoduché, stěny obložené deskami ????? no přežila jsem týden...... chybělo mě tam alespoň koště a lopatka,aby si člověk udržoval pořádek. Sociálky čisté, toaletní papír byl stále, odpady pokulhávaly takže se člověk sprchoval ve vlastní špíně, chyběly háčky a poličky na odkládání věcí???? To mě hodně vadilo, mít ručník po oknech apod. není zrovna nejlepší.
SlužbyHotel uvádí 2 stánky s občerstvením střídavě otevřenýma ale byl otevřen pouze jeden a jen do 20 hod. Tak nic moc...... Jinak sortiment dobrý, postačující. V areálu pořádek.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Natálie Terberová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné
Výborné
Okolí hotelu bylo velice příjemné
StravaStrava je nad míru vyborna
UbytovanieHotel velmi příjemný, majitelka byla moc fajn.
SlužbyAž na drobný problém s teplotou pokoje, to bylo úžasné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zdeněk T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný pobyt, pěkné místo k prohlídkám okolí.
Příjemný pobyt, pěkné místo k prohlídkám okolí.
Strava byla velmi dobrá.
UbytovanieHotel byl příjemný, nevýhodou je že nemá parkoviště pro zákazníky.
SlužbySlužba v hotelu byla příjemná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dagmar Šrámková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jednání personálu , zejména paní vedoucí bylo skvělé, byli ochotní a milí.
Jednání personálu , zejména paní vedoucí bylo skvělé, byli ochotní a milí.
V normě
UbytovanieMáme první zkušenost s tím, že jsme prvně nabízený pokoj i druhou variantu na místě odmítli.
Velikost pokoje odhadem 8-9 m2, ve druhém případě ještě menší - v prvním něco permanentně velmi nepříjemně hučelo, druhý byl snad původně minipokoj pro jednoho.....Ani zdaleka neodpovídal ceně.
Po dohodě s p.vedoucí nám byl nabídnut pokoj, který je inzerován na internetu a byli jsme spokojeni.
Na další straně požadujete povinně otázky, na které nedokáži odpovědět, vašich služeb jsme využili poprvé - vyplním proto jen jednu hvězdičku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate