Chtěli jsme s rodinou teplo a moře a to tam bylo.
PlážNejbližší pláž asi 600 metrů nepříjemnou cestou přes špinavý neosvícený průchod - katastrofa. Do hotelu dlouho do kopce. Slušnější pláž klidná čistá mírný sestup do moře cca 1,5km. Bohužel v okolí už si nic nekoupíte k jídlu, musíte mít s sebou, toalety v havarijním stavu. Možnost na pláži se převléknout a osprchovat na pláži je, bohužel mezi odpadky a vajgly.
StravaKáva ze starého automatu byla dobrá, chybělo studené mléko (bylo pouze instantní horké také z automatu), voda, čaj a limonáda (přeslazená z prášku). Výběr byl chudý, ale stačil (pečivo, občas i sladké, salám, sýr, máslo, marmeláda, rajče, okurka, olivy, meloun, občas broskve). Večeře - katastrofa : bylo domluveno formou bufetu, realita - jídelní lístek se smaženými jídly. Po domluvě s delegátkou jsme dostali jiný jídelníček a každý večer jsme si museli něco vybrat, děti jedly rizoto, zapečené brambory, saláty. Malý výběr.
UbytovanieHotel i pokoj má nejlepší léta dávno za sebou, ale v pokoji bylo čisto. Dokonce nám i jednou vyměnili ručníky.
SlužbyKaždý den byly vyneseny odpadky, jednou vyměněny ručníky, což je málo. Byla slíbena klimatizace, bohužel nedomluveno s bulharskou stranou. Pouze 2 recepční rozuměli anglicky, jinak jsme se nedomluvili (ani při večeři).Okolí hotelu bylo uklizeno, bazén byl velmi čistý a příjemný. Vzdálenost od moře asi 600 metrů přes neosvícený průchod, nepořádek po cestě, do kopce, není dobrá vizitka pro hotel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate