Pošta Hodnotenie: 3/5
od 48 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 48 € za os.
od 74 € za os.
od 104 € za os.
od 69 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 17 hodnotení)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Bartoloměj Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Marek Přenosil
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Závěr : velice krásná příroda a okolí,řada skvělých výletů,tipů na výlety je dobře popsaných v příručce od cestovky.
vřele doporučuji a když vyjde počasí je radost dvojnásobná.
Škoda,že cestovkám nejde o zákazníka ale jen o zisk.
Jel jsem s CA poprvé a naposled a dovede mě nadzvednot ze židle dovětek,že nejsou cestovka a neručí za ubytování !! tak za co tedy ??Nedoporučuji tedy tam chodit a jít rovnou do cestovky a takto budu dál šířit mé hodnocení.
Závěr : velice krásná příroda a okolí,řada skvělých výletů,tipů na výlety je dobře popsaných v příručce od cestovky.
vřele doporučuji a když vyjde počasí je radost dvojnásobná.
Škoda,že cestovkám nejde o zákazníka ale jen o zisk.
Jel jsem s CA poprvé a naposled a dovede mě nadzvednot ze židle dovětek,že nejsou cestovka a neručí za ubytování !! tak za co tedy ??Nedoporučuji tedy tam chodit a jít rovnou do cestovky a takto budu dál šířit mé hodnocení.
bez pláže...
Stravapožadoval jsem jen snídani,která obsahovala zhruba vše co má být,snad by mohli zařadit do nabídky sladké pečivo včetně tmavého.( loupák,croissant).
Ubytovaniepo otevření pokoje jsme byli zděšeni a trvalo málo a vracel jsem se zpět do CA !!!
zadání byly tyto požadavky: peníze neřeším,chci pěkný prostorný pokoj s lůžkama u sebe,jsme manželé né sourozenci...jen snídani,chceme být nezávislí,jedná se o poznávací dovolenou !!!
Takto jsem to zadal prodejkyni,která mě ubezpečila,že vše takto bude.
Po zhruba 3.hodinách mi volala zpět,že pokoj je již obsazen a dostanu náhradní a levnější ale bez výhledu na Trosky.
Na můj dotaz jestli bude náš pokoj v podobné kvalitě mě prodejkyne ubezpečila,že ano.
Naše chodba je bohužel větší než pokoj,který jsme dostali,velikost pokoje 2 x 4m. lůžka vedle sebe a velikostně 180 x 60. já jsem velký 185 a po celou dobu jsem musel spát s pokrčenýma nohama,vřele doporučuji.dle fotky si můžete udělat úsudek,že pokoj je určen spíš pro děti,moc si nedovedu představit člověka se 190cm.dle informace personálu,byl hotel plně obsazen a cestovní kancelář prý neřeší ubytování,což mě opravdu namíchlo.
A to ,že je v manuálu napsáno,že v případě nějaké nesrovnalosti volat cestovku opravdu odmítám,já jsem své požadavky sdělil na začátku a nehodlám to dál řešit.
Aspoň tu hořkost s ubytováním částečně narovnal personál,který byl super a krásně jsme se pobavili.
o nějakých službách na hotelu nevíme,nikdo s personálu nám nic neřekl.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné prostředí, velký pokoj, klidná atmosféra, příjemný personál.
Krásné prostředí, velký pokoj, klidná atmosféra, příjemný personál.
Pláž se zde nenachazela.
StravaMalý výběr, stále stejné, ale chutné.
UbytovanieVelky pokoj, špatne rošty na postelich, na pokojích uklizeno a čisto.
SlužbyPříjemný mladý personal.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné počasí, cesta autem proběhla hladce, super krajina a okolí, příjemné procházky.
Výborné počasí, cesta autem proběhla hladce, super krajina a okolí, příjemné procházky.
.
StravaJen snídaně - průměr
UbytovaniePrůměr
SlužbyPrůměr
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Absurdní příplatek za výhled na hrad Trosky. Žádný takový pokoj tam snad ani nebyl a ty okna s výhledem na Trosky byly pouze na chodbě. Hotel byl super, ale vadilo nám to kvůli peněz, že jsme za to museli připlácet.
Absurdní příplatek za výhled na hrad Trosky. Žádný takový pokoj tam snad ani nebyl a ty okna s výhledem na Trosky byly pouze na chodbě. Hotel byl super, ale vadilo nám to kvůli peněz, že jsme za to museli připlácet.
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...