Penzion Zlatka Hodnotenie: 2/5 Bulharsko, Prímorsko, Primorsko
Radka Hyblerová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasný
Úžasný
Spokojenost
UbytovanieSpokojenost
SlužbyByli jsme moc spokojeni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dagmar Adamská
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zájezd celkově hodnotím 7 body ( z 10 ). Vybírala jsem zájezd s dětským klubem. Předpokládala jsem, že bude fungovat alespoň do 20. hod. V 17. hod již zavírali. Je škoda, že si starší děti nemohou navečet zahrát nějaké hry,připravit např. večerní program pro rodiče. Vždyť děti jedou hlavně k moři a tam jsou přes den !! Když jsem byla před 4 lety s dětma na Džerbě, tak tam dětský klub fungoval perfektně a dodnes na to děti vzpomínají. Tady jsme v dětském klubu nebyli ani jednou.
Zájezd celkově hodnotím 7 body ( z 10 ). Vybírala jsem zájezd s dětským klubem. Předpokládala jsem, že bude fungovat alespoň do 20. hod. V 17. hod již zavírali. Je škoda, že si starší děti nemohou navečet zahrát nějaké hry,připravit např. večerní program pro rodiče. Vždyť děti jedou hlavně k moři a tam jsou přes den !! Když jsem byla před 4 lety s dětma na Džerbě, tak tam dětský klub fungoval perfektně a dodnes na to děti vzpomínají. Tady jsme v dětském klubu nebyli ani jednou.
Pláž byla blízko, což nám vyhovovalo, jenom Bulhaři ji dokázali během 2 dnů zavalit nedopalky od cigaret, kelímků od kávy ...Ale to je asi taková jejich vlastnost.. Dokud tam byla převaha cizinců, tak spokojenost, celkem i čistota.
StravaStravovali jsme se v klubu Alexandria a jídlo bylo výborné, výběr velký. Byli jsme maximálně spokojení.
UbytovanieUbytování v penzionu bylo vcelku dobré. Jenom mi vadilo, že za celý týden nám nikdo neuklidil a ani nevyměnil ručníky. Naštěstí jsme měli vlastní.
SlužbyŽádné !!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate



















