Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Villa Alice

Taliansko-Eraclea Mare-Eraclea Mare

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 57 501

Poloha

Obľúbená rodinná vilka je situovaná priamo na hlavnej promenáde, známeho prázdninového letoviska Eracela Mare, len 350 m od krásnej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia len niekoľko minút chôdze od ubytovania (kultúrne podujatia, športoviská, obchody, tradičný trh, požičovne automobilov a motocyklov, strediská vodných športov, pizzerie, reštaurácie, kaviarne, parky). Letovisko Eracleha je vďaka svojmu ideálnemu podnebiu a bohatému borovicovému porastu doporučované klientom s dýchacími ťažkosťami. Milovníci vodných radovánok ocenia moderné aquapark v neďalekom Lido di Jesolo. Vzdialenosť z Prahy je 790 km.

Vybavenie

Obľúbené apartmány sú rozmiestnené v modernej vilke, obklopené starostlivo udržiavanou záhradkou. Klientom je k dispozícii úschovňa batožiny, záhradka s posedením a krbom a parkovisko.

Ubytovanie

Útulne zariadené, vzdušné apartmány typu TRILO s možnosťou ubytovania až pre 6 osôb sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, bidet, fén), klimatizáciou, dvoma spálňami, obývacou izbou s kuchynským kútom (základný riad, chladnička, varič, rýchlovarná kanvica) a rozkladacím gaučom, jedálenským kútom a balkónom s posedením. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. Ubytovanie je nefajčiarske.

Strava

Bez stravy - hostia si môžu variť vo vlastnej kuchynke alebo využiť služby niektorej zo štýlových pizzerií či reštaurácií v centre mesta.

Služby

Prázdninové apartmány si získavajú svojich hostí polohou v centre letoviska, ubytovaním s možnosťou varenia aj dobrou úrovňou poskytovaných služieb. Letovisko Eraclea Mare aj jeho okolie ponúka všetko potrebné na strávenie pohodovej dovolenky (golfové ihriská, aqua park, kultúrne podujatia, športoviská, tradičné trhy).

Služby za poplatek

Pobytová taxa, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Krásna, široká piesočnatá pláž lemovaná zeleňou s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou vodných športov (za poplatok) sa nachádza 350 m od ubytovania (prístup cez miestnu komunikáciu). Klientom sú k dispozícii sprchy, služby plážových barov a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Zvláštnosti

Letovisko Eraclea Mare bolo vyhlásené najekologickejším letoviskom severného Jadranu.

Informácie o hoteli

 • Vzdialenosť od pláže 300 m
 • Klimatizácia áno
 • Lehátka a slnečníky na pláži zadarmo áno
 • TV áno
 • Chladnička áno
 • Surfovanie áno
 • Cesta okolo hotela áno
 • Kľudná lokalita áno

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Popis

Eraclea Mare leží v Benátskom kraji v severnej časti Talianska. Nájdeme ju asi 10 km od rybárskeho mesta Caorle. Pre svoju bujnú vegetáciu je destinácia často označovaná prezývkou "zelená perla Benátska". Takmer celá Eraclea je totiž pokrytá hustým borovicovým porastom, ktorý nielenže chráni pred ostrým letným slnkom, ale zároveň prepožičiava miestu nezabudnuteľnú vôňu a atmosféru. Eraclea je skôr pokojnejšia rekreačná destinácia, ktorá stojí v protikladu ruchu veľkých turistických stredisiek. Eraclea Mare ponúka kvalitné ubytvovanie za dostupnú cenu.

Kam sa z letoviska vydať až Vás omrzí užívanie si mora a pláže? Určite si musíte vychutnať kúzelnú Mort Lagoon, priezračnú piesočnatú lagúnu s mäkkým dnom tiahnucím medzi Eracleo Mare a ústím rieky Piave.
Turistiky s môžete užiť dosýta pri prechádzke cestičkou Well-being path, ktorá je samozrejme rámovaná borovicami. V okolí cestičky sa milovníci športu môžu venovať niektorému zo svojich koníčkov. V letnej sezóne sú v miestnom prístave usporiadavané kurzy plachtenia pre dospelých i deti, milovníci jazdy na koňoch zase môžu navštíviť miestny jazdecký klub a vydať sa na prechádzku po prírode či k lagúne. V blízkych mestách sú nielen pre rodiny s deťmi pripravené vodné a zábavné parky (Aquafollie, Aqualandia). Tu vás okrem množstva bazénov, kĺzačiek a tobogánov čaká široká paleta športov, od volejbalu cez aerobic až po spinning či bungee-jumping. Autom či autobusom môžete dôjsť do prístavného mesta Terstu či kúzelných Benátiek. Loďou sa naopak môžete vydať na výlet po riečnej lagúne do mestečka Caorle, ktoré je vyhlásené výnimočnou rybou kuchyňou. Cena sa pohybuje okolo 10 Euro za osobu.
 • Vzdialenosť od pláže 300 m

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota vody 23 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December