Cihlářka - 1 + KK (studio) Česká republika, Krkonoše
Irena V.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Irena V.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radka Musilová
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr Hainz
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bohužel u horských chat většinou není :D ale stím každý počítá! :D
StravaSuper ! Ranní domácí rohlíčky ! chuťově dobré jídlo !
UbytovanieKrásný pokoj...
SlužbyJedninné mínus asi bylo že herna je skoro spíš jako společenská místnost kulečník nepoužitelný , šipky nefunkční . Ale to se dá dat snadno do pořádku ! Jinak vše Super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vít Ž.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem perfektní , milá obsluha, pěkné prostředí, 3 bazény, jezírko s posezením, dobré jídlo i pití. Nemám co bych vytknul.
Celkový dojem perfektní , milá obsluha, pěkné prostředí, 3 bazény, jezírko s posezením, dobré jídlo i pití. Nemám co bych vytknul.
Petra E.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to moc fajn, rádi se tam znovu vrátíme
Bylo to moc fajn, rádi se tam znovu vrátíme
Bazény čisté, neni co vytknout
StravaMeli jsme polopenzi. Snídaně super, ale pri večeři bylo potreba si pití platit zvlášť a celkově výběr jidel, hlavně pro děti byl minimální. Určitě bych tam ještě nejaka jidla pridala,, když tsm jezdí hlavně rodiny s detmi.
UbytovaniePokoj čistý, akorát mi chyběla chladnička, kterou by lidé v létě určitě ocenili.
SlužbySpokojená
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marek S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Barbora Váchová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za hodně peněz málo muziky. Hotel se prezentuje jako "friendly" k dětem, přitom byl problém prakticky se vším, co se dětí týkalo. Dětskou postýlku jsme si museli přivézt, ani jeden z nabízených pokojů nemá vanu, ale pouze sprchový kout, takže jsme museli vézt i vaničku. Přístup do hotelu je po schodech, takže jsme neustále vynášeli kočárek. Výtah je tak malý, že jsme se tam s kočárkem sotva vešli. O bezbariérovosti hotelu tedy nemůže být ani řeč. Očekávali jsme také, že jídlo bude daleko pestřejší. Na snídani 5 plátků sýra, nebo salámu nás opravdu neuspokojilo. K večeři byly rovněž malé porce. Velmi překvapeni jsme byli také z toho, že jsme museli na jídlo chodit do protějšího hotelu Labe. Pozitivem hotelu bylo jeho umístění přímo na kolonádě.
Za hodně peněz málo muziky. Hotel se prezentuje jako "friendly" k dětem, přitom byl problém prakticky se vším, co se dětí týkalo. Dětskou postýlku jsme si museli přivézt, ani jeden z nabízených pokojů nemá vanu, ale pouze sprchový kout, takže jsme museli vézt i vaničku. Přístup do hotelu je po schodech, takže jsme neustále vynášeli kočárek. Výtah je tak malý, že jsme se tam s kočárkem sotva vešli. O bezbariérovosti hotelu tedy nemůže být ani řeč. Očekávali jsme také, že jídlo bude daleko pestřejší. Na snídani 5 plátků sýra, nebo salámu nás opravdu neuspokojilo. K večeři byly rovněž malé porce. Velmi překvapeni jsme byli také z toho, že jsme museli na jídlo chodit do protějšího hotelu Labe. Pozitivem hotelu bylo jeho umístění přímo na kolonádě.
Umístění hotelu naopak nemělo chybu.
StravaBez předchozí informace jsme zjistili, že na jídlo budeme celý týden docházet do jiného hotelu, což byla zbytečná komplikace v momentě, kdy jsme museli sladit režim jídelny a procedur s režimem našeho 5ti měsíčního miminka. Na jídlo jsme měli vždy jen 45 minut, čímž bylo celkem náročné stihnout se v klidu najíst. O pestrosti stravy se také nedá hovořit. Očekávali jsme alespoň úroveň klasické restaurace, v tomto případě se však spíše jednalo o stravovnu (hlavní místnost pro českou klientelu neměla ani okna). Příliš spokojeni jsme tedy nebyli.
UbytovaniePokoje byly standardně zařízeny. Interiér byl dosti omšelý, avšak tuto skutečnost vyvážil balkón s výhledem na kolonádu. Postrádali jsme klasickou manželskou postel, vanu namísto sprchového koutu a více prostoru (vzhledem k potřebě umístit do pokoje kočárek, vanu a dětskou hrací deku). Takže celkový dojem byl spíše podprůměrný.
SlužbyMělo se jednat o wellness pobyt. S úžasem jsme zjistili, že většina procedur (masáže, perlička, hydroxer, rašelina) trvala cca 15 minut, některé výjimečně 30 minut (lymfodrenáže). O vlastní volbě procedur nemohla být ani řeč. Předpokládala bych, že když jsme zainvestovali poměrně vysokou finanční sumu na lázeňský pobyt, bude s námi podle toho také zacházeno. Ale prakticky jsme zjistili, že není rozdíl mezi klientelou, která jede do lázní pro nemoc či úraz ("na pojišťovnu"), a klientelou, která si lázně vybere jako svoji hlavní dovolenou a podle toho očekává i služby. Domnívám se, že tady by hotel měl přehodnotit svůj přístup. V tomto ohledu jsme tedy také příliš spokojeni nebyli.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lenka Funfálková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Až na denní hlasitý budíček táborníků, pěkná dovolená v lesích a hájích u rybníka s možností rybaření.
Až na denní hlasitý budíček táborníků, pěkná dovolená v lesích a hájích u rybníka s možností rybaření.
Koupaliště by potřebovalo finanční injekci !!!
StravaPochvala pro kuchaře a spol, chutné a dostačující-měli jsme polopenzi. Možnost malého občerstvení ve stánku-delší čekací doba.
UbytovanieJednoduše zařízené, pro nenáročné a na vyspání stačí.
SlužbySprchy a toalety uklizené každý den, okolí a odpadky také.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jarmila K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
kromě toho, že nám nevyšlo počasí,se nám tam líbilo, uvažujeme o létě
kromě toho, že nám nevyšlo počasí,se nám tam líbilo, uvažujeme o létě
vlastní
UbytovanieMajitelé příjemní, chata maximálně čistá, dobře vybavená,bylo tam teplo, majitelé ji dokonce pro nás krásně vánočně vyzdobili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vendula Ř.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miluše T.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkné ubytování v klidné části Harrachova a za dobrou cenu.
Pěkné ubytování v klidné části Harrachova a za dobrou cenu.
Vybavení apartmánu je starší, ale úplně postačuje. Povlečení, ručníky, osušky i utěrka byly připravené. Koupelna se sprch.koutem a WC. Ložnice, obývací pokoj s TV a samostatná kuchyň, z kuchyně vstup na balkon. Do předsíně se nám bez problémů vešel kočárek. Dostatek skříněk na uložení oblečení. Vše potřebné pro úklid, vysavač byl k dispozici. Apartmán je ve 3. patře, v domě nový výtah. Výhled z oken je na les, supermarket do 100m. Parkování před domem.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ivo D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radek Švarc
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se nám moc líbila, krásná příroda Jeseníků rozhodně stojí za návštěvu.
Dovolená se nám moc líbila, krásná příroda Jeseníků rozhodně stojí za návštěvu.
Objednaná polopenze splnila očekávání, jídlo bylo chutné, snídaně bohaté.
UbytovanieUbytování odpovídalo horské chatě, skromnější, ale čisté a určitě postačující. Postrádali jsme za 8denní pobyt výměnu ručníků.
SlužbyPersonál penzionu byl velmi ochotný, snažili se hostům ve všem vyhovět. Jen nás překvapilo, že jsme za plnohodnotně uhrazenou částku za dovolenou neměli žádné zvýhodnění (např. větší výběr jídel k večeři) oproti hostům "ze Slevomatu".
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Peter S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimíra J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nedoporučuji.
Nedoporučuji.
Personál byl milý, ale neprofesionální. Dlouho jsme čekali na jídlo a jídlo bylo nekvalitní. Nejsem vybíravá, ale toto bylo moc.
UbytovanieNa první pohled vypadá penzion dobře, ale... Např. na našem pokoji bylo rozbité splachování wc, po nahlášení závady to nikdo neřešil.
SlužbyPenzion slibuje koně, koupání v okolních rybnících a rybaření. Bohužel je to o tom, že si to musíte sami sehnat a rozhodně to není u penzionu, ani ve vesnici.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate